Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (5437. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
13 Misafir - 13 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.398
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 54355436543754385439
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    türkiye'ye yollamazlar. anca aracı kurumlar üzerinden alırsınız ki; o da sıfırını almaktan pahalı olur.
  • G700s ve G430 indirimde bakın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk sayfada göremedim o sebeple buradan sormak istedim; gift kart satın aldım iki saat önce halen parola gelmedi sabahı mı beklemem gerek acaba paranın çekilmesi ile mi alakalı? Teşekkürler.

• gsad1905 G kullanıcısına yanıt
    Ben daha önce bebeğin sıcak suyunu dışarda taşımak için 0,70 ml modelini almıştım memnun kalınca alttakini de aldım...şu an ref 2 bekliyor :)

https://www.amazon.com/Stanley-Classic-Vacuum-Insulated-Growler/dp/B019DZCV7C/ref=pd_sim_468_8?ie=UTF8&dpID=4141gV8Cj6L&dpSrc=sims&preST=_AC_UL160_SR160%2C160_&refRID=BA39JTP61299YKYE01YK

• quote:

Orijinalden alıntı: recruit1

türkiye'ye yollamazlar. anca aracı kurumlar üzerinden alırsınız ki; o da sıfırını almaktan pahalı olur.

Aynen öyleymiş , sonradan farkettim teşekkürler.
  • indirim varsa mizuno; yoksa indirimde hangisi varsa o
  • icolie kullanıcısına yanıt
    ben m65 pro yu alırdım
  • 20 dolar civarında güzel fila'lar var. numara bulunursa ne ala.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dipoldipol

Deniz gözlüğü önerebilecek var mı

Hocam bulabildiniz mi? Bana da lazım.
  • Beyler dijital hesap actiracam enpara iyi midir kur farkı fazla mı diğerlerine gore

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kauseg -- 20 Haziran 2016; 0:39:09 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Exocoetidae

quote:

Hic duymadigim markalar var kalitelerini bilsem birde speedolar iyi ama ondan istedigim model bulamadim

• wmtürk kullanıcısına yanıt
    bu saatten sonra alınmaz gibi. $269.99 + $71.80 Shipping & Import Fees Deposit to Turkey.
  • olumlu yorumları maşallah baya yüksek oranda. sadece kimilerinin ayağına küçük gelmiş. yorumlara ve skechers'in kendi sitesindeki orjinal beden tablosuna dikkatle bakın; ayak numaranıza göre yarım numara büyük sipariş edersiniz.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Exocoetidae

quote:

Hic duymadigim markalar var kalitelerini bilsem birde speedolar iyi ama ondan istedigim model bulamadim

Aynen, silikonları kötüdür sürekli su alır falan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: icolie

Hangisi daha iyi bir tercih olur arkadaşlar?

Olayları farklı birisi kablosuz birisi kablolu.

Tam anlamıyla kalite ve en iyisi diyorsan M65 PRO.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 20 Haziran 2016; 1:20:41 >
  • Corsair m65 in pro rgb versiyonu 60 dolardan 45 e dusmus bayadır 50 dolara düşmesini bekliyodum gördüğüm gibi aldım + corsair mm200 indirime girmiş 3 dolar düşmüş fiyatı bari almışken onuda yanına atıyım dedim toplam masraf 150 lira oldu bana TR de m65 in düz rgb veriyonları bile en az 270 lira mousepad i katmıyorum bile

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

toplam masraf 150 lira derken babalar günü kampanyası + app referall ile bu fiyattan kaptım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jackmaku -- 20 Haziran 2016; 1:22:02 >

• quote:

Orijinalden alıntı: retha

İlk sayfada göremedim o sebeple buradan sormak istedim; gift kart satın aldım iki saat önce halen parola gelmedi sabahı mı beklemem gerek acaba paranın çekilmesi ile mi alakalı? Teşekkürler.

Para çekilmedi mi ? Chat'e bağlanabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wmtürk

bu fiyata almalı mıyım sizce?

https://www.amazon.com/gp/product/B00NJ9BJ8G/ref=s9_qpp_gw_d2_g147_i1_r?ie=UTF8&fpl=fresh&pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_s=&pf_rd_r=AGFEY79APHHNE42D42Y3&pf_rd_t=36701&pf_rd_p=14bf09e4-93c8-43ff-8639-e7979e7d1787&pf_rd_i=desktop

RX 480 ve 1070'i mutlaka bekleyin bu saatten sonra eski ekran kartı alanlar parasını sokağa atıyor.

• 
Sayfa: önceki 54355436543754385439
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.