Yüzbaşı
26 Kasım 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
39 üye
Görüntülenme
Toplam: 58 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Beyler bir aydır piyasayı takip ediyorum ama i5 4690k bulamadım bende aliexpress'ten alicam ama gümrükten geçer mi geçerse vergisi ne kadar çıkar kararsiz kaldim. Bu zamanda sipariş veren arkadaşlar yardımcı olur musunuz
https://m.tr.aliexpress.com/item/32834759494.html
Sa arkadaşlar yağ oranım %13 kilom 67 karin kaslarım belli oluyor yağ oranını 10 düşüruyum sonra clean bulk mi yapayım yoksa bulka simdi mi geceyim ve yaklaşık 8 ay bodybuilding yaptim
silinsin
yaş 18 hadi bakalım

Elimde lg flatron w2242s monitör var. Babam yeni monitör almama izin vermiyor. Bu monitörü bozma gerekiyor ki yenisini alabileyim. benim bozduğum anlaşılmadan nasıl halledebilirim.
Elimde lg flatron w2242s monitör var. Babam yeni monitör almama izin vermiyor. Bu monitörü bozma gerekiyor ki yenisini alabileyim. benim bozduğum anlaşılmadan nasıl halledebilirim.
Yakın zamanda sistem topladım. Kasa olarak zalman z3 plus terçih ettim ama fanları çok gürültülü çalışıyor bana 120MM sessiz kasa fanı önerisi bekliyorum bütçem 40 TL .

Bilgisayar Şase yaptı ve yandı bende yeni oyun pc toplamaya karar verdim elimde olan parçalar. hdd.ssd ve monitor vardır sadece kasa toplanacak ve hafta sonu alınacaktır.

Günaydın herkeze arkadaşlar win7 başlatılıyorda reset atıyor ve mavi ekran hatası veriyor

Elimde Toshiba 500 gb hdd var. pc açıyorum tık tık ses geliyor ve donuyor içindeki resimleri oyunları vb nasıl kurtarırım.
Hakkında
Meslek: Elektronik Direksiyon tamiri
İlgi Alanları: Teknoloji bağımlısı ve Araba tutkunu
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Otomobil
BMW
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Türk Telekom
ISS
TTNET
Takım
Galatasaray
TV
Philips
Dünyadan Futbol
Real Madrid CF
İşlemci
AMD
Anakart
Asus
Ekran Kartı
Asus
Modem
Airties
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 12 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 698
İkinci El Bölümü Mesajları: 27
Konularının görüntülenme sayısı: 82.377 (Bu ay: 389)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 87 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.