Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (10052. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
13 Misafir - 13 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.230
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: Silverus

bu aylık demek istedim

çıkamıyorum zaten..hergün bakıyorum iyi dilekleriniz için teşekkürler hocam.

aklıma geldi pc koltuğuda lazım

bütçeyi epey zorladım.. hepsi ihtiyaçtı ama çok azı acildi.. koltuğu alamadım halen hocam.. bu vergi işinden sonra koltuk biraz hayal kalacak benim için.. çok güzel ürünlere sahip oldum.. tüm forumdaki arkadaşlara teşekkürler, murat beye ayrıca teşekkürler..

• quote:

Orijinalden alıntı: TechTR

21 Aralık'ta Amazon Almanya'dan siparişini verdiğim, 28 Aralık'ta İtalya Amazon'dan kargolanan g900, ups kargo ile 3'üncü günde teslim edildi.

Teşekkürler hocam.@MühendisMurat

benim ürün daha bana ulaşmadı..

• quote:

Orijinalden alıntı: TechTR

21 Aralık'ta Amazon Almanya'dan siparişini verdiğim, 28 Aralık'ta İtalya Amazon'dan kargolanan g900, ups kargo ile 3'üncü günde teslim edildi.

Teşekkürler hocam.@MühendisMurat

Hayırlı olsun canım kardeşim, benimki pazartesi - salı'ya kaldı gözler yaşlı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 31 Aralık 2016; 0:36:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Perry Cox

Bayaa bir vergi eklenir ürünlere bence.

Bunu daha önce çok açıkladım ama diyelim dediğin gibi oldu fiyatlar hemen hemen hepsiburada ile aynı, nereden alışveriş yaparsın ?

Şimdi anlaşıldı umarım artık.

TR'de bu firma ile boy ölçüşecek bir yer yok bana göre...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 31 Aralık 2016; 0:36:53 >
  • bugün gelen siparişlerim :)

• nvidia neyin hazırlığını yapıyor..
    http://www.nvidia.com.tr/page/home.html
  • ankaland kullanıcısına yanıt
    GTX 1080 Ti olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Bunu daha önce çok açıkladım ama diyelim dediğin gibi oldu fiyatlar hemen hemen hepsiburada ile aynı, nereden alışveriş yaparsın ?

Nasılsa Türkiye'ye girdik, Almanya amazondan Türkiye adreslerine gönderimi yasaklıyoruz ya da Amerikadan yasaklıyoruz derlerse işte o zaman hiçbir anlamı kalmaz amazonun ülkemize girmesinde. Neden Almanyadan (atıyorum) 200tl ye alacağımız ürünü Türkiye vergileri ve bilmemnesi yüzünden yine Amazon Türkiyeden 300 e alalım ki bu durumda?

Bence Amazon gelmesin ülkemize, yada gelirse fiyatları Almanya tarzında olursa diğer firmalar rekabet için uymak zorunda kalsın, işte bu durumda inşallah gelirler tabi.

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Hocam dediğin doğru ancak gidip 200 liraya almak varken şahsen 300 lira verip TR Amazon'dan almak istemezdim ben.
    Yurtdışı Amazonlar da gayet garanti veriyorlar ürünlere. Sadece şu 30 Euro vergi sınırı olayı ortadan kalksın başka isteğim yok benim
  • quote:

Hocam dediğin doğru ancak gidip 200 liraya almak varken şahsen 300 lira verip TR Amazon'dan almak istemezdim ben.
    Yurtdışı Amazonlar da gayet garanti veriyorlar ürünlere. Sadece şu 30 Euro vergi sınırı olayı ortadan kalksın başka isteğim yok benim

Bunları onlar da düşünür emin olun, benim istediğim entegre bir sistem. Dünyanın en iyilerinin çalıştığı Amazon bakar bir çaresine yeterki kafasına koysun.
  • Dr. Perry Cox kullanıcısına yanıt
    16cm lik olan parçalar kullanışsız, 20 den başlasa bende alacaktım.

bence 20 ve 24 cm lik tencerelerden bi set olsa keşke
  • ahmetatakan A kullanıcısına yanıt
    çok mu küçüktür sizce hocam ?
    Hiçbir fikrim yok
    Edit: Silit ülkemizde çok pahalı ama sadece o tava 400 civarı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Perry Cox -- 31 Aralık 2016; 0:45:58 >
  • Jestia kullanıcısına yanıt
    hocam nerde kutudan böyle bi kod çıkmadı 1 aydır 20 tane kutu kargo geldi?? faturadamı yazıyo nerde atabilirim nerde olduğunu bulamadım
  • Sevgili arkadaşlar,forumdaşlar geçen hafta sipariş verdiğim ve gelen PNY 1311 240 GB SSD makineme taktım ve sistemi kurdum.Şuan indirimde 65 dolar.Linki aşağıdadır.Öncelikle bu fiyata alınabilecek en iyi diskler biri olduğunu belitmek isterim.İhtiyacı olan kaçırmasın en az 850 evo kadar iyi.Fabrika verilerine göre 90 K IOPS, 550 MB yazma 520 MB okuma verilerine sahip.Nacizane fikrim bu fiyata bedava.İhtiyacı olan kaçırmasın kendi yaptığım teste de fabrika verilerinin doğrulunu test ettim.Sizlerle paylaşmak istedim.İyi yıllar herkese

https://www.amazon.com/PNY-CS1311-240GB-Internal-Solid/dp/B019H3B3OW/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1483133936&sr=8-2&keywords=pny

• @ankaland @MühendisMurat

Benimki de pazartesi teslim olarak görünüyordu, erken geleceği tuttu. Teşekkür ederim, sizinkiler de hayırlı olsun!
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Hocam ilk sayfaya eklemek istersin belki, dip fiyat uygun fiyatlı Corsair modüler PSU (550W) - 48Euro .
    Yorumları oldukça iyi.
    https://www.amazon.de/dp/B019NWRUXK/ref=twister_B01DYR12SE?_encoding=UTF8&psc=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 24-11 -- 31 Aralık 2016; 0:51:39 >

• kapsülsuz kahve makinası önerebilecek varmı çok kahve iciyorum kapsul falan dayanmaz bana :D
  • quote:

Koskoca amazon bence bunun araştırmasını yapmadan girmez.

Bunlar bizim kıytırık e-ticaretçilere benzemez, büyük ar-ge ve pazar araştırmaları bütçeleri var...

Logosunun bile özel anlamı var. (dikkatli bakın, a ile z arasında ok işareti var. yani A'dan Z'ye herşey var demek)

hb gibi yıllarca irtibat numaralarını saklayan firmaya benzemez yani...

gönlümden geçen nedir diye sorsan, çözümünü bulup öyle girmesidir derim.

sesli düşünüyorum; amazon eğer türkiyeye girerse, alışverişleri direkt olarak mal sahibine yaptırıp, tax-free sistemi ile sadece türkiyedeki kdv'yi ödetecek bir sistem geliştirebilir.

mesela ben columbia bot aldım, seçtiğiniz ülkeden satın alıp, amazon türkiyedeki ofise kargolanıp, onların bize dağıtıma çıkartması gibi. tabi bu böyle klavye başında yazmaya benzemez mutlaka artıları eksileri ölçülüp biçilir...

• quote:

Orijinalden alıntı: Blizzard1905

Erkekler için cankurtaran misali. Askıda ütü yapabiliyormuşuz bununla. Promosyon mesajını kullanınca 15 euro sepette, ek ürün olarak alınabilir.
    https://www.amazon.de/A...d=e5634123d0afb3a5b8a984876ee8e63b

Bu tarz bir ürün kullandınız mı hiç, ütünün ne kadarı ediyor performansı?

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.