Şimdi Ara

[TR'de İLK] BENQ XL2411Z 144HZ Oyuncu Monitörü İncelemesi [Gönüllerin Kralı] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
287
Cevap
3
Favori
33.990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bendeki monütör Samsung SA 700 Arasındaki fark nedir değiştirmeye değer mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KURSAD.

Bendeki monütör Samsung SA 700 Arasındaki fark nedir değiştirmeye değer mi ?

Sadece 120hz den 144hz e upgrade ise düşünceniz değmez. Ama elinizdeki monitörün 120hz dışında, oyun için artı bir özelliği yok.
    Bu monitör ise %100 oyun monitörü olarak üretilmiş bir ürün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: casparza

quote:

Orijinalden alıntı: KURSAD.

Bendeki monütör Samsung SA 700 Arasındaki fark nedir değiştirmeye değer mi ?

Sadece 120hz den 144hz e upgrade ise düşünceniz değmez. Ama elinizdeki monitörün 120hz dışında, oyun için artı bir özelliği yok.
    Bu monitör ise %100 oyun monitörü olarak üretilmiş bir ürün.

Aslında baya bir araştırdım Evet güzel monütör ama Benim bu monütörü değiştirip onu almam anlamsız oldugu kanatine vardım. Belki ilerde değiştiririm. Ayrıca sadece oyun amaçlı kullanmıyorum sanırım bunun etkiside var. Ama bilgisayarı sadece oyun amaçlı kullananlar için oyun odaklı bir monütör almaları daha önem arz ediyor.

• 120Hz den 144Hz'e yenileme mantıklı değil zaten doğru karar vermişsiniz.
  • KURSAD. kullanıcısına yanıt
    S23A700D'yi diyorsun sanırım. Kesinlikle gerek yok. Doğru karar vermişsin zaten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

S23A700D'yi diyorsun sanırım. Kesinlikle gerek yok. Doğru karar vermişsin zaten.

yorumlarınız için teşekkürler.
  • Hocam inceleme için teşekkürler.Bu ürünü takip ediyordum.Sizden bir ricam var kullanmakta olduğunuz monitörün firmware sürümü kaç olarak geldi acaba? Bende yakın zamanda almayı düşünüyorum ama elime ulaştıktan sonra tekrar servise göndermek istemiyorum yazılım yükseltme için.Ürünü nerden aldığınızı da belirtirseniz sevinirim iyi forumlar dilerim.
  • Sizden beklenecek güzellikte bir inceleme olmuş

Monitörle ilgili yorum yapmaya gerek yok sanırım, tam fiyat/performans ürünü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel bir inceleme elinize sağlık dikkatimi çeken şey kutu Philips 242G ile neredeyse birebir aynı, ayağı ise çok benziyor
  • @doctor_bey @utku5860

Teşekkürler arkadaşlar.

@fpwr

Bu söylediğinizin en basit yolu alacağınız yeri önceden arayıp bilgi almaktır hocam. İncehesap.com ' u arayıp sorun sürüm hakkında cevap vereceklerdir.
  • http://www.hepsiburada.com/liste/benq-xl2411z-24-1ms-analogdvihdmi-full-hd-led-monitor/productDetails.aspx?productId=bd802137&categoryId=3002879

İncehesapta tükenmiş monitör. Almak isteyenler değerlendirebilir hepsiburada.com da 1000TL ama 100TL World Puan veriyor, bilginize.
  • Hocam eline sağlık, gayet güzel ve doyurucu bir inceleme olmuş, teşekkürler paylaşımın için

144hz olarak f/p oranı yüksek bir ürün, oldukça makul seviye de satılıyor.
  • LEON-X kullanıcısına yanıt
    Suan 900tl ye geliyor ki bu fiyata bu monitorden daha F-P ürün yok. Tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Monitörü kullananlar oyuna kaptırdılar iyice sanırım kendilerini, deneyimlerini yazacak vakitleri yok:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chris Brown

Teşekkürler arkadaşlar.

Hocam elinize sağlık çok faydalı bir inceleme olmuş.
  • Ozgn13 kullanıcısına yanıt
    Tesekkürler. Son dönemde epeyi güzel monitör inceledik. Fiyat/Performans olarak 2411Z ön saflarda yer alıyor.
  • inceleme için teşekkür ederim eline, emeğine sağlık

amd ekran kartlarında durum nasıl diye araştırırken senin incelemen çok iyi oldu bende imzamdaki sisteme bu mönitörü eklemeyi düşünüyorum

hocam bide unutmadan sorayım BenQ XL2420Z ile arasında ne gibi farklar vardır ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Comaa -- 16 Şubat 2015; 11:18:42 >
  • Comaa kullanıcısına yanıt
    Sisteminize gayet uygundur. İlerde güçlü bir ekran kartı alarak sistemi uzun süre kullanırsınız masraf etmeden. Çok büyük bütçeler sistemlere ayrılıyor ama monitör geri plana atılıyor genelde ülkemizde, esasında monitör en önemli noktalardan.
  • Phoenix ürünlerinin yanında satmayı düşündüğümüz 2 marka monitör olacak. İlk olarak Eizo ile anlaştık. Ürünler gerçekten çok iyi. 2. marka için araştırmalar devam ediyor. Eizoya nazaran daha uygun ve performanstan da ödün vermeyen bir ürün peşindeydik ki bu incelemeyi gördüm. Paylaşacağım. Belki BenQ üzerinden gideriz 2. marka olarak. Faydalı oldu teşekkür ederim.
  • Ozgn13 kullanıcısına yanıt
    Eizo' monitör kullanma şansım olmadı yalnız kullanıcı yorumlarına göre oldukça performans ve görsel odaklı olduğundan bahsedilmiş. Sizin sistemlerle de oldukça uyumlu olacaklardır ama dediğiniz gibi XL2411Z de F/P çözüm olarak oldukça uygun bir seçim, kullanıcılar mutlaka tercih edecektir.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.