Şimdi Ara

[TR'de İLK] BENQ XL2411Z 144HZ Oyuncu Monitörü İncelemesi [Gönüllerin Kralı] (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
288
Cevap
3
Favori
33.989
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar selam,

Konuyu hortlatmak gibi olacak sanki ama kusura bakmayın artık.

Ben bu monitörü kullanmaktayım. Bugün bir şey dikkatimi çekti, masaüstünde ve bazı oyunlarda 3840*2160 çözünürlük vardı. Ancak geçenlerde gelen Windows 10 güncellemesinden beri veya Nvidia güncellemesinden beri midir nedir tam çözemedim; yeni en max çözünürlük 2715*1527 şeklinde ve daha üstü yok. Güncellemeden kaynaklı bir değişim mi bu ? Yoksa kötüye doğru giden bir şeyler mi var PC'de veya monitörde ?

Lütfen biri bu konuda bilgilendirsin beni, yoksa kafayı yedirtecek...

Teşekkürler şimdiden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cpt.Nightmare.35

Arkadaşlar selam,

Konuyu hortlatmak gibi olacak sanki ama kusura bakmayın artık.

Ben bu monitörü kullanmaktayım. Bugün bir şey dikkatimi çekti, masaüstünde ve bazı oyunlarda 3840*2160 çözünürlük vardı. Ancak geçenlerde gelen Windows 10 güncellemesinden beri veya Nvidia güncellemesinden beri midir nedir tam çözemedim; yeni en max çözünürlük 2715*1527 şeklinde ve daha üstü yok. Güncellemeden kaynaklı bir değişim mi bu ? Yoksa kötüye doğru giden bir şeyler mi var PC'de veya monitörde ?

Lütfen biri bu konuda bilgilendirsin beni, yoksa kafayı yedirtecek...

Teşekkürler şimdiden.
    NVIDIA'nın eski sürümüne geçince sorun düzelebilir diye denemek istedim. Eski bir kaç sürümü yükledim denedim ama nafile; 2715*1527 şeklinde çıkan ölçek dahi kayboldu şuan :) 3840*2160 tamamen hayali kalacak gibi... Yok mu bir bilgisi olan eden ?

• Merhaba arkadaşlar, bu monitörü almaya karar verdim, konuya biraz göz gezdirdim ve herhangi bir olumsuz yorum görmedim. yine de sormak istiyorum kronik bir sorunu var mıdır? bir aksilik olmazsa bu gece sipariş edeceğim.
  • DP li modelinin vatan fiyatı yüksek 1850 tl civarında. bu nedenle XG2401 aldım. zaten aynı panel hemen hemen aynı monitörler.
  • Beyler DP olmayan modelini sakın almayın. Hatta FreeSYNC olmayan monitör almayın artık. G-sync desteği veriyor bunlara artık nvidia.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Regionella

Beyler DP olmayan modelini sakın almayın. Hatta FreeSYNC olmayan monitör almayın artık. G-sync desteği veriyor bunlara artık nvidia.
    Benim bildiğim NVİDİA destek veriyor ama sadece RTX ile GTX 1000 seriesi kartlar için destek veriyor o kartlara sahip değilsek Freesync çalışmıyor. Yanlışım varsa arkadaşlar düzeltsin.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.