Şimdi Ara

Tr arenanin dışı boyanip degistirilemiyormus

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.820
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Afet toplanma yeri olarak geçiyormuş ondan dolayı boyanmasi veya başka islemler yasakmis kaldik betona

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şuan stad bizde değil. Bize geçince istediğimizi yaparız.Ama sorarlarsa saray takımıyız.

• quote:

Orijinalden alıntı: .Bmw.

Şuan stad bizde değil. Bize geçince istediğimizi yaparız.Ama sorarlarsa saray takımıyız.

O devir bitti,başka bir şey diyorlar şimdilerde.
  • ya arkadas yıllarca stad stad dıyıp durdunuz .. adamlar stad yaptı sımdıde yok boyası yok sıvası...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalavar

ya arkadas yıllarca stad stad dıyıp durdunuz .. adamlar stad yaptı sımdıde yok boyası yok sıvası...

La sanane sanki devlete yaptıracaz.

Bu arada sen bizim brumaya 3 milyon gelmez felan demiştin

Levent Nazifoğlu: "Bruma için resmi teklif 7.5M€ PSV'den geldi. Onun dışında menajerler geldi, 15-17M€ veriyorlar dediler."

• Öyle birşey olamaz. Sonuçta boya toplanma alanı olmamasına engel değil.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Stadın mimarı o betonların bir sanat eseri bir yapının estetiği gibi sözcüklerle tanımlıyor, ona göre o betonlar boyanırsa bir bütünlük kaybolmuş oluyormuş.

Bu mimar 70 küsür yaşında, yaptığı eser 3 yaşından 77 yaşına kadar olan herkesin kullandığı bir eser ama stadtaki estetiği bir tek o ve onun gibi sayılı insan görüyor, biz ne yazıkki göremiyoruz. Açıkçası ben de o betonların çok kötü göründüğünü düşünüyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

ya arkadas yıllarca stad stad dıyıp durdunuz .. adamlar stad yaptı sımdıde yok boyası yok sıvası...

Levent Nazifoğlu: "Bruma için resmi teklif 7.5M€ PSV'den geldi. Onun dışında menajerler geldi, 15-17M€ veriyorlar dediler."

Teklif varsa satın gitsin bruma balon kusura bakmayın.Bizim İssiar Dia'nın poposu küçük olan versiyonu, sadece hız var başka bir şey yok

• Boyayı zemin kaldırmaz çevre yoluna kayar dememişler mi bu sefer?
  • bır kere duzgun konusmak gerek.. Ayrıca devlete yapsın falan dıye de bısı solemedım. Ben burada ınsaoğlunun nankorlugune parmak bastım tabı senden bunu anlamanı beklemıyorum..

Bruma olayı ıse sanıyorum benı baskası ıle karıstırdın. Brumayı vallahı sokakta gorsem tanımam ...

İyi Forumlar hatam varsa affola...
  • La bugun permolit boya ile sponsorluk anlaşmasında dursun permolit temsil eden şahıs diye zevkle yaparız boyama işini fakat afet toplanma bölgesi olduğu için tt arena boyanması yasak dedi Ha Dursun da brüt beton bence güzel diyor
  • quote:

bır kere duzgun konusmak gerek.. Ayrıca devlete yapsın falan dıye de bısı solemedım. Ben burada ınsaoğlunun nankorlugune parmak bastım tabı senden bunu anlamanı beklemıyorum..

Bruma olayı ıse sanıyorum benı baskası ıle karıstırdın. Brumayı vallahı sokakta gorsem tanımam ...

Yahu hadi seni ciddiye alalım konuşalım, nankörlük ne durum var anlat bakayım ? Stadyumun dış cephesi estetik yönden kötü gözüküyor. Taraftar ve yönetim doğal olarak daha iyi görünsün istiyor.

Galatasaray kendi yaptıracak, devlete o stadyum karşılığında gerekli şeyleri Galatasaray verdi...Nankörlük nedir biliyor musun ? Allah'ın verdiği beyni kalbi, inatla kötü niyetli kullanmaktır.

• quote:

Şuan stad bizde değil. Bize geçince istediğimizi yaparız.Ama sorarlarsa saray takımıyız.

5 yıl geçti devretmediler ama biz bu adamlarla gidip milyar dolarlık arazilerimizi satın gelen paranın %40 ını verin diye anlaşma yaptık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

quote:

bır kere duzgun konusmak gerek.. Ayrıca devlete yapsın falan dıye de bısı solemedım. Ben burada ınsaoğlunun nankorlugune parmak bastım tabı senden bunu anlamanı beklemıyorum..

Yahu hadi seni ciddiye alalım konuşalım, nankörlük ne durum var anlat bakayım ? Stadyumun dış cephesi estetik yönden kötü gözüküyor. Taraftar ve yönetim doğal olarak daha iyi görünsün istiyor.

Galatasaray kendi yaptıracak, devlete o stadyum karşılığında gerekli şeyleri Galatasaray verdi...Nankörlük nedir biliyor musun ? Allah'ın verdiği beyni kalbi, inatla kötü niyetli kullanmaktır.

Tamam haklısınız ama bızım o bıcım stadımız varken kı ben fenerbahcelıyım gs avrupada catır catır oynuyordu. Yanı bu ısler stat ıle falan olmaz.. ayrıca nankorlukten kastım daha bı kac sene once yıkılma tehlıkesı olan bır statyumda oynarken su an modern bır statdasınız sukur etmek lazım bana kalırsa..

• quote:

Orijinalden alıntı: İzole Bant

quote:

quote:

Teklif varsa satın gitsin bruma balon kusura bakmayın.Bizim İssiar Dia'nın poposu küçük olan versiyonu, sadece hız var başka bir şey yok

sadece hız var olayı geçen seneye kadardı. bir çok galatasaraylı aynı görüşteydik. zaten bu yüzden kiralanırken satın alma opsiyonu koyuldu. fakat ispanyadan geldikten sonra çok değişti. hazırlık ve lig maçlarını pek takip etmedin sanırım. hız ve teknik yanında son vuruşları ve attığı paslar da tamamen değişti, bayağı olgunlaşmış durumda. 5 hazırlık maçında 6 golü var, hiç bir maçı boş geçmedi. geçen hafta lig maçında da 1 gol 1 asist yaptı. henüz 21 yaşında olup hala kendini geliştirme şansı olan genç bir oyuncuyu dünyanın neresinde olursa olsun sırf para kazanmak için satmak aptallıktır. zaten maaşı oldukça düşük niye satılsın ki? üstelik 10 küsür m. euro para yatırmışsın. çok uçuk paralar teklif edilirse o zaman satarsın fakat ne verirlerse versinler elden çıkar mantığı çok saçma.

• Farkımız tarzımız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

quote:

Tamam haklısınız ama bızım o bıcım stadımız varken kı ben fenerbahcelıyım gs avrupada catır catır oynuyordu. Yanı bu ısler stat ıle falan olmaz.. ayrıca nankorlukten kastım daha bı kac sene once yıkılma tehlıkesı olan bır statyumda oynarken su an modern bır statdasınız sukur etmek lazım bana kalırsa..

Ne dediği yada dediğinin konuyla ne alakası var, onu anlamadım. Sizin o biçim stadınız varken Galatasaray Avrupa'da çatır çatır oynuyordu diyorsun, sonra o işler stadyumla olmaz diyorsun :)

Bu cümlenin mantığı nedir ya ? :) :) Galatasaray taraftarı başarı yada futbol kalitesi için stadyumun dış cephesi güzel olsun demiyor ki :) Görselliği iyi olsun diye diyor :)

Ayrıca Galatasaray arena'da da avrupa'da başarılı işler yaptı :) Kendime kızıyorum ya, daha mantıklı cümle kuramıyorsun gelmiş seninle konuşmaya çalışıyorum.

• anlasamayacagız galıba

son kez yazayım ... Ben dıyorum kı stadın rengıne falan cok takmayın. Daha bır kac yıl once yıkılma tehlıkesı olan stadyumda oynuyordunuz su an cok klas bır stadyumdasınız rengını boyasını cok kafaya takmayın.

Fenerbahce cok buyuk stadyum yaptıgında gs alı samıyende avrupa maceraları yasıyordu. Stadyumun rengı mengı cok takılacak bır durum degıl bence..

Ayrıca ben kendıme kızmıyorum senınle muhattap oldugum ıcın
  • Boyanmasiyla toplanma alani olmasi arasinda ki alakayi anlamadim?

• quote:

Orijinalden alıntı: İzole Bant

quote:

quote:

La yav he he

Balon dediğin diego gibi olur.Bu adamın daha yaşı genç ve potansiyeli var.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.