Şimdi Ara

TP ( Türk Petrol ) eurodiesel

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İstasyon sayısı az olan ve bu nadir istasyonlardan biride evimin yakınında bulunan TP nin, eurodiesel leri hakkında bilgi sahibi olmak istiyorum. Eurodisel litresi 3,58TL ye satılıyor ve çevremdeki en uygun dizel burası. TP den dizel yakıt alan arkadaşlar tecrübelerini paylaşırlarsa memnun olurum, Saygılar

• quote:

Orijinalden alıntı: sscasta

İstasyon sayısı az olan ve bu nadir istasyonlardan biride evimin yakınında bulunan TP nin, eurodiesel leri hakkında bilgi sahibi olmak istiyorum. Eurodisel litresi 3,58TL ye satılıyor ve çevremdeki en uygun dizel burası. TP den dizel yakıt alan arkadaşlar tecrübelerini paylaşırlarsa memnun olurum, Saygılar

Memnunum yakıtından.
  • Diğer markalarla kıyaslarsak fiyatından başka ne farkı var? Çekiş, menzil, farkediliyor mu, istasyonların hizmet kalitesi ve standartı nasıl
  • Güncel
  • Ben Shell ile birleşti diye biliyorum.Belkide eurodizel ürünü Shell Fuel Save dizel.

http://www.milliyet.com.tr/2006/06/29/son/soneko31.asp
  • Geçenlerde yakıt almak için girdiğimizde bir broşür verdiler. Devlet malı olduğu, 160dan fazla istasyonu olduğu, mobil kalite kontrol araçlarıyla sürekli yakıtların kontrol edildiğinden bahsediliyordu.
  • Edit: mükerrer mesaj

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sscasta -- 6 Eylül 2011; 0:26:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 07 note

Ben Shell ile birleşti diye biliyorum.Belkide eurodizel ürünü Shell Fuel Save dizel.

http://www.milliyet.com.tr/2006/06/29/son/soneko31.asp

Yok bu benim bahsettiğim TP değil, benim dediğim TP nin çok az sayıda istasyonu var ve tamamen yerliymiş, sayfalarına göz gezdirdim biraz.
  • Konuda bahsedilen istasyon bu.

TP ( Türk Petrol )  eurodiesel
  • Sizin bahsettiğiniz TPAO (Türküye Petrolleri Anonim Ortaklığı)

İlk açıldığında biz de devletimiz kazansın diye alma gafletinde bulunduk. Abimin aracının LPG sistemi bozuldu- tıkandı. Uygun fiyata lpg satıyordu sonra kimse almaz oldu. Pompaları hileliydi 1 lt benzin gerçekte öyle değildi ve internette bir sürü şikayet vardı. Biz bunları Maltepe minibüs caddesindeki Shell'in yanındaki şubede yaşadık.

Sanırım istasyonlar saldım çayıra mevlam kayıra modunda pek denetlenmiyor. Haliyle sahtekarlıktan ağzı yanan çok.

Fullpet öneririm, en azından tüm şubeler merkeze bağlı kanı bozuk istasyon sahipleriyle uğraşmamış olursunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

Konuda bahsedilen istasyon bu.

Evet işte bundan bahsediyorum, nasıl memnun kaldınız mı? Sürekli mi kullanıyorsunuz, diğerleriyle kıyaslarsanız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emtue

Sizin bahsettiğiniz TPAO (Türküye Petrolleri Anonim Ortaklığı)

İlk açıldığında biz de devletimiz kazansın diye alma gafletinde bulunduk. Abimin aracının LPG sistemi bozuldu- tıkandı. Uygun fiyata lpg satıyordu sonra kimse almaz oldu. Pompaları hileliydi 1 lt benzin gerçekte öyle değildi ve internette bir sürü şikayet vardı. Biz bunları Maltepe minibüs caddesindeki Shell'in yanındaki şubede yaşadık.

Sanırım istasyonlar saldım çayıra mevlam kayıra modunda pek denetlenmiyor. Haliyle sahtekarlıktan ağzı yanan çok.

Fullpet öneririm, en azından tüm şubeler merkeze bağlı kanı bozuk istasyon sahipleriyle uğraşmamış olursunuz.

Bulunduğum yere yakın olan istasyon burası maalesef:( babam sattığı civic e hep buradan alıyordu, bir sorun yaşamadı. Ben dizeli merak ediyorum
  • bir deneyin görelim

Şaka bir yana Adalı Sokağın başına bir istasyon açılcak büyük ihtimal indirimli satan bir yer olcak, çünkü az ilerisinde tüm ünlü markalar mevcut.

Ben Lukoil kullanıyorum hem tek tip mazotu var hem de sessiz ve performanslı gidiyor. Kredi kartı kampanyamdan dolayı da %25 indirimli alıyorum, yoksa seve seve denerdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: sscasta

quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

Konuda bahsedilen istasyon bu.

Evet işte bundan bahsediyorum, nasıl memnun kaldınız mı? Sürekli mi kullanıyorsunuz, diğerleriyle kıyaslarsanız

Ben sadece yan koltukta oturuyordum. Dolayısıyla hakkında yorum yapamayacağım.
  • bende doğuda bir ildeyim aracım 2009 fiorino, euro dizel 3,55 ama fişsiz olursa dedi pompacı, neden bu fiyat anlamadım. sonuçta yasal bir firma değil mi bu?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.