Şimdi Ara

TP LINK TL- WN821N-V4

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
2
Favori
3.666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ürünü bugün satın aldım TP LINK TL- WN821N-V4. Windows 8.1 işletim sistemi kullanıyorum, ve cd'den yükleme yapamadım. Uygun bir platform seçin diyor. 8.1 drive indirmeye çalışıyorum indiriyorum fakat setup dosyası yok. Birisi bana yardımcı olabilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Kullanman

Arkadaşlar ürünü bugün satın aldım TP LINK TL- WN821N-V4. Windows 8.1 işletim sistemi kullanıyorum, ve cd'den yükleme yapamadım. Uygun bir platform seçin diyor. 8.1 drive indirmeye çalışıyorum indiriyorum fakat setup dosyası yok. Birisi bana yardımcı olabilir mi?

Sayın Kullanman,

TL-WN821N 300Mbps Wireless N USB Adaptör’ün bilgisayarınızda yüklü olan tüm sürücü ve dosyalarını (Denetim Masası > Programlar > Program kaldır) kaldırınız ve lütfen aşağıdaki elle yükleme talimatları doğrultusunda yeniden kurulumunu yapmanızı tavsiye ederiz.

Win8 için: TL-WN821N_V4_140918

Sürücüleri elle yüklemek için
    Windows'un sürücüleri, donanımınız için otomatik olarak yüklemesine izin vermek en iyisidir. Windows aygıtlarınız için bir sürücüyü bulamıyor ancak siz bir şekilde bir sürücü elde edebiliyorsanız veya teknik destek personeli bir diskten veya aygıt üreticisinin web sitesinden sürücü yüklemenizi istiyorsa sürücüyü el ile güncelleştirmelisiniz. Bu durumların dışında el ile sürücü güncelleştirmekten kaçınmalısınız. El ile sürücü güncelleştirmeye karar verdiyseniz bunu şöyle yapabilirsiniz:

Bu adımları uygulayabilmeniz için yönetici olarak oturum açmanız gerekir.
    1. Başlat düğmesi , Denetim Masası, Sistem ve Bakım ve ardından Aygıt Yöneticisi'ni tıklatarak Aygıt Yöneticisi'ni açın. Yönetici parolası veya onay istenirse, parolayı yazın veya onay verin.
    2. Aygıt Yöneticisi'nde, güncelleştirmek istediğiniz aygıtı bulun ve ardından aygıt adını çift tıklatın.
    3. Sürücü sekmesini tıklatın, Sürücüyü Güncelleştir'i tıklatın ve ardından indirdiğiniz dosyadan işletim sisteminize uygun olan yazılımı seçin.

Saygılarımızla,
     TP LINK TL- WN821N-V4

• quote:

Orijinalden alıntı: TP-LINK TURKIYE

quote:

Orijinalden alıntı: Kullanman

Arkadaşlar ürünü bugün satın aldım TP LINK TL- WN821N-V4. Windows 8.1 işletim sistemi kullanıyorum, ve cd'den yükleme yapamadım. Uygun bir platform seçin diyor. 8.1 drive indirmeye çalışıyorum indiriyorum fakat setup dosyası yok. Birisi bana yardımcı olabilir mi?

Sayın Kullanman,

TL-WN821N 300Mbps Wireless N USB Adaptör’ün bilgisayarınızda yüklü olan tüm sürücü ve dosyalarını (Denetim Masası > Programlar > Program kaldır) kaldırınız ve lütfen aşağıdaki elle yükleme talimatları doğrultusunda yeniden kurulumunu yapmanızı tavsiye ederiz.

Win8 için: TL-WN821N_V4_140918

Sürücüleri elle yüklemek için
    Windows'un sürücüleri, donanımınız için otomatik olarak yüklemesine izin vermek en iyisidir. Windows aygıtlarınız için bir sürücüyü bulamıyor ancak siz bir şekilde bir sürücü elde edebiliyorsanız veya teknik destek personeli bir diskten veya aygıt üreticisinin web sitesinden sürücü yüklemenizi istiyorsa sürücüyü el ile güncelleştirmelisiniz. Bu durumların dışında el ile sürücü güncelleştirmekten kaçınmalısınız. El ile sürücü güncelleştirmeye karar verdiyseniz bunu şöyle yapabilirsiniz:

Bu adımları uygulayabilmeniz için yönetici olarak oturum açmanız gerekir.
    1. Başlat düğmesi , Denetim Masası, Sistem ve Bakım ve ardından Aygıt Yöneticisi'ni tıklatarak Aygıt Yöneticisi'ni açın. Yönetici parolası veya onay istenirse, parolayı yazın veya onay verin.
    2. Aygıt Yöneticisi'nde, güncelleştirmek istediğiniz aygıtı bulun ve ardından aygıt adını çift tıklatın.
    3. Sürücü sekmesini tıklatın, Sürücüyü Güncelleştir'i tıklatın ve ardından indirdiğiniz dosyadan işletim sisteminize uygun olan yazılımı seçin.

Saygılarımızla,
     TP LINK TL- WN821N-V4

Windows 8 driver yükleyip, hallettim. Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hocam windows 10 benim işletim sistemi cd le yükledim uyum sorunu veriyo internetten baktım win10 u desteklemiyor nasıl yapabilirim bi yardımcı olun lütfen
  • Arkadaşlar benim bilgisayar internet çekmiyor Tp-Link TL-WN821N V4
    Wirelles aldım ama cd si kayboldu. Windows7 kullanıyorum Bana dosya atabilir misiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultixx -- 4 Kasım 2016; 17:01:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende satın aldım ancak v4 geldi sanırım onda win10 desteklemiyor. ne yapmak lazım? eğer win10'da çalışmıyorsa ürünü iade edicem.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.