Şimdi Ara

TP LINK TL-WA5210G ÜRETİM HATASI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
5.280
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ARKADAŞLAR YAPILAN HATAYA BAKIN . TOPRAKLAMA KABLOSUNU ÇEKECEN DELİK TUTMUYOR.

HARİCİ ANTEN KABLOSUNU TAKACAN ZATEN TP LİNK KABLOLARI SERT BİDE VİDALIYON . MECBUREN DELİK DENG GELMEYİNCE KASIYON NERDEYSE VİDALAYIP BAĞLADIĞIN ALLAHA EMANET DURAN SMA KONNKTÖRÜ KIRACAK

ETHERNET KABLOSUNU TAKACAKSIN O DELİKTE DENGGELMİYOR

ŞİMDİ SORUYORUM TP LINK NASIL BİR KALİTE BU KALİTEYE ANCA GÜLÜYORUM

ÜZÜLDÜGÜM YENİ ÇIKAN TL- WA7210N DEDE AYNI HATANIN OLMASI KÖRMÜ BU ADAMLAR YA HEY YAPAN MÜHENDİSLER AYIP ALDIĞINIZ PARALARA BEN HELAL ETMEM ARKADAŞ.

• ADAM KARŞILARINI YAPMAMIŞ DELİKLERİ . HEP YANLARINA YAPMIŞLAR NE BU KALİTEMİ ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesutyakar

HARİCİ ANTEN KABLOSUNU TAKACAN ZATEN TP LİNK KABLOLARI SERT BİDE VİDALIYON . MECBUREN DELİK DENG GELMEYİNCE KASIYON NERDEYSE VİDALAYIP BAĞLADIĞIN ALLAHA EMANET DURAN SMA KONNKTÖRÜ KIRACAK

ÜZÜLDÜGÜM YENİ ÇIKAN TL- WA7210N DEDE AYNI HATANIN OLMASI KÖRMÜ BU ADAMLAR YA HEY YAPAN MÜHENDİSLER AYIP ALDIĞINIZ PARALARA BEN HELAL ETMEM ARKADAŞ.

Wa7210 u nereden temin edebiriz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• sitelerde vardır. bakarsan bulursun
  • quote:

sitelerde vardır. bakarsan bulursun

Hocam bulamadım.google da aradım şimdiye kadar ilk defa wa7210 dan haberi olan birini gördüm.

• Değerli Müşterimiz ;

TL-WA5210G cihazına ait kablo bağlantıları ekteki resimde detaylı bir biçimde gösterilmektedir. İyi günler dileriz.

TP LINK TL-WA5210G ÜRETİM HATASI TP LINK TL-WA5210G ÜRETİM HATASI

Saygılarımızla
    Tp-Link Türkiye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TP-Link Türkiye -- 17 Eylül 2013; 15:07:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: TP-LINK TURKIYE

Değerli Müşterimiz ;

TL-WA5210G cihazına ait kablo bağlantıları ekteki resimde detaylı bir biçimde gösterilmektedir. İyi günler dileriz.

TP LINK TL-WA5210G ÜRETİM HATASI TP LINK TL-WA5210G ÜRETİM HATASI

Saygılarımızla
    Tp-Link Türkiye

BEN 7210 NU NEREDEN TEMİN EDEBİLİRİM.

• Degerli Musterimiz

Tl-WA7210N Access point cihazimiz yaklasik 2-3 ay icerisinde satisa sunulacaktir .

Saygilarimizla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TP-Link Türkiye -- 17 Eylül 2013; 17:49:48 >
  • quote:

o kablo direk inse olmaz jack çıkıp oynayabilir vs olabilir..kıvrımlı olması için direk karşsınıa yapılmıyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: ariftosun

http://www.webdenal.com/tp-link-tl-wa5210g_468207.html
    burada var arkadaşlar

WA5210g ile 7210 farklı cihazlar...
    Biri 54mbps destekli biri 150mbps
  • 5210 ile 7210 arasında hız dışında bir fark varmı acaba? Mesela 5210 'un tanıtımında 15 km ye kadar menzil söylenirken 7210 da birkaç km diye geçiyor. Menzil olarak 7210 daha mı düşük acaba? Yada, 7210 150 mbs desteği olduğu için menzili daha mı fazladır acaba? Bilen biri varsa bilgilendirirse sevinirim. Yani 54 mbs ve 150 mbs dışında menzilde bir değişiklik yada iyileşme varmı acaba 7210 da?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TP-LINK TURKIYE

Degerli Musterimiz

Tl-WA7210N Access point cihazimiz yaklasik 2-3 ay icerisinde satisa sunulacaktir .

Saygilarimizla

MerhabalarWA7210 cihaz sanal satış mağalarına eklenmiş.Teknoloji marketlerine ne zaman gelir?(GOLD,TEKNOSA)
  • quote:

Orijinalden alıntı: takmad

5210 ile 7210 arasında hız dışında bir fark varmı acaba? Mesela 5210 'un tanıtımında 15 km ye kadar menzil söylenirken 7210 da birkaç km diye geçiyor. Menzil olarak 7210 daha mı düşük acaba? Yada, 7210 150 mbs desteği olduğu için menzili daha mı fazladır acaba? Bilen biri varsa bilgilendirirse sevinirim. Yani 54 mbs ve 150 mbs dışında menzilde bir değişiklik yada iyileşme varmı acaba 7210 da?

Şuan elimizde hiç bir kullanıcı yorumu yok.Youtube'da videosu bile yok...
  • quote:

Orijinalden alıntı: 06_EMRE

quote:

5210 ile 7210 arasında hız dışında bir fark varmı acaba? Mesela 5210 'un tanıtımında 15 km ye kadar menzil söylenirken 7210 da birkaç km diye geçiyor. Menzil olarak 7210 daha mı düşük acaba? Yada, 7210 150 mbs desteği olduğu için menzili daha mı fazladır acaba? Bilen biri varsa bilgilendirirse sevinirim. Yani 54 mbs ve 150 mbs dışında menzilde bir değişiklik yada iyileşme varmı acaba 7210 da?

Gerçi şu var 150 mbit ile bağlanmak için sanıyorum birkaç yüz metre felan olmalı. Bir forumda 54mbit bağşantı için 4 km menzil sınırı verilmişti. oradan hareketle çok kısa bir mesafede bu hız değerlerinin yakalanacağını düşünüyorum. Yanılıyor muyum yoksa ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 06_EMRE

quote:

Gerçi şu var 150 mbit ile bağlanmak için sanıyorum birkaç yüz metre felan olmalı. Bir forumda 54mbit bağşantı için 4 km menzil sınırı verilmişti. oradan hareketle çok kısa bir mesafede bu hız değerlerinin yakalanacağını düşünüyorum. Yanılıyor muyum yoksa ?

Bilmiyorum hocam şuan bu cihaz tam bir sır...

• bugün yarın bu cihazlardan 2 tanesini almam gerek. acaba yeni modeli alsamda sır perdesini kaldırsakmı diye geçiyor içimden. Ama, benim kullanacağım mesafe 2-3 km kadar, dolayısıyla 150 mbit bağlantı kurabileceğimi zannetmiyorum. Sitesinden tüm teknik verilerini incelemeye çalıştım 802,11n dışında bir yeniliği yada artısına da rastlayamadım. Netice olarak yakın mesafe kullanılmayacaksa 150 mbit lik bağlantı kurulamayabilir. Sırf bunun içinde 2 cihaz için yaklaşık 100 tl lik fark vermeye değmez diye düşünüyorum. Askında 7210n yi kullanan biri çıksada 2 cihaz arasında bir kıysalama yapsa ne süper olur.
  • quote:

bugün yarın bu cihazlardan 2 tanesini almam gerek. acaba yeni modeli alsamda sır perdesini kaldırsakmı diye geçiyor içimden. Ama, benim kullanacağım mesafe 2-3 km kadar, dolayısıyla 150 mbit bağlantı kurabileceğimi zannetmiyorum. Sitesinden tüm teknik verilerini incelemeye çalıştım 802,11n dışında bir yeniliği yada artısına da rastlayamadım. Netice olarak yakın mesafe kullanılmayacaksa 150 mbit lik bağlantı kurulamayabilir. Sırf bunun içinde 2 cihaz için yaklaşık 100 tl lik fark vermeye değmez diye düşünüyorum. Askında 7210n yi kullanan biri çıksada 2 cihaz arasında bir kıysalama yapsa ne süper olur.

Hocam her zaman yeni cihaz tercihim olur.Şifreleme türlerinde filan 5210 sorun çıkarıyordu,7210n in çıkaracağını pek sanmıyorum.
  • Değerli Müşterilerimiz ;

TL-WA7210N Cihazımız satışa sunulmuş bulunmaktadır. Dilerseniz konu ile ilgili olarak hafta içi DonanımHaber üzerinden açaçağımız konu ile cihazın teknik özellikleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Saygılarımızla
    Tp-Link Türkiye
  • mesutyakar kullanıcısına yanıt
    Değerli Müşterimiz ;

Bu bağlantı Şemasında cihazın kapak bölümünün kapanma esnasında ethernet girişinin direk aşağıya iniş sağlaması durumunda kabağın klips bölümü ileriye dönük olarak zarar görebilir. Bununla ilgili olarak bu yapılandırma sağlanmıştır.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.