Şimdi Ara

TP-LINK TL-MR3020 ile TURKCELL HUAWEI E3131-CS2 VINN UYUMLULUK SORUNU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
5.919
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • TP-LINK TL-MR3020 ile huawei E3131CS-2 vınn'i beraber kullanabilen var mı ? varsa nasıl yapıyor ?

Biliyorum sitesin de ki uyumluluk listesinde mevcut değilhttp://www.tp-link.com/en/support/3g-comp-list/?model=TL-MR3020 ancak polonya lı bir operatorde sanırım aynı modemden kullanıyor , onun bin file sını yüklemeyi denedim ancak hala network-3g menusun altında unknown modem olarak duruyor.

varmıdır çalıştırabilmenin bir yolu yoksa gidip eski model bir vınn mı almam gerekecek ? bildiginiz bu aletle çalışabilecek ucuz 3g modem var mı ?

• f/w güncellemesini yaptınız mı? yeni modemler eklenmiş... üstelik sinyal gücünüde göstermeye başladı... yazılım versiyonu kaç?
  • TP-link sitesinde modeme yeni firmware indirdim. Modemi tanıdı sorun düzeldi. Modemini upgrade yap sorunun düzelecek ama modem ayarları sıfırlanıyor bilgin olsun. Ben bizzat denedim modem artık TP-Link ile çalışıyor. Halledemezsen özelden yaz yardımcı olmaya çalışırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hate53

TP-link sitesinde modeme yeni firmware indirdim. Modemi tanıdı sorun düzeldi. Modemini upgrade yap sorunun düzelecek ama modem ayarları sıfırlanıyor bilgin olsun. Ben bizzat denedim modem artık TP-Link ile çalışıyor. Halledemezsen özelden yaz yardımcı olmaya çalışırım.

bende yardım istesem;
    bende de vinn E176g ve MR3020 model var,
    internete girmekte sorunum yok fakat girdikten 5 dakika geçmeden internet gidiyor, daha doğrusu varmış gibi modemin ışıkları yanıyor fakat hiçbir sayfayı açmıyor
    Modemin fişini çıkarıp taktıktan sonra düzeliyor ama 1-2 dakka sonra gene aynı,

nasıl çözebilirim bu sorunu
  • tp link sitesine girip modeme yeni fireware dosyası at. düzelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hate53

TP-link sitesinde modeme yeni firmware indirdim. Modemi tanıdı sorun düzeldi. Modemini upgrade yap sorunun düzelecek ama modem ayarları sıfırlanıyor bilgin olsun. Ben bizzat denedim modem artık TP-Link ile çalışıyor. Halledemezsen özelden yaz yardımcı olmaya çalışırım.

TP-LINK TL-MR3020 ile TURKCELL HUAWEI E3131-CS2 VINN UYUMLULUK SORUNU hocam banada yardımcı olurmusun?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.