Şimdi Ara

TP-LINK TD-W8901G (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
613
Cevap
3
Favori
260.710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar firmware güncellemesi v6 çıkmış yalnız ingilizce bunu tr yapma şansımız yokmu ?

http://www.tp-link.com.tr/support/download/?model=TD-W8901G&version=V6#tbl_b

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BATYUS -- 10 Kasım 2012; 14:50:52 >
  • Arkadaşlar Merhabalar Bende Bu Modemin 3.1 V. Olanı Var Yanlış Yazılım Güncellemesi Yaptım Sanırım Modemde Sadece Power Işığı Yanıyor Reset Tuşlarına Basmam Rağmen Düzelmedi Nasıl Düzeltebiliriz.(Eski Modemden Bağlanıyorum Şuan Çok Kötü Durumdayım )
  • garantiye gönder.
  • Hocam Garanti Bitti :(
  • ya arkadaşlar bende bu modemin 2.3 v olanı var fakat power tuşunda kapatınca tekrar açınca wirless bozuluyor tekrar kablolu olarak bağlanıp hızlı başlat yapmam gerekiyor.mopdemi kapatamıyorum 2 senedir kullanıyorum fakat şimdi geçeleri kapatmak istiyorum fakat bu problemden kaynaklı yapamıyorum bu nasıl iş nasıl saçmalık anlıyamadım ttnetin bedava dağıttıgı modemde bile bu problem yokken kalitei diye aldıgımız bu modemin böyle bir durumu olması ilginç gerçekten

• 2 farklı aletle wirelessa bağlandığımda diğeri ya çok yavaş giriyor ya da hiç giremiyor, neden acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: evrim3

2 farklı aletle wirelessa bağlandığımda diğeri ya çok yavaş giriyor ya da hiç giremiyor, neden acaba?

Aynı durum var bende de, hızlı giriyor ama öteki bi süre sonra girmiyor, yeniden bağlanmak gerekiyor sürekli bu döngü oluyor. Bi PC'den giriyorum Kablo ile diğer cihaz da telefon Kablosuz olarak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gargicim

Arkadaşlar ben bu modemi TTnetten geçen ay kampanya kapsamında aldım. Sorunum modeme ethernet ile bağlıyken herhangi bir sıkıntı olmazken wireless ile bağlandığım evimdeki 2 laptop ve smartphone da bir süre sonra bağlantım gidiyor. Şöyleki, sinyal gücü mükemmel görünüyor ancak sayfa açılmıyor. bağlantıyı kesip yeniden bağlan diyince yeniden sayfalar açılmaya başlıyor, yada modemi kapatıp yeniden açınca düzeliyor. Ancak bunu her 2 ila 10dk da bir yapmak can sıkıcı oluyor, 10dk dan daha uzun süre wireless da bağlantı gitmeden duramıyorsunuz. çeşitli forumlarda firmware güncellemesi öneriliyor ama cihazın üzerinde version yazmıyor, bu yüzden onu deneyemedim. birkaç defa modemi resetledim ama düzelmedi. Wireless ayarlarınıda doğru yaptığımı düşünüyorum, çünkü bir süre bağlantım var ancak daha sonra modeme bağlı olduğu halde sınırlı internet erişimi hatası alıyorum. böyle bir sorunu olupta halledebilen oldumu?

Flood yapmış olduğum için özür dilerim ama durumum tam olarak bu.

• Bağlantı sorunu yaşayanlar sabit ip vermeyi denedi mi? Ben de iki bilgisayar ile bağlanıyordum modeme ve her iki bilgisayardan sabit ip verdiğimde bir sorun olmuyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black_Wolf14

Bağlantı sorunu yaşayanlar sabit ip vermeyi denedi mi? Ben de iki bilgisayar ile bağlanıyordum modeme ve her iki bilgisayardan sabit ip verdiğimde bir sorun olmuyordu.

Sabit IP'yi nasıl sağlayabilirim, ben de onu araştırıyordum şuan birinci elden yardım edebilirseniz çok iyi olur.

EDIT:
    ipconfig'e bakarak ayarları yapmayı denedim ama KAYDET tuşuna bastığımda bi etkinlik olmuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uluç. -- 7 Şubat 2013; 20:37:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black_Wolf14

@Uluç.

Aşağıdaki linklere bir göz atın isterseniz;

http://www.emulem.drorhan.com/eMulelan.html

http://cs2dturkiye.org/konu-Windows-7-Sabit-IP-Alma-Resimli-Anlatim

Eyvallah, sağolasın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• @Uluç.

Rica ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black_Wolf14 -- 10 Şubat 2013; 11:14:32 >
  • Akk için mtu ayarları nedir arkadaşlar?
  • Arkadaşlar Elimde 3 tane modem var hangisi daha iyidir hangisini önerirsiniz..

Modemler;
    1- Airties RT-211
    2- TP-LINK TD-W8901G
    3- TP-LINK TD-W8101G

Sizce hangisi daha iyidir.. Acilen cevap lazim birinin kurulumunu yapmam lazim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sedat. -- 6 Nisan 2013; 1:06:23 >
  • Arkadaşlar bendede bu modemden var. 4 senedir kullanıyorum nerdeyse 2 senedir 3-4 cihaz birlikte kullanıyor hiç bir sorun yoktu ancak 1 aydır yaşadığım sorunu anlatıyım kısaca. Önceleri sarı ünlem çıkıp duruyordu düzeltiyordum bağdaştırıcıyı kapatıp açıp. Şimdi ise internet bağlı gözüküyor, modemdede hat var her şey taamam ışıklar felan ancak internete bağlanırken özellikle anladığım kadarıyla (bundan emin değilim) 2-3 cihaz daha bağlandığında internet aşırı derecede yavaşlıyor öyleki sayfalar açılmıyor ve kopmalar başlıyor. Ben modemi kapatıp açıncaya kadar böyle devam ediyor kapatıp açıyorum düzeliyor. Res attım modeme dns leri ayarladım vs faydası yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rf.id -- 6 Nisan 2013; 1:14:36 >
  • Arkadaşlar TD-W8901G ne yaptiysam olmadi.. Güç ve Wlan işiklari yaniyor diğerleri yanmadi. Modemin arayüzüne 192.168.1.1'den giriyorum kullanici adi şifre herşey tamam ama Adsl işigi falan yanmiyor.. Yanip sönmüyor bile..

Her halti yaptim yinede olmadi ne salak biişiy arkadaş bu... Tüm bağlantilar tamam internet sorunsuzca var ama modem çalişmiyor.. Nasil çaliştirabiliriz beyler bunu bi çare bulalim yaa.. tp-linkin sitesinden Easy setup asistani indirdim onda bile olmadi.. NEDEN yani niye olmuyo.. PC bile görmüyo gibi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sedat.

Arkadaşlar TD-W8901G ne yaptiysam olmadi.. Güç ve Wlan işiklari yaniyor diğerleri yanmadi. Modemin arayüzüne 192.168.1.1'den giriyorum kullanici adi şifre herşey tamam ama Adsl işigi falan yanmiyor.. Yanip sönmüyor bile..

Her halti yaptim yinede olmadi ne salak biişiy arkadaş bu... Tüm bağlantilar tamam internet sorunsuzca var ama modem çalişmiyor.. Nasil çaliştirabiliriz beyler bunu bi çare bulalim yaa.. tp-linkin sitesinden Easy setup asistani indirdim onda bile olmadi.. NEDEN yani niye olmuyo.. PC bile görmüyo gibi..

resetleyip tekrar kurmayı denediniz mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Conqueror42

Arkadaşlar bendede bu modemden var. 4 senedir kullanıyorum nerdeyse 2 senedir 3-4 cihaz birlikte kullanıyor hiç bir sorun yoktu ancak 1 aydır yaşadığım sorunu anlatıyım kısaca. Önceleri sarı ünlem çıkıp duruyordu düzeltiyordum bağdaştırıcıyı kapatıp açıp. Şimdi ise internet bağlı gözüküyor, modemdede hat var her şey taamam ışıklar felan ancak internete bağlanırken özellikle anladığım kadarıyla (bundan emin değilim) 2-3 cihaz daha bağlandığında internet aşırı derecede yavaşlıyor öyleki sayfalar açılmıyor ve kopmalar başlıyor. Ben modemi kapatıp açıncaya kadar böyle devam ediyor kapatıp açıyorum düzeliyor. Res attım modeme dns leri ayarladım vs faydası yok

aynen benimde 4 sene sonunda kopmalar yavaşlamalar başladı .

• quote:

Orijinalden alıntı: hardday

quote:

Orijinalden alıntı: Sedat.

Arkadaşlar TD-W8901G ne yaptiysam olmadi.. Güç ve Wlan işiklari yaniyor diğerleri yanmadi. Modemin arayüzüne 192.168.1.1'den giriyorum kullanici adi şifre herşey tamam ama Adsl işigi falan yanmiyor.. Yanip sönmüyor bile..

resetleyip tekrar kurmayı denediniz mi ?

Hem de kaç kere resetleyip denedim ama olmadı... Ya kabloların hepsi takılı internet geliyor çünkü airties 211 de taş gibi çalışıyor internet var kablolarda sorun yok ama TP-LINK TD-W8901G'de olay sarpa sarıyor olmuyor.. moderm çalışıyor bunu eminim bozuk değil ama bugün bi bilgisayarcıya götürüp göstericem.. Özellikle TP-LINK TD-W8901G'i kullanmak istiyorum çünkü anteni degistirilebiliyo takacagim daha güçlü antenle diger odalardan wifi çekme sorununu ortadan kaldırmak istiyorum..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.