Şimdi Ara

TP-LINK TD-W8901G (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
614
Cevap
3
Favori
260.710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arkadaşlar bende bu modemi kullanıyorum modemin arayüzüne sürekli virüs giriyor modemi kaç kez resetledim sorun hala devam ediyor ne yapabilirim?
  • O virüs modeme değil de PC ye giriyor olmasın??
    Modem arayüzüne erişemiyorsan o zaman modem sorunlu olabilir

Modeme virüs girdiğini nasıl anladın?
  • arkadaşlar sorunum acil v2.2 li cihaza v3 atmışım ama sys modelcheck off yazsamda düzelmedi yardım edebilirmisnisiz
  • arkadaşlar Allah rızası için birisi yardım etsin, kafayı yiyeceğim.

modemin arayüz ayarlarında "kablosuz" bölümü gitti. modem üzerinde de wlan ışığı yanmıyor. düğmesine basıyorum olmadı, reset attım olmadı. bi yardım edin.

modem: tp-w8901g

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zbjkartal -- 11 Kasım 2016; 23:8:47 >
  • bu modem de destekleyecegi ttnet hizi max ne kadardir yani 16mbye kadar olan adsl destekler degil mi , 11-12mb hiz civarinda
  • quote:

Orijinalden alıntı: maxelll

bu modem de destekleyecegi ttnet hizi max ne kadardir yani 16mbye kadar olan adsl destekler degil mi , 11-12mb hiz civarinda

Ben de merak ediyorum aslında, sorunun cevabını bilen yazbilir mi?
  • callottemre C kullanıcısına yanıt
    bu aksam farkli bir yerde deneme yaptim ve ayni modem de 12mbit hizlari gordum. modem arayuzune girince zaten 22mb falan vardi yani adsl 2+ modemler zaten genel olarak 24mbite kadar desteklediginden bu modem de sorunsuz olarak calisiyor ama bizm eve gelen vodafone sagolsun 3mbit uzerine cikamiyor bir cok kiside oldugu gibi. eger vdsl ye gecmeyecekseniz bu modem daha cok is gorur.
  • yavuz009 Y kullanıcısına yanıt
    Aynı hatayı bende yaptım.

Şimdi modem ışıklarından sadece power ışığı ve port ışığı yanıyor.

İnternet ışıklarının hiç biri yanmıyor.

Müşteri hizmetlerini aradım modem yanmış diyor.

Sadece yazılım yüklenmesiyle modem yanar mı?

Bu konu hakkında bilgisi olan var mı?

Bayadır uğraşıyorum ama bir türlü çözemedim

Aynı sorunu yaşayan veya konuya hakim olan bir arkadaş yardım ederse memnun olurum.
  • quote:

bu aksam farkli bir yerde deneme yaptim ve ayni modem de 12mbit hizlari gordum. modem arayuzune girince zaten 22mb falan vardi yani adsl 2+ modemler zaten genel olarak 24mbite kadar desteklediginden bu modem de sorunsuz olarak calisiyor ama bizm eve gelen vodafone sagolsun 3mbit uzerine cikamiyor bir cok kiside oldugu gibi. eger vdsl ye gecmeyecekseniz bu modem daha cok is gorur.

Hocam adsl+2 modemler 24 mbps'e kadar mı destekliyor yoksa üstüne de çıkıyor mu eğer çıkmıyorsa 54 mbps wireless yazmasının mantığı ne?
  • karizmaaa1907 K kullanıcısına yanıt
    24mbit adsl2+ nin santralden sizin evinize gelen destekledigi internetin hizi. ama wifi de 54mbps yazmasi wifi cihazlarinin arasindaki hizdir telefon ile laptopbun wifi ile modeme baglanti hizi. ikisi farkli seyler.
  • quote:

24mbit adsl2+ nin santralden sizin evinize gelen destekledigi internetin hizi. ama wifi de 54mbps yazmasi wifi cihazlarinin arasindaki hizdir telefon ile laptopbun wifi ile modeme baglanti hizi. ikisi farkli seyler.

O zaman altyapımız desteklese bile adsl2+ bir modemle 24 mbit üstü bir hız alamadığımıza göre yeni modem almayacak isek 24mbit üstü bir tarifeye geçmek mantıksız değil mi hocam?
  • karizmaaa1907 K kullanıcısına yanıt
    yani yeni modem almayacaksaniz adsl modem ile 24 ustu tarifeye gecmenin cok bi anlami olmaz daha yuksek hiz da goremeyeceksiniz cunku. ama vdsl modemler de ucuzluyor gittikce yani evinize gelebilen max hizi almakta her zaman fayda var . hatta su anda cogu tarife de benzer fiyatlar var vdsl adsl ve fiber icin.

ttneti arayip sorun altyapi kaca kadar destekliyor diye.

adsl max 16mit veriyorlar su anda ttnet ya da diger firmalardan, ustune cikinca hemen hipernet, vdsl vs oluyor ama ileride tum turkiye de fiber hatlarinin dosenecegini dusnursek her yerde fiber olacgindan zaten bu adsl modemleri kullanamayacagiz .
  • Bu modemi ttnetten sözleşmeli almıştım zamanında şimdi superonlinedeyim ve bu modemi kullanmak istiyorum bu mümkün mü?
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.