Şimdi Ara

toyota corolla hb alınabilcek araç mıdır??? ilk binilcek araç olarak nasıl olur? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
2
Favori
68.451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 2004 Corolla HB vardi bende, 5 yil kullandim, bir kere tik demedi,
    bana Japonlari sevdiren arabadir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mriya

Benim çok beğendiğim bir kasa,tipini hbnin önü hariç hiç sevmem ama nerdeyse hiç problemsiz bir araba.Şu anda gaz kelebeğinin kurumlanması kaynaklı olarak rölanti düşmesi problemleri olanlar var ama bu haliyle çok basit bir problem ve bu km'lerde normal.Fazla yaktığını iddia eden arkadaş gaz kelebeğine bir baktırsın,Corolla Civicle beraber en ekonomiği,ama otomatikleri çokta az yakmıyor o doğru.Ben aynı motoru taşıyan 2004 Avensisimle bile çok iddialı tüketimlere ulaşıyordum.

Fabrika verisi 9 ve 10.6 litre olan araca az yakıyor demeniz çok ilginç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gamlı Baykuş

quote:

Benim çok beğendiğim bir kasa,tipini hbnin önü hariç hiç sevmem ama nerdeyse hiç problemsiz bir araba.Şu anda gaz kelebeğinin kurumlanması kaynaklı olarak rölanti düşmesi problemleri olanlar var ama bu haliyle çok basit bir problem ve bu km'lerde normal.Fazla yaktığını iddia eden arkadaş gaz kelebeğine bir baktırsın,Corolla Civicle beraber en ekonomiği,ama otomatikleri çokta az yakmıyor o doğru.Ben aynı motoru taşıyan 2004 Avensisimle bile çok iddialı tüketimlere ulaşıyordum.

9 ve 10.6 demişsiniz ne dediğinizi anlamadım?

O yılların araçlarıyla karşılaştır,Civic haricinde nerdeyse hepsinden ekonomikti.Civicinde fabrika verisi değerleri çok iddialıydı.Ben de autoshow'un eski karşılaştırmaları var,çok iyi hatırlıyorum orada en az yakan Corolla idi,hatta ortalama 7.4 lt idi.

Şimdi hiçbirine lpgsiz binilmez.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Gamlı Baykuş

quote:

9 ve 10.6 demişsiniz ne dediğinizi anlamadım?

O yılların araçlarıyla karşılaştır,Civic haricinde nerdeyse hepsinden ekonomikti.Civicinde fabrika verisi değerleri çok iddialıydı.Ben de autoshow'un eski karşılaştırmaları var,çok iyi hatırlıyorum orada en az yakan Corolla idi,hatta ortalama 7.4 lt idi.

Şimdi hiçbirine lpgsiz binilmez.

şuradan bakarsanız aracın resmi kitapçığında düz vitesin şehir içi tüketiminin 9 litre, otomatik vitesinin de 10.6 litre olduğunu görürsünüz.

http://s2.dosya.tc/server13/kYCLd1/COROLLA.pdf.html

zamanında da yakıt olarak ekonomik bir araba değildi, şimdi de değil. ailecek corolla aldık, kullandıklarımın arasında hb, sedan ve sw var, sw olanının şubat ayında ortalama yakıt değeri 10.8 litre idi.

uzun yolda ortalama yakıyor ama şehir içinde de pek affetmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jvcjvc -- 27 Nisan 2012; 19:21:50 >
  • otomatiği a/t 4 ileri mi?
  • Evet 4 ileri bugün aldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2005 model üstü Corolla hb aranıyor sol otomatik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kaynakci_1979 K kullanıcısına yanıt
    ben 3 ay dayanabildim, sonunda sattım. İç mekan daracık, 1.90 ve üstü için asla sürüş pozisyonu uygun değil, aynalar, ön-arka görüş açısı berbat. SAttım , rahatladım.
  • anyhill kullanıcısına yanıt
    Avatarinizda Chevrolet'in amblemi var. Toyota marka olarak dunyanin en sorunsuz markasi. Bunu Mercedesin kendi kanali DCTV bile kabul etmisti. Chevrolet ise turkiyede en cok sorun cikaran markalardan biri. Uzun boylu olmanizdan dolayi hosunuza gitmemis olabilir ama 2006 corolla kendi sinifinda su an 30-35 tl arasinda alinacak en mantikli arac. Focus kadar iyi yol tutmaz golf kadar konforlu degil. Yol sesini aliyor. Ama o paraya alinacak bundan daha mantikli bir arac yok.
  • anyhill kullanıcısına yanıt
    1.90 üzeri boy icin hangi c sınıf aracın iç mekanı uygundur??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetyilmaz77 -- 15 Mart 2016; 8:13:13 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetyilmaz77

1.90 üzeri boy icin hangi c sınıf aracın iç mekanı uygundur??

2000 ve üstü tüm Cliolar (B sınıfı)
    1998 MArea ( C )
    Megane 2 ( C )
    Focus ( C )
    Aveo ( B)
    Micra ( B)
    Corsa ( B)

bu saydığım araçlara uzun süre bindim, hepsinin iç mekanı 2006 Corolla'dan daha rahattı . Ön sürücü tarafı için konuşuyorum. ÖZellikle Marea aşırı konforluydu, hala o aracı sattığıma yanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bahmett

Avatarinizda Chevrolet'in amblemi var. Toyota marka olarak dunyanin en sorunsuz markasi. Bunu Mercedesin kendi kanali DCTV bile kabul etmisti. Chevrolet ise turkiyede en cok sorun cikaran markalardan biri. Uzun boylu olmanizdan dolayi hosunuza gitmemis olabilir ama 2006 corolla kendi sinifinda su an 30-35 tl arasinda alinacak en mantikli arac. Focus kadar iyi yol tutmaz golf kadar konforlu degil. Yol sesini aliyor. Ama o paraya alinacak bundan daha mantikli bir arac yok.

KAtılıyorum, ancak aracı 1.77 boyundaki arkadaşıma sattım, o da darlığından şikayetçi halen. 2000 Nissan Almera'm bundan daha rahat sürülüyordu, içeride daralıyorum diyor
  • corollanın darlığından,içinden başka şu şu şikayetleri oldumu,içi benim için okadar önemli değil .1.60 boyundayım.Nasip olursa ilk aracım olacak otomatik düşünüyorum istanbul trafiği malum

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-otomatik-lpg-li-full-plusfull-ozelliklerde-275103169/detay bu tarz araçlara bakıyorum nasıldır

.
  • arkadaşlar benime söyle bir sorum olcak. 2011 1.2 symbol var. Yol tutuşu ve çekişi tat vermiyor.Özellikler virajlarda savrulacak gibi oluyor. bir müsteri çıktı satmayı düşünüyorum. Ve aklıma yatan bı tane 2004 corolla sol hb var. km düşük lpg li sag kapının bırı boyalı bırı de değişmiş. 7 bın hasar kaydı var. kendı aracımı satıp bu aracı almak mantıklı mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Murat_Hoca

arkadaşlar benime söyle bir sorum olcak. 2011 1.2 symbol var. Yol tutuşu ve çekişi tat vermiyor.Özellikler virajlarda savrulacak gibi oluyor. bir müsteri çıktı satmayı düşünüyorum. Ve aklıma yatan bı tane 2004 corolla sol hb var. km düşük lpg li sag kapının bırı boyalı bırı de değişmiş. 7 bın hasar kaydı var. kendı aracımı satıp bu aracı almak mantıklı mı?

araç temizse alınır kanaatindeyim. sağ kapılar aynı anda değişip boyandıysa direklerde düzeltme olabilir dikkat edin hocam.
    resim varsa rica edin derim.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.