Şimdi Ara

TOYOTA COROLLA (2013-2019) ve (2019-) ANA KONU TEMEL BİLGİLER İLK SAYFADA (399. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
35.050
Cevap
332
Favori
2.218.251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 397398399400401
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bizim yollarımıza en azından compact suv almak gerekiyor

ötvsi mtvsi fazla olmasa cvt RAV4 alacaksın paldır küldür geç
  • Afyon HISAR otodayim.Direksiyondan cevirdikce gelen tikirti sesini dinlettim.Arkadaslar direksiyon kolonunda yapisal hata varmis yenisi siparis gecildi.Eger sizinkindede cevirdikce tikir tikir bir ses geliyorsa mutlaka servise gidip degisim isteyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ecz_mel

Afyon HISAR otodayim.Direksiyondan cevirdikce gelen tikirti sesini dinlettim.Arkadaslar direksiyon kolonunda yapisal hata varmis yenisi siparis gecildi.Eger sizinkindede cevirdikce tikir tikir bir ses geliyorsa mutlaka servise gidip degisim isteyin.

Dusuk hizlarda gelen sesmidir hocam

• quote:

Afyon HISAR otodayim.Direksiyondan cevirdikce gelen tikirti sesini dinlettim.Arkadaslar direksiyon kolonunda yapisal hata varmis yenisi siparis gecildi.Eger sizinkindede cevirdikce tikir tikir bir ses geliyorsa mutlaka servise gidip degisim isteyin.

Bende de tıkır tıkır değil ama dururken çevirince vız vız şeklinde ses var.
    Elektrik motorunun sesi sanırım ama böyle ses yapması normal mi bilmiyorum.
    Direksiyonunda böyle bir ses duyan oldu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kizilat

quote:

Park.manevrasinda geliyor

• marseltalon M kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de vurdum resmen. Antalyada yanlış yola girmisim gece karanlığında fark etmedim vurdum gectim.icim ciz etti. Aracin altina fenerle baya baktim sıkıntı yok. Normalde arac farki model Yılı gözetmeksizin cook dikkatli kullanan biriyim.yollardaki ufak çukurlar bozuklukları kafaya yazarim. O derece. Dikkat etmek lazım . baya alçak altı. Adamlar normal yol sartlarina asfalta uygun araç yapmislar.

• quote:

Orijinalden alıntı: eisenberg

bizim yollarımıza en azından compact suv almak gerekiyor

ötvsi mtvsi fazla olmasa cvt RAV4 alacaksın paldır küldür geç

Aynen hocam yolu kasisi düşünmeden kullanmak için bire bir. Ama imkan meselesi. Belki bir sonraki aracim suv araçlardan birisi olur. Ömür vefa ederse.

• ugrshn kullanıcısına yanıt
    şükür araçlarımız güzel rahat

yollarımız için diyorum yoksa otobanda alçak araba gibisi yok

lüks alacak imkanımız olursa bir gün bu yollara geniş yanak lastik suv en iyisi

dik yokuştan düz yola geçerkende çok tedirgin oluyoruz burun sürtecek diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eisenberg -- 22 Mayıs 2014; 13:53:20 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kizilat

quote:

Park.manevrasinda geliyor

Bendede bazen yapiyordu bi baktirayim hocam serviste

• quote:

Orijinalden alıntı: eisenberg

şükür araçlarımız güzel rahat

yollarımız için diyorum yoksa otobanda alçak araba gibisi yok

lüks alacak imkanımız olursa bir gün bu yollara geniş yanak lastik suv en iyisi

dik yokuştan düz yola geçerkende çok tedirgin oluyoruz burun sürtecek diye

• arkadaşlar aracı test ettimde tek eksiği içeri çok motor sesi alıyor bunun bir
    çözümü varmı bunun hariçi araç gemi gibi beklediğimdende iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: runo kral

arkadaşlar aracı test ettimde tek eksiği içeri çok motor sesi alıyor bunun bir

Bu aracin dizelinde bile motor sesi yok hocam. Siz nasil aldiniz o sesi. Rüzgar sesi alır belli hizdan sonra ama motor gürültüsü namına eser yok. Oldukça sessiz bir araç. ..

• quote:

Orijinalden alıntı: ugrshn

quote:

Bu aracin dizelinde bile motor sesi yok hocam. Siz nasil aldiniz o sesi. Rüzgar sesi alır belli hizdan sonra ama motor gürültüsü namına eser yok. Oldukça sessiz bir araç. ..

Soguk motor sesi dinlemistir.

• quote:

Benzlimi yoksa dizelimi kast ediyorsun ses bakımından.
  • Sayın arkadaşlarım, Yakında 1000 bakıma gideceğim servise...Dolayısıyla LGP taktırsam olur mu yoksa km bakımında biraz daha beklemelimiyim...
  • marseltalon M kullanıcısına yanıt
    Bence bekleme ben 5800 km ye kadar bekledim simdi pişmanım bosuna fazladan benzin parası ödemişim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: marseltalon

Sayın arkadaşlarım, Yakında 1000 bakıma gideceğim servise...Dolayısıyla LGP taktırsam olur mu yoksa km bakımında biraz daha beklemelimiyim...

Lpg candir.

• quote:

Sayın arkadaşlarım, Yakında 1000 bakıma gideceğim servise...Dolayısıyla LGP taktırsam olur mu yoksa km bakımında biraz daha beklemelimiyim...

Bence bekleme lpg garanti bozmaz, ariza lpgden kaynaklanmadi surece motor yine toyota garantisinde. Benim araca lpg montajini bayi yaptirdi zaten. Ucretini ben odedim ama her isini onlar halletti.

• quote:

quote:

Lpg candir.

301 km de taktirdim.

• quote:

Orijinalden alıntı: beyaztebeşir

quote:

quote:

Lpg candir.

301 km de taktirdim.

Süpersin, ne taktırdın bu arada...

• 
Sayfa: önceki 397398399400401
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.