Şimdi Ara

TOYOTA COROLLA (2013-2019) ve (2019-) ANA KONU TEMEL BİLGİLER İLK SAYFADA (1395. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
35.050
Cevap
332
Favori
2.218.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13931394139513961397
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kizilat

arkadaşlar dizel kullananlar bakımda hangi motor yağını koyduruyor acil yardım lazım kaça kaç olmalı bir de marka fark edermi? castrol almayı düşünüyorum

yardımcı olabilecek yok mu?
  • Arkadaşım bu konun ilk sayfasında ve ilk mesajın alt başlıklarında istediğin bilgiler var, Aventurin arkadaşımız emek verip uzun uzun yazmış, yardımcı olacaktır o mesaj sana.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

arkadaşlar dizel kullananlar bakımda hangi motor yağını koyduruyor acil yardım lazım kaça kaç olmalı bir de marka fark edermi? castrol almayı düşünüyorum

yardımcı olabilecek yok mu?

Toyota PREMIUM 5W30 208 L diye geçiyor servislerin motora koyduğu yağ..

Dışarda da pekala Castrolün 5w30 larını kullanabilirsin tavsiye ederim..
  • Bu arada motor yağı 5 litre alınır ama 4.2 litre konur bilgilinize.. 1.4 DİZEL İÇİN
  • Motor yağında dizeller için C2 olması euro 5 motorlarına açısndan da önemli...

ACEA:C2 gibi bir işaret olur
  • arkadaşlar iyi akşamlar. bu hafta sonu jantlara kışlık lastik taktıracam inşallah. merak ettiğim, basınç sensörü jantın içinde mi oluyor. değişim sırasında zarar görürmü acaba..
  • Vedat41 V kullanıcısına yanıt
    Jantın içinde Hocam. Lastikçiye mutlaka belirtin dikkatli olması konusunda.
  • peki, sağol usta...
  • Ankara'da 2015 model Toyota corolla araç icin kışlık lastik en uygun nerden alabilirim.İnternettende uygun fiyata varsa alabilirim.Marka Lassa,Michael'ın,Briston bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ya arabayı almadan önce çoğu mesajı okudum sayfadaki. çekmez,hızlanmaz filan diyince korktum da araba gayet güzel hızlanıyor 1.33 corolla alacak olanlar gönül rahatlığıyla alsın araba hoş 1.33 alan adam zaten deli gibi performans filan istemiyordur ama şuan ki araba fiyatları arasında kullanış fiyat olarak gayet makul. ben aldım ve beğendim olumsuz yorumlara fazla takılmayın derim saygılar.
  • Merhaba arkadaşlar,

Corolla aracım için Aliexpress üzerinden ara ara ürünler getirip ve uygulamalarını gerçekleştiriyorum.

Aslında geri vites LED'lerin gelmesi uzun sürünce Plakalık Led uygulama (link) videom ile birlikte yapamamıştım uygulamasını. Yeni sipariş verdiğim ledler gelince arabama montajlayıp sizlerle paylaşmak istedim.

Ürünü sipariş ettiğim link

ve

Uygulamaya Ait Video

İyi seyirler.

• tool932 T kullanıcısına yanıt
    Bunlari dinleseydik hic araba alamazdik zaten. 1 senedir kullaniyorum 1.33 corollayi sifir almistim. 10.000 km yi gecince motor daha da atak hale geldi. Motorun hacmi torku beygiri belli zaten ama onun karsiligindan kat kat fazlasini veriyor kullanicisina.Bu paraya baska araba yok.Iyi gunlerde kullanin.1000 kmyi gecince devirli de kullanin arada.

• Emre2882 kullanıcısına yanıt
    Eline yüreğine sağlık çok güzel olmuş, hayırlı olsun...
  • MAVİ0967 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.

• 70.800'e sadece aracı aldım makyajlı kasa hocam. 3000 TL'de masraflar dahil LPG taktırdım. Araya tanıdık girdi 3000 TL kadar indirim oldu.

Aracın içi bej renk siyah istemiştim pazartesiye kalırsa zam gelecek dendi. Mecbur bej renk aldım iç rengin.

Araçtan gayet memnunum arkadaşlar.

Lineadan sonra şuan araç kullanıyorum dedim :)
  • Anladım, siz liste fiyatı 74400+750 iken aldınız bu durumda. Metalik renk ise aracınız, 4350 lira indirim almış oluyorsunuz. Değil ise, 3600 lira olur. Ki her iki durumda da gayet güzel indirimler. Bej döşemede güzel, makyajlı da daha da güzel oldu. Benim makyajsız corollada siyahtı, makyalıda bende bej aldım. Döşeme koruma yaptırdım, hafif nemli bezle silince anında çıkıyor bir şey leke yaparsa. Ünlü markalardan birinde yaptırdım, oldukçada uygun rakama yaptırmıştım kampanya ile.
  • Merhabalar. Bugun dalginlikla sehir icinde gobegin etrafindan dolanirken hizli girmisim. Ilk defa basima boyle bir sey geldi. Ani bir sekilde arac kendini iyi toparladi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Emre2882

Merhaba arkadaşlar,

Corolla aracım için Aliexpress üzerinden ara ara ürünler getirip ve uygulamalarını gerçekleştiriyorum.

Aslında geri vites LED'lerin gelmesi uzun sürünce Plakalık Led uygulama (link) videom ile birlikte yapamamıştım uygulamasını. Yeni sipariş verdiğim ledler gelince arabama montajlayıp sizlerle paylaşmak istedim.

ve

Uygulamaya Ait Video

İyi seyirler.

Hayılırı olsun hocam ben de geri vites ledlerinni testini bekliyordum. Şimdi plakalık ile beraber siparişini verdim.

Farları başka led yapacak yer kaldı mı hocam. Farları biz yapamayız herhalde

• quote:

Orijinalden alıntı: karadurak

quote:

Orijinalden alıntı: Emre2882

Merhaba arkadaşlar,

ve

Uygulamaya Ait Video

İyi seyirler.

Hayılırı olsun hocam ben de geri vites ledlerinni testini bekliyordum. Şimdi plakalık ile beraber siparişini verdim.

Farları başka led yapacak yer kaldı mı hocam. Farları biz yapamayız herhalde

Farlarada müdahale edebiliriz ama sogutuculu ve akim sınırlayıcı ozellikli power led kullanmak gerekirki çok pahaliya geliyor

Siparişleriniz hayırlı uğurlu olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: emozel06

Ankara'da 2015 model Toyota corolla araç icin kışlık lastik en uygun nerden alabilirim.İnternettende uygun fiyata varsa alabilirim.Marka Lassa,Michael'ın,Briston bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Bugün Kazım Karabekirde Michelin Alpin 5 taktırdım. Moda Jant Lastik diye bir yerde. Toplam sökme takma dahil 1050 lira verdim. Internetten alsam bir de üste sökme takma ücreti verecektim. Ayrıca Bonus Flaş uygulaması ile 60 TL bonus kazandım. 1 yıllık yol yardımı ve Miles and Smiles ile uçuş mili kazanma imkanı da var.
  • 
Sayfa: önceki 13931394139513961397
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.