Şimdi Ara

>>>>TOYOTA CAMRY KULLANICILARI - 3 üye<<<< (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
4
Favori
30.842
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: acc04

Tesekkurler yorumlariniz icin..

Son olarak bir sey daha soracaktim.

Bu araci alirken nelere dikkat etmeliyiz.
    Benim aklima gelen yetkili servis bakimli olusu onemli zira baska turlu periyodik bakimlarinin zamaninda yapildigini bilemiyorsunuz ve toyota y.servisleri de bildigim kadariyla gitmemek icin cok pahali degil.

Camry yi benim icin ozellikle belirttiginiz yuksek yol tutus ve buna ragmen suspansiyon un yumusakli cezbediyor. Ayrica sorunsuzluk ve v6 motor tabi ki.

Dusundugum diger alternetif araclar 2006-2007 Honda legend 3.5 v6 ve 2003-2004 E320 benzinli... Bakalim hayirlisi...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Tesekkurler yorumlariniz icin..

Son olarak bir sey daha soracaktim.

Bu araci alirken nelere dikkat etmeliyiz.
    Benim aklima gelen yetkili servis bakimli olusu onemli zira baska turlu periyodik bakimlarinin zamaninda yapildigini bilemiyorsunuz ve toyota y.servisleri de bildigim kadariyla gitmemek icin cok pahali degil.

Camry yi benim icin ozellikle belirttiginiz yuksek yol tutus ve buna ragmen suspansiyon un yumusakli cezbediyor. Ayrica sorunsuzluk ve v6 motor tabi ki.

Dusundugum diger alternetif araclar 2006-2007 Honda legend 3.5 v6 ve 2003-2004 E320 benzinli... Bakalim hayirlisi...

Öncelikle hangi aracı alacaksan şimdiden hayırlı olsun.

Ben yetkili servis bakımlı olmasına dikkat etmiştim alırken ve 187.000 KM de buldum yetkili servis bakımlı.

180-200 bin km inan bana bu araç için hiçbir şey değil araç saat gibi çalışıyor Maaşallah..

Dünyaca ünlü toyotanation formunda Camry için ''100.000 milde ısınma turları biter'' diye bahsediliyor.

Honda Legend bende bir ara baktım, araç çok teknolojik ve hakikatten güzel bir araç fakat 5 vites, yüksek yakıt ve servis giderlerinden ötürü uzak kaldım.

Uygun servis olsun, uzun ömür olsun, sorunsuzluk olsun, az yakıt olsun ve bunların yanında birde büyük güçlü motor olsun diyorsan alacağın araç Camry, böyle başka bir araç yok.

Not: BMW 3.30 E90 daha az yakıyor fakat servis olayı sıkıntı ve iki araç tamamen farklı araçlar bence.

• Legend döver...

İyi pazarlar...

• kimse camry'sini satmıyor anlaşılan. malum sitede doğru düzgün araç yok son bi kaç aydır. 2009-2010 model araç olsa ilgilenecem:)

bu arada camry'nin son hızı 230 olmasının nedeni limitörden kaynaklı, yoksa 260 çok rahat görür:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Febr

Legend döver...

İyi pazarlar...

:)

Kaç kuruş yakıyo senin araç ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fantastic Light

quote:

Orijinalden alıntı: Febr

Legend döver...

İyi pazarlar...

:)

Kaç kuruş yakıyo senin araç ?

Kuruş mu?

Direkt TL ile hesaplıyorum hocam :)

• :))))

Lpg kesin cozum.
    Zira son fiyatlarla fark % 50 civari.

• G.kore lpg kullaniminda 1. Sirada
    Tokyoda taksiler lpg li.
    Japonyadan da zengin degiliz herhalde... :)

• Merhaba arkadaslar, bende yakin bir zaman da guzel bir arac duserse camry almayi planliyorum. Benim almak istedigim 2007 veya 2008 model. Merak ettigim bir kac soru var crvaplarsaniz sevinirim.

2008 model 2,4 veya 3.5 bir aracin yillik vergisi suanda nedir? 2.4 motorlu camry nin gidisi nasil acaba , arac bayiliyor mu otomatik oldugu icin, cok cok performans meraklisi biri degilim

Cevaplariniz icin tesekkurler

• xxxxlarge kullanıcısına yanıt
    Ekleme yapalım.

Camry Japonca “kanmuri” kelimesinden gelmekte. Hükümdarlık anlamına gelen bu kelime etkisini göstermiş olsa gerek araba Amerika’da 12 yıl boyunca satış listelerinin tepesinde yer aldı.

https://arabalartarihi.wordpress.com/
  • merhaba,

98-99 model Camry 3.0'lar enjeksiyonlu mu karbüratörlü mü? bilgilendirirseniz sevinirim. teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtanhu

merhaba,

98-99 model Camry 3.0'lar enjeksiyonlu mu karbüratörlü mü? bilgilendirirseniz sevinirim. teşekkürler.

Enjeksiyonlular, hatta aynı motor Euro emisyonları dolayısıyla ufak değişliklerle 2006 yılına kadar kullanılmaya devam edildi.
  • slmlr cümleten... bir arkadaşımda 98 model camry 3.0 v6 var geçenlerde otomatik vitesi arıza yapmıştı içi yanmış demişler(ne demekse) 3000 tl bedelle tamir etmişler anacak şuan araç max.120 km sürate anca çıkıyo başka gitmiyo konuyla ilgili bilgisi tecrübesi önerisi olan tüm arkadaşlardan ricam desteklerini esirgemesinler...

not: usta bu enfazla böle olur başka olmaz araç eski filan demiş.
    otomatik vites sorunları başlığınada aynı metni yazdım ama eğer hata ettiysem admin uygun olmayanını silsin lütfen tşkr edrm...
  • Bu modelin üretimi yok sanırım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: laruz

Bu modelin üretimi yok sanırım..

Araç hala üretiliyor fakat Türkiye'ye gelmiyor.
    Hala ABD'de en çok satan binek araç olmalı.
  • Aracı Arabistanda çalıştığım dönemde kullanmıştım ve konforu kalitesi beni çok memnun etmişti. Döndüğümde burdan aldım ve çok memnunum, aracım 340000 kmde ve hiç bir sorunu yok, 2 hafta önce orjinal balatasını arkadaşım arabistandan gönderdi, burada yan sanayi bulunabiliyoe ama orjinal biraz pahalı sanırım. Setini 320 tl gibi bi fiyata aldım 1 de yedek set aldım. Ön xeonun far aldım yan sanayi resimdekiler arabistandan geldi yine. Kesinlikle tavsiye ederim. Satarsam yine camry alırım.

2007 Camry 2.4 LTE LACİVERT
    340000 KM
    Ekleyebilirsiniz : Gebze

Bu mesaja eklenen görseller:

>>>>TOYOTA CAMRY KULLANICILARI - 3 üye<<<<

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rhall -- 24 Şubat 2016; 1:29:29 >

• Nihayet güçlü bir sedana binme arzumu yerine getirmek üzere araştırmaya başlamışken camry dikkatimi çekti. Eski bir toyota kullanıcısı olarak (2000 ve 2004 corolla) 3 senedir hyundai elantra kullanıyorum.

Bir kaç sorum olacak.
    7-11 yaş vergi diliminde 2.4 ve 3.5 motorlar için yıllık ne ödeniyor ?
    Türkiyede satılan versiyonların donanım ve teknik özellikler listesini nerede bulabilirim.
  • 1997 model camry 2.5 Limited Edition ve 2004 model camry sahibiydim. İnanılmaz sorunsuz bir arabadır. 97 model aracımı 2012 yılında alıp 2014 yılında sattım. Bu süre zarfında sadece akü sorunu çıkarttı ki onunda camry ile hiç alakası yok kutup başları paslanmış

2003 model camrymi ise 1 sene kullandım. Arabayı aldıgımda yağ yakma sorunu vardı. Bir sene boyunca her ay yağını ilave yaparak kullandım. Bir kere bile sorun çıkarmadı. Aldıgım fiyata geri sattım.

Camryler sorunsuz ve efsane performanslı arabalardır. Ancak bu araca binmek Türkiye'de enayiliktir. Malum dünyanın en pahalı benzini, vergileri vs.
  • 2008 3.5 V6 ile 1-2 haftaya geliyorum.
  • avensis42 kullanıcısına yanıt
    merhabalar. ... araba maceram fiat tipo ile başladı daha sonra volvo s40la devam etti. ne muhteşem araba derken o volvoyu pert ettiler. daha sonra japon arabaları ile tanışmam oldu. o da mazda xedos 9 ile.arabanın hasıyla tanıştım muhteşem birşeydi yıllarca bindim sıkıntısız o bana dertlerini anlattı bende ona yıllarca yarenlik ettik. taaa ki onunda canına okuyan kadar. evet onuda pert ettiler honda civic li bir apaçi.....japon sevdasından vazgeçemedim .. ama nakti sıkıntım varda mazda 626 91 bir model bir araç aldım. sıkıntılar geçince toyoto camry 3.0 gx v6 bir araçla tanıştım bembeyaz gelin gibi . deneme sürüşü yaptığımda birbirimize aşık olmuştuk. ve ayrılmamak üzere sözleştik. herkese hayırlı olsun dedik taa ki bu zaman kadar. vize zaman yaklaştı. lpg deposunun değişmesi gerekiyordu onları değiştirdim.aracın elektrik aksamı kontrolleri derken 4-4 lük her şeyi tamamladıktan sonra vize için randevu alırım derken eve dönerken önde seyreden aracın önüne bir yaya fırladı ve anıden durmak zorunda kalınca bende arkadan hafiften giydirdim. onda birşey yok ama benim sağ far sağ sinyal gitti. cana geleceğine mala gelsin dedik aramızdaki ilişkiye nazar değmiştir dedik. olsun dedik. ama gel gelelim ne sağ far var piyasada ne de sinyal. ebaye bakıyorum alman sitelerne bakıyorum gırla parça var memlekette yok 99 -2001 arası var deniyor araçlara bakıyorum araçlar yanı farlar birbirinin aynı fotolarda . dedim bunlar uyar aldım sağ far ama farklılar önden herşey aynı arka kısım girmiyor yuvaya ...

vizeye kaldı 10 gün ben ne far bulabildim nede sinyal ne yaparım nasıl yaparım ebay kapandı alamıyorum avrupada far 15 euro sinyal 8 euro adam bir kargo parası çıkartıyor 80 euro nasıl bir mantıksa dertliyiz ikimizde ne olur biri bir yol bir çare göstersin. herkese selamlar.

aracım toyoto camry 98 model 3.0gx v6 200 binde ama sağ ön far ve sinyalı yok . tek eksiğimiz bu yardım lütfen ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saltiks -- 12 Temmuz 2017; 21:37:7 >

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.