Şimdi Ara

. . . : : : TOXK CLUB : : : . . . (477. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25.692
Cevap
15
Favori
585.983
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 475476477478479
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Max_Kolesne

Beyler Castlevania çok iyiymis yahu bugun 1.5 saat kadar oynadım da sardı baya oynamayan varsa öneririm herkese :)

Bu nesilin en iyi oyunlarin biri. Ilerilerde dahada kopuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Max_Kolesne

Beyler Castlevania çok iyiymis yahu bugun 1.5 saat kadar oynadım da sardı baya oynamayan varsa öneririm herkese :)

evet oyun çok sağlam gerçektende ve aşırı uzun , bitirdikden sonra dlc leride almayı unutma sakın
  • quote:

Orijinalden alıntı: omersenel

geow 3 ü nerden almayı planlıyorsunuz.

Valla bu gidişle ben Shopto'dan LE alacağım Dolar kuruyla buraya yollayan bir yer olsa Epic Edition alacağım aradaki fark bayağı azaldı çünkü ama yer yok..
  • quote:

Orijinalden alıntı: .:BBR:.

arkadaşlar dead islandı almayı düşünen varmı? 4 kişi coopu varmış...

shoptoda tshirt + bedava DLC ile 44 euro. 110 tl ye geliyor...

Babür Hocammm (!) kaşınma, gears of war 3 var , modern warfare 3 var , daha niceleri var bu oyunu unuturuz o zamana kadar ...

bu arada ilk sayfayı okudunuzmu hocammm
  • quote:

Babür hocam selamlar;

YAMMyamlığın lüzumu yok, istersen 40 kişi co-op olsun, önümüzdeki oyunlara bakmalıyız bence.

Ahmet hocam inv
  • quote:

Orijinalden alıntı: WoW STORMRAGE

quote:

Babür Hocammm (!) kaşınma, gears of war 3 var , modern warfare 3 var , daha niceleri var bu oyunu unuturuz o zamana kadar ...

bu arada ilk sayfayı okudunuzmu hocammm

geow 3ün eylülde çıkıcağını unuttum ben ahmet hocammmm sonradan aklıma geldi

ayrıca gamertagım imzamda mass effect oynayanlar eklesin beraber oynayalım

• quote:

Orijinalden alıntı: WoW GOREFIEND

quote:

Babür hocam selamlar;

YAMMyamlığın lüzumu yok, istersen 40 kişi co-op olsun, önümüzdeki oyunlara bakmalıyız bence.

Ahmet hocam inv

Aykut hocam anla seninle oynamak istemiyoruz (WoW QUERAya saygılar) , YAMMyamlık yapıyorsun Halo'da

• quote:

quote:

Babür hocam selamlar;

Ahmet hocam inv

II VenndettA II join the xbox live party

-aykut hocam modern warfare 2 rf mi?
    -rf

II VenndettA II quit the xbox live party

yapıcam bunu bigün

• quote:

quote:

quote:

Babür hocam selamlar;

Ahmet hocam inv

Aykut hocam anla seninle oynamak istemiyoruz (WoW QUERAya saygılar) , YAMMyamlık yapıyorsun Halo'da

Asist kralı olmuşuz gene yaaww yamyam çok

benim görevler tamam firefight tan çıkıyorum ben siz oynayın kendi aranızda

• Merhaba arkadaşlar PC de uzun yıllardır oyun oynuyorum Kinnect çıktığı gün Xbox 360 almayı düşündüm ve şu aralar yaz tatilinden sonra işe başlayınca ilk maaşım ile üstüne birşeyler katarak almayı düşünüyorum :) (maalum 400 lira stajyer maaşı :( )

Ancak kafamı karıştıran unsurlar var mesela bu yeni nesil konsolların hafıza alanı. 250 gb lık kinnect de neler yapılıyor oyunları bu 250 gb lık alana mı yüklüyoruz? Yoksa bu alan sadece film vs yüklemek için mi? Eğer öyleyse ben filmlerimi vs pc de izliyorum bu alan oyunlar tarafından öyle yada böyle dolduruluyor mu? (Oyunun kayıt dosyaları vs) Ve xbox a harici harddiskimi bağlaya bilirmiyim?

Ayrıca 4+1 140 metrekarelik bir evde yaşıyorum salonumuz geniş yani salonun ortası boş çevrede koltuklar vs var xbox u salona kurucam. Kinnect in rahat çalışa bilmesi için uygun olur mu?
    Ayrıca xbox+kinnect standart bir tüplü televizyonda çalışır mı? Bu soru çok saçma biliyorum ancak 1-2 ay sonra ucuz standart bir lcd alsam işimi görür mü? Mesela aşağıdaki lcd ile xbox dan keyif alarak oyun oynaya bilirmiyim?

http://www.akakce.com/televizyon-lcd/en-ucuz-lg-32lk450-lcd-televizyon-fiyati,447725.html

Ve gelelim en önemli soruma:

Arkadaşlar TR de budnle lar pahalı ben bunu amazon vs den alsam veya ne bilim önereceğiniz başka bir siteden alsam gümrükte vergi yemeden geçirmenin bir yolu ola bilir mi (ne yazık ki yurtdışında akrabam yok) veya ne bilim bazı siteler duymuştum gift olarak vs gönderiyormuş böyle şeyler mümkün olabilir mi? Ve Paylaş:

lütfen önerdiğiniz bir alışveriş sitesini yazın şöyle bundle fiyatılarının uygun olduğu bir site :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zero2900 -- 11 Ağustos 2011; 1:21:14 >

• Birde arkadaşlar buy.com da 299 dolara kinnect ve xbox 360 4 gb tek pakette artı kinnect adventure oyunu olan bir paket var bu paketin bedeli 299 dolar ve bildiğiniz gibi 301 doların altındaki tüm alışverişlerde artık gümrük bedeli yok sizce alınır mı 532 liraya tekabul ediyor sizce 4 gb olması bir sorun teşkil ediyor mu?
  • Herkese gunaydin.
  • Günaydın arkadaslar
  • günaydın arkadaşlar
  • @WoW Brotherhood

YAMMyamız abiiiii
  • Ne yahmur yagiyor be tam oyunluk hava . pencere aralik olucak
    yagmurun sesinde oyun . Süper oluyor ;)
  • quote:

@WoW Brotherhood

YAMMyamız abiiiii

GERİ
  • Günaydın millet
  • 
Sayfa: önceki 475476477478479
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.