Şimdi Ara

. . . : : : TOXK CLUB : : : . . . (478. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25.693
Cevap
15
Favori
585.978
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 476477478479480
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İyi Günler Herkese

1 Ağustostan itibaren liveda en çok oynanan oyunlar ;

1. Call of Duty: Black Ops
    2. Modern Warfare 2
    3. Halo: Reach
    4. FIFA Soccer 11
    5. GTA IV
    6. Battlefield: Bad Co. 2
    7. Gears of War 2
    8. Halo 3
    9. NBA 2K11
    10. Call of Duty 4
    11. Call of Duty: WaW
    12. NCAA Football 12
    13. Red Dead Redemption
    14. Forza Motorsport 3
    15. Madden NFL 11
    16. Fallout: New Vegas
    17. Assassin’s Creed Brotherhood
    18. Left 4 Dead 2
    19. Mortal Kombat
    20. From Dust

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leingrad -- 11 Ağustos 2011; 10:54:54 >
  • super street fighter 4 20$ hk da.Alınır mı bu fiyata?
  • Cod serisi ele gecirmis listeyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: math_tiger

super street fighter 4 20$ hk da.Alınır mı bu fiyata?

http://www.shopto.net/XBOX%20360/VIDEO%20GAMES/XB2SU06-Super%20Street%20Fighter%20IV.html
    Shopto'da 12,25 euro. Alacaksan oraya da bak istersen
  • quote:

Orijinalden alıntı: WoW GOREFIEND

quote:

Orijinalden alıntı: WoW STORMRAGE

@WoW Brotherhood

YAMMyamız abiiiii

GERİ

TER
  • ayda 75 tl nete 15 tl hiç konuşmadığım telefon hattına para isteyen TTNET, son ödeme gününü 1 gün geçtiği için hattımı kapatmış ve yeniden açınca da 15 tl açma ücreti alacakmış :)

konuştuğum elemana bu konuşma cidden kaydediliyor değil mi diye sorup evet cevabını aldıktan sonra dakikalarca sövdüm, bakalım ne zaman gelirler eve :)

nihayetinde bana yeni bir net lazım :) uydunet kullanan var mı? modemleri filan farklı diye biliyorum hem kablosuz olarak hem de kablolu olarak tatmin edici mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: renzokuken

ayda 75 tl nete 15 tl hiç konuşmadığım telefon hattına para isteyen TTNET, son ödeme gününü 1 gün geçtiği için hattımı kapatmış ve yeniden açınca da 15 tl açma ücreti alacakmış :)

konuştuğum elemana bu konuşma cidden kaydediliyor değil mi diye sorup evet cevabını aldıktan sonra dakikalarca sövdüm, bakalım ne zaman gelirler eve :)

nihayetinde bana yeni bir net lazım :) uydunet kullanan var mı? modemleri filan farklı diye biliyorum hem kablosuz olarak hem de kablolu olarak tatmin edici mi ?

herkese iyi günler.

başka bir şansım olsa bende anında degiştirecegim ama el mahkum bulundugum yerde ttnet ten başka bir altyapı şu an için yok ( tabi alt yapı denirse )

kardeşimin evine superonline baglattık.
    telefon hattına para ödeme yok sadece nete para ödüyorsunuz ,farklı bir modem getirip kurdular. gayet hızlı .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omersenel -- 11 Ağustos 2011; 12:16:28 >

• gunaydin herkese..

superonline suan sektorde en kalitelisi.
  • quote:

sf4 mükemmel bi oyun. sf serisini bozmadan bu kadar güzel uyarlayabilirlerdi...

en son arcade edition çıktı. onu alın bence evladiyelik oyun. nasılki hala sf2 oynanıyosa buda aynı şekilde oynanıcak ilerde...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leingrad -- 11 Ağustos 2011; 12:28:30 >
  • android kullanan varsa game dev story diye bi oyun var cok sardi beni. şirketimizde oyun geliştiriyoruz. tycoon tarzinda sahurdan sonra 3 saat oynadim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÖmerI -- 11 Ağustos 2011; 12:29:58 >
  • Günaydın YAMMyam gençlik
  • sizce bu forza4 ile alınır mı?

http://www.youtube.com/watch?v=l2XWJc2L2sk

http://www.shopto.net/XBOX%20360/VIDEO%20GAMES/XB2FO14-Microsoft%20Speed%20Wheel%20with%20Forza%204.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nuwanda87 -- 11 Ağustos 2011; 12:59:55 >
  • Herkese iyi günler.

quote:

Orijinalden alıntı: nuwanda87

sizce bu forza4 ile alınır mı?

http://www.youtube.com/watch?v=l2XWJc2L2sk

http://www.shopto.net/XBOX%20360/VIDEO%20GAMES/XB2FO14-Microsoft%20Speed%20Wheel%20with%20Forza%204.html

İnanılmaz kol yorar bu cihaz.Sürekli bir şekilde hava tutarak oynamak zorundasın.Altına da destek olarak koyabilecek birşey de yok.Üstüne üstlük ffb'de yok.Bence para israfı.

• quote:

Orijinalden alıntı: .:BBR:.

quote:

sf4 mükemmel bi oyun. sf serisini bozmadan bu kadar güzel uyarlayabilirlerdi...

en son arcade edition çıktı. onu alın bence evladiyelik oyun. nasılki hala sf2 oynanıyosa buda aynı şekilde oynanıcak ilerde...

Babür hocam sağolun sf4 olayını değerlendirmeye alıyım
  • quote:

ayda 75 tl nete 15 tl hiç konuşmadığım telefon hattına para isteyen TTNET, son ödeme gününü 1 gün geçtiği için hattımı kapatmış ve yeniden açınca da 15 tl açma ücreti alacakmış :)

Taylan Abi Ankara'da da Balıkesir'de de Uydunet kullanıyorum, Balikesir'deki 512 kbps olmasına ragmen hicbir online oyunda sorun yaşatmıyor bana hiç lag yapmıyor :) kopma Balıkesir'de 2-3 kere yasadım ama Ankara'da sanırım hiç yasamadım. Kısacası ben baya memnunum :)

• quote:

Ben son 1 senedir uydunet kullanıyorum, modemim de netmaster narka yanlış hatırlamıyorsam...Gayet memnunum, çok ucuz bir alternatif değil belki ama hiç bir sıkıntı yaratmadı diyebilirim son bir yıl içerisinde. Ama galiba performansı bölgeden bölgeye fark edebiliyormuş...

• aslında kampanyalarla birlikte aşırı ucuza geldiğini bile söyleyebilirim, ben teledünya hd box için 230 tl civarı vermiştim, aktivasyon ve kurulum ücreti vermiştim, şimdi adamlar ayda 38 tl ye komple paket yapmışlar...

asıl ttnet tam hödük ya, yeni kullanıcılara deli gibi indirim var, ama eski kullanıcıyı daha fazla kollamaları gerekirken hiçbir şey yok hem de daha pahalı rakamdan veriyor nasıl iş anlamadım... ulan ttnet 2004 den beri sana akıttığım paranın haddi hesabı yok yaptığın kalleşliğe bak
  • ankarada feci dolu yağdı çoğu yerede yıldırım düşmüş...

neyse bu gece serin olur rahat uyuycaz hiç yoktan
  • Beyler bana bedava 500 Microsoft Puanı gelmiş Xbox Live Rewards ile falan da alakalı değil nereden çıktı anlamadım var mı başka gelen..
  • 
Sayfa: önceki 476477478479480
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.