Şimdi Ara

. . . : : : TOXK CLUB : : : . . . (479. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25.692
Cevap
15
Favori
585.982
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 477478479480481
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Legend_Warrior

Beyler bana bedava 500 Microsoft Puanı gelmiş Xbox Live Rewards ile falan da alakalı değil nereden çıktı anlamadım var mı başka gelen..

hayır :(
  • Şu Xbox'ı PC bağlamayı bir ben mi beceremedim ya. İki işletim sistemi kullanıyorum XP SP3 ve Linux. Xboxda TEST PC Connection dediğimde Modem'e bağlanıyor ancak modemden PC ye bağlanmıyor gerekli bütün portlarıda açtım. Media Player'de share vermek istiyorum ancak Xbox gözükmüyor. ._. Daha önceden yapan birisi anlatırsa makbule geçer.
  • Herkese gunaydin
  • quote:

Beyler bana bedava 500 Microsoft Puanı gelmiş Xbox Live Rewards ile falan da alakalı değil nereden çıktı anlamadım var mı başka gelen..

Üzümünü ye bağını sorma demişler
  • ibretlik bir konu açtım bir bakın derim

http://forum.donanimhaber.com/m_51605343/mpage_1//tm.htm#51605343
  • quote:

Orijinalden alıntı: renzokuken

ibretlik bir konu açtım bir bakın derim

microsoft yurtdışıdaki hizmeti çok iyi. sadece başına gelen güncelleme problemi için değil 3k gören xboxınızada aynı muameleyi yapıyor. ücretsiz oalrak gönderiyorsunuz en fazla 3 gün içinde yenisi geliyor. sadece yeniside gelmiyor adamlar yanında 1 yıllık live veya sıfır gamepad hediye ediyolar...

burda yasal olarak satılmadığı için böle 3k zamazingosu var. daha dorusu vardı. işllah bi sonraki nesil xbox türkyiede satılır tam anlamıyla yasal olarak...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leingrad -- 12 Ağustos 2011; 13:25:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: TheMEA

Şu Xbox'ı PC bağlamayı bir ben mi beceremedim ya. İki işletim sistemi kullanıyorum XP SP3 ve Linux. Xboxda TEST PC Connection dediğimde Modem'e bağlanıyor ancak modemden PC ye bağlanmıyor gerekli bütün portlarıda açtım. Media Player'de share vermek istiyorum ancak Xbox gözükmüyor. ._. Daha önceden yapan birisi anlatırsa makbule geçer.

Xp'de nerede bilmiyorum ama Windows 7'de Ağ Bağlantıları içerisinde Gelişmiş Paylaşım Ayarları diye bir sekme var.Buradan aşağıdaki Win 7'deki gibi tüm paylaşımları açman gerekiyor.

• quote:

Hocam bana dün 1920 points yüklenmişti. Toplamda 2250 olmuştu. Hediye olarak gelmesi geren 320 görünüyordu sitesinde. Bir yanlışlık olmuştur diye kullanmadım dün puanları. İyi ki kullanmamışım, bugün baktığımda 650 puan vardı hesabımda:) Microsoft hediye etmesi gereken 320 puanı 6 kere yüklemiş hesabıma galiba:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bluelabel -- 12 Ağustos 2011; 13:28:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: renzokuken

ibretlik bir konu açtım bir bakın derim

Darısı ulkemizinde basına diyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMEA

Şu Xbox'ı PC bağlamayı bir ben mi beceremedim ya. İki işletim sistemi kullanıyorum XP SP3 ve Linux. Xboxda TEST PC Connection dediğimde Modem'e bağlanıyor ancak modemden PC ye bağlanmıyor gerekli bütün portlarıda açtım. Media Player'de share vermek istiyorum ancak Xbox gözükmüyor. ._. Daha önceden yapan birisi anlatırsa makbule geçer.

ilk kurulum esnasında tek kullanımlık bi şifre veriyor onu girdinmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluelabel

quote:

Hocam bana dün 1920 points yüklenmişti. Toplamda 2250 olmuştu. Hediye olarak gelmesi geren 320 görünüyordu sitesinde. Bir yanlışlık olmuştur diye kullanmadım dün puanları. İyi ki kullanmamışım, bugün baktığımda 650 puan vardı hesabımda:) Microsoft hediye etmesi gereken 320 puanı 6 kere yüklemiş hesabıma galiba:)

Benimki de 100'e inmiş Rewards'daki ile aynı..Acaba dün 500'ü kullansaydım ne olurdu?

• quote:

quote:

quote:

Benimki de 100'e inmiş Rewards'daki ile aynı..Acaba dün 500'ü kullansaydım ne olurdu?

Benim rewards.xbox.com'da 300 MSP reward'ım var gözüküyor fakat hesabıma yüklenmemiş , nasıl kullanabilirim acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: trane1

quote:

quote:

quote:

Benim rewards.xbox.com'da 300 MSP reward'ım var gözüküyor fakat hesabıma yüklenmemiş , nasıl kullanabilirim acaba ?

Valla belli bir zaman geçince yükleniyor anladığım kadarıyla..Benim ki öyle oldu..

• Arkadaşlar,hediye gelen Ms puanları kullanmayanlar malesef fırsatı kaçırdı.

Elemanın teki Twitter üzerinden bi Ms çalışanına bu durum ile ilgili soru sormuş.Adam da sistemde gerçekleşen bir hata yüzünden millete fazla fazla puan dağıttıklarını,sonuna da harcamanın sorun olmayacağını yazmış.

Ama hemen ardından MS,tüm yanlışlıkla gönderilen puanları kademe kademe geri çekmiş.Kısacası gelen puanları hemen harcasaydınız hiçbir problem olmadan bedava alışveriş yapmış olacaktınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Razura

Arkadaşlar,hediye gelen Ms puanları kullanmayanlar malesef fırsatı kaçırdı.

Elemanın teki Twitter üzerinden bi Ms çalışanına bu durum ile ilgili soru sormuş.Adam da sistemde gerçekleşen bir hata yüzünden millete fazla fazla puan dağıttıklarını,sonuna da harcamanın sorun olmayacağını yazmış.

Ama hemen ardından MS,tüm yanlışlıkla gönderilen puanları kademe kademe geri çekmiş.Kısacası gelen puanları hemen harcasaydınız hiçbir problem olmadan bedava alışveriş yapmış olacaktınız.

Microsoft'un 30-40 TL'sine kalmadık çok şükür hocam. Ben tahmin ettiğim için, bilerek harcamadım zaten. Az olsun da, haram olmasın:)

• Yanlış anlaşılmasın hocam,o anlamda söylemedim.Adamlar Twitter üzerinden helal ettiği an harcasaydınız fırsatı kaçırmamış olurdunuz demek istedim.

Haberi merak edenler için;

http://uk.xbox360.ign.com/articles/118/1187579p1.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Razura -- 12 Ağustos 2011; 19:48:32 >
  • Valla 500'e alacak bir şey yoktu harcamadım neyse sağlık olsun..
  • tüm XBOX kullanıcılarına selamlar..bende yeni xbox kullanıcısıyım..13 senelik ps kullanıcısıydım uzun bir zamandan sonra karar verip xbox aldım..şimdi keşke daha önce alıp kullansaydım diyorum..olsun..xbox ve live gerçekten harika bişey..tüm oyunları online oynayan birisi olarak orjinal kullanan arkadaşlarla vakit geçirip oyun oynamak isterim..günde 3-5 saatimi live'de harcıyorum..adım Deniz..facebook'tanda mesaj attım..
    xbox kullanıcı adım : cocoloccomaya benide listeye eklerseniz sevinirim arkadaşlar.. şimdiden teşşekürler..
  • Counter Strike Geliyor XBLA'ya

http://store.steampowered.com/app/1800/
  • quote:

Orijinalden alıntı: .:BBR:.

Counter Strike Geliyor XBLA'ya

http://store.steampowered.com/app/1800/

Neye benzeyecek acaba .. Doğru düzgün geliştirmediler şu oyunu...
  • 
Sayfa: önceki 477478479480481
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.