Şimdi Ara

. . . : : : TOXK CLUB : : : . . . (475. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25.693
Cevap
15
Favori
585.899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 473474475476477
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu disney olayi cidden tuyler urpertici bu kadar sey tesaduf olamaz gerci uzun zamandir Disney icin bu tur uyarilar var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadow44

quote:

Orijinalden alıntı: math_tiger

Çocuk sahibi değerli toxk üyelerim çocuklarımıza izlettiğimiz masum görünen ama bilinçaltına işletilmek istenen gerçekler ben çocuğum için çok korktum doğrusu

hurafe dostum inanma disneyi karalama kampanyası bunun gibi iyi firmaları çok karalayan var.

bu adam marvel firmasının sahibiymiş
  • yanlış hatırlamıyosam geçen sene yada önceki sene disney marveli satın aldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: om3r-

Eğer düşünürsen HTC Sensation iyi olur. Iphone 4 den daha iyi oldugu kesin. Galaxy S2 sensationdan daha hızlıdır çünkü ondaki android çok özelleştirilmemiş. fiyatlarıda çok yakın birbirlerine 3 telefonunda.

Hız olarak kıyas

Galaxys2 > sensation > iphone

Yazılım desteği

iphone > sensation = galaxys2

ben htc hd2 kullanıyorum android yüklü. androidden gayet memnunum herşeyi yapmama izin veriyor.

Ömer acaba android performansı nasıldır falan derken senin bu yazını gördüm HD2 için sevindirik oldum
    Merak ettiğim android yüklendikten sonra sense olayı kullanılabiliyor mu HD2'de ve yüklemesi falan kolay mı
    Eğer iyi bir performans veriyorsa HD2 çok hoş bir telefon ve android ile tadından yenmez derim
  • İyi günler herkeze beyler ...

İphone 5 Eylülde çıkacak diye haberler var ben almayı düşünüyorum. Eylüle bişey kalmadıen az 2-3 sene kullanılır İpad aldıktan sonra Apple ürünlerine karşı acayip tavrım değişti, eskiden soğuk bakıyordum şimdi ise muhteşem olduğunu düşünüyorum bu sene aldığım en iyi elektronik alet İpad di kesinlikle muhteşem bir yazılıma sahip. Donanımıda yazılımına göre oldukça başarılı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: maydo72

İyi günler herkeze beyler ...

İphone 5 Eylülde çıkacak diye haberler var ben almayı düşünüyorum. Eylüle bişey kalmadıen az 2-3 sene kullanılır İpad aldıktan sonra Apple ürünlerine karşı
    acayip tavrım değişti, eskiden soğuk bakıyordum şimdi ise muhteşem olduğunu düşünüyorum bu sene aldığım en iyi elektronik alet İpad di kesinlikle muhteşem bir yazılıma sahip. Donanımıda yazılımına göre oldukça başarılı...

Apple urunleri aslinda donanimsal olarak pek iyi degildir daha dogrusu oyleydi.

Iphone 3 serisi bile sorunlu kronik orta tus ve batarya sorunu gerci batarya bilerek yapilmis bir hile birde yeni batarya taksan bile eski performansi vermiyor.

Iphone resmen 3310 gibi oldu herkesin elinde Iphonum var olayi:)) suan pazarda kalite olarak daha iyileri var. Apple Iphone da olusturdugu reklam getirisini yiyiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The_Rahip -- 9 Ağustos 2011; 11:58:23 >
  • herkese selam

valla bende BB bold 9000 var yanında da ipod touch, ikisi bir arada her derde deva tavsiye ederim en ucuz çözüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeruNolweo

quote:

Eğer düşünürsen HTC Sensation iyi olur. Iphone 4 den daha iyi oldugu kesin. Galaxy S2 sensationdan daha hızlıdır çünkü ondaki android çok özelleştirilmemiş. fiyatlarıda çok yakın birbirlerine 3 telefonunda.

Hız olarak kıyas

Yazılım desteği

ben htc hd2 kullanıyorum android yüklü. androidden gayet memnunum herşeyi yapmama izin veriyor.

Ömer acaba android performansı nasıldır falan derken senin bu yazını gördüm HD2 için sevindirik oldum
    Merak ettiğim android yüklendikten sonra sense olayı kullanılabiliyor mu HD2'de ve yüklemesi falan kolay mı
    Eğer iyi bir performans veriyorsa HD2 çok hoş bir telefon ve android ile tadından yenmez derim

abi sense 2.0 versiyonunu kullanan romlarda sorun yok. ama sense 3.0 romları pek stabil değil. ama onuda yavaş yavaş hallediyorlar. sense 2.0 sorunsuz kullanılıyo her özelliğiyle. hızıda iyi öyle aşırı bir kasma yok hatta kasma hiç yok denilebilir. kurulumda zor değil gerekirse ben yardım ederim sana.

quote:

quote:

quote:

ya arkadaşlar party chatte millet konuşuyor hiç bir şeey anlamıyorum headset şartmı kineect var bende ama konuşmalar oyun müzilkleeri ilee karışıyor headset önerisi alabilirmiyim ucuz olmak şartı ile

dx den 3.5 dolara alabilirsin abi.

ömer marka model nedir?Varsa link verirmisin

http://www.dealextreme.com/p/headset-for-microsoft-xbox-360-20272
    normal live headseti abi öyle özel bişey değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÖmerI -- 9 Ağustos 2011; 12:41:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: renzokuken

herkese selam

valla bende BB bold 9000 var yanında da ipod touch, ikisi bir arada her derde deva tavsiye ederim en ucuz çözüm

Bir BB ci daha gormek ne guzel:))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The_Rahip -- 9 Ağustos 2011; 12:39:26 >
  • gün içi işle ilgili o kadar mail atmam gerekiyor ki klavyesiz bir telefon zaten düşünemiyorum, bb ye sahip arkadaşlarla beleşe messenger dan konuşmanın da tadı apayrı zaten
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: HeruNolweo

quote:

Hız olarak kıyas

Yazılım desteği

abi sense 2.0 versiyonunu kullanan romlarda sorun yok. ama sense 3.0 romları pek stabil değil. ama onuda yavaş yavaş hallediyorlar. sense 2.0 sorunsuz kullanılıyo her özelliğiyle. hızıda iyi öyle aşırı bir kasma yok hatta kasma hiç yok denilebilir. kurulumda zor değil gerekirse ben yardım ederim sana.

quote:

quote:

quote:

ya arkadaşlar party chatte millet konuşuyor hiç bir şeey anlamıyorum headset şartmı kineect var bende ama konuşmalar oyun müzilkleeri ilee karışıyor headset önerisi alabilirmiyim ucuz olmak şartı ile

dx den 3.5 dolara alabilirsin abi.

ömer marka model nedir?Varsa link verirmisin

http://www.dealextreme.com/p/headset-for-microsoft-xbox-360-20272
    normal live headseti abi öyle özel bişey değil.

saol ömer bu adam her derde deva vallah
  • Ömer teşekkürler gerçekten İsviçre çakısı gibisin
  • arkadaşlar şimdi shopto'da GEARS OF WAR 3 STEELBOOK EDITION'nun yanında bir tane figür var. diğer sitelerde yani zavvi'de mesela bunu veriyor mu shopto gibi? fazla ingilizce olmadığı için bilenler söyleyebilir mi?

http://www.zavvi.com/games/platforms/xbox-360/gears-of-war-3-steelbook-edition-with-bonus-pre-order-mechanic-baird-dlc/10531599.html
  • Figür değil hocam o,multiplayer için karakter Shopto da veriyordu sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nuwanda87

arkadaşlar şimdi shopto'da GEARS OF WAR 3 STEELBOOK EDITION'nun yanında bir tane figür var. diğer sitelerde yani zavvi'de mesela bunu veriyor mu shopto gibi? fazla ingilizce olmadığı için bilenler söyleyebilir mi?

http://www.zavvi.com/games/platforms/xbox-360/gears-of-war-3-steelbook-edition-with-bonus-pre-order-mechanic-baird-dlc/10531599.html

Hiç figür ile ilgili bilgi yok.Sanırım Zavvi'nin Pre-order özel eşyası sadece oyun-içi Baird karakter skini.Figür sadece Shopto'ya özel sanırım.
  • bluelabelın dediği gibi shopto preordern yanında gelen figür değil. oyun içi multiplayer karakter kodu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetius

quote:

Orijinalden alıntı: shadow44

quote:

Çocuk sahibi değerli toxk üyelerim çocuklarımıza izlettiğimiz masum görünen ama bilinçaltına işletilmek istenen gerçekler ben çocuğum için çok korktum doğrusu

hurafe dostum inanma disneyi karalama kampanyası bunun gibi iyi firmaları çok karalayan var.

bu adam marvel firmasının sahibiymiş

böylece neden çamur attğını öğrenmiş olduk
  • Çamur değil gerçek...25. kare tekniği ile böyle subminal görüntüler yapılıyor. Çoğu filmdede cinsel öğe olmasa bile bir mason üçgenine rastlamanız olası...
  • kinect fruit ninja çıkmış, 800 msp

• 
Sayfa: önceki 473474475476477
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.