Şimdi Ara

Total War: ROME II / Emperor Edition (2013) [ANA KONU] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.229
Cevap
44
Favori
339.465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • RTW olsa ne hoş olur ancak bunlar beklediğimiz değişiklikleri hiç yapmaz.O zamanlar diplomasi mi vardı yönetim mi vardı der geçerler,düşününce 15-17.yy arası boş kalmış,o dönemlerde geçen bir oyun çıkartılırsa hoş olur.Artık o dönemi ele alıp üstüne Osmanlı'yı ezik bırakma gibi bir davranışları da olamaz,mis gibi oynarız.Hımm kendime cevap verdim,hayalmiş demek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: balparmak

RTW olsa ne hoş olur ancak bunlar beklediğimiz değişiklikleri hiç yapmaz.O zamanlar diplomasi mi vardı yönetim mi vardı der geçerler,düşününce 15-17.yy arası boş kalmış,o dönemlerde geçen bir oyun çıkartılırsa hoş olur.Artık o dönemi ele alıp üstüne Osmanlı'yı ezik bırakma gibi bir davranışları da olamaz,mis gibi oynarız.Hımm kendime cevap verdim,hayalmiş demek.

Roma zamanında diplomasi ve yönetimin olmadığını söyleyecek adam cahildir heleki bu kadar tarihi oyun yapmış bir şirket asla böyle birşey yapmaz.Ama ubisoft yapsaydı beklerdim
  • Duyurulduğu gibi para biriktirmeye başlayacağım ve orijinal alacağım. En sevdiğim oyundur ilk oyun.
  • empire total war felaketınden sonra umarım guzel bır rome cıkarırlar..Odanın bas ucundaydı korsan kapagı :d
  • bence yeni çıkabilecek oyunun dönemi kişiden kişiye değişik zevk verir ama esas önemli olan oyunun gerçekçiliği oynanabilirliği hatta sizi ne kadar kral yada imparator gibi hissettirdiğidir. oyun ne kadar sorunsuz ve gerçeğe yakın oynanıyorsa o kadar başarılıdır. CA ailesinin eski çağlarla ilgili oyunlarda ne kadar tecrübe sahibi olduğu ve bilgi birikimi malum, modern savaşlar üzerine de aynı şekilde zaman harcamak gerekli. CA ailesi de ETW sonrası bunun farkına varmış olacakki modern savaşlara daha fazla yaklaşmayacağını açıklamış. sonuçta hangi dönem olacağı kişisel olarak değişmek üzere eski çağlarla ilgili daha gelişmiş bir oyunun hepimizi memnun edeceği kesin gibi.
  • çıkarsa hemen alırım birincisini büyük bir zevkle oynardım
  • Medieval 3 olabilir, okçuların daha etkili kılındığı bir oyun olmalı 120 adam ok atıyor, 4-5 kişi ölüyor, tamamen saçmalık. O yüzden Medieval 2'de o zamanki muhteşem savaşlardan biraz uzak kalıyordu bana göre. Medieval 2'de atlılar çok etkin, bu da dengelenmeli. Daha uzun sürede daha iyi bir oyun yapmalılar, tarihe daha uygun, yapay zekası çok iyi bir oyun olmalı. Mtw2'de komşu olduklarım anında savaş ilan ediyorlardı. Çok etkili ittifaklar kurulamıyordu.
    Para kazanma adına saçma sapan bir oyun çıkardılar, 3-4 yıl harcamalı en azından, yeni çıkacak oyuna
  • "Rome Surrectum II" duyuruldu beyler...Yeni Roma oyunu geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mu_Joe54

"Rome Surrectum II" duyuruldu beyler...Yeni Roma oyunu geliyor.

hayırlı olsun
    rome severleri memnun edecektir
  • M3TW asıl beklenir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kobebeko

M3TW asıl beklenir

evet bende medieval gibi Osmanlı'nın'da içinde olduğu bir oyun çıkmasını istiyorum bu oyundan sonra hayırlısıyla onuda çıkartırlarsa süper olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mu_Joe54

"Rome Surrectum II" duyuruldu beyler...Yeni Roma oyunu geliyor.

Mod olması lazım ama çok geniş bir mod heralde.Uzun süredir geliştiriliyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darth Nihilus -- 11 Nisan 2010; 19:44:51 >
  • cıkmasi lazim bence
  • Bir an çıkacak zannettim, ne kadar sevinmiştim tahmin edemezsiniz. Ama umarım çıkar. Total War serilerinde en severek oynadığımdı Rome.
  • Herkezin farklı beklentisi var orta çağ ve ilk çağ arasında geçen bir seride çıkabilir aslında güzel olmazmı ?
  • barbaria inviseion almıştım hiç güzel değildi inşallah RTW3 çıkar
  • elbet bir gün cıkar...
  • rome total war oynuyorum save dosyamı arkadaşa atmak istiyorum ama bulamadım bir türlü yardımcı olablicek var mı?
  • Evet Total war serisinin en iyi oyunu rome total war'dır
  • Bu konuya ilk mesajımda attığım yorumda aklımdan geçen şey gerçekleşecek gibi...Shogun II : Total War gelecekmiş.Totalwar-Türkiye'den ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.