Şimdi Ara

***TOST MAKİNESİ TAVSİYELERİ*** ... (531. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.532
Cevap
222
Favori
1.543.938
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
64 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
66. Sırada  bugün en iyi #5
Sayfa: önceki 529530531532533
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fasakasa

Hediye çeki mi veriyorlar tam olarak anlayamadım ?

Toplam 1200 TL bütçeyle şu ürünleri arıyorum, hazır set alırsam daha kalitesiz olacak sanki.

Tost mak.
    Blender set.
    Çaycı
    Kahve mak.

Var mıdır yardımcı olabilecek

Alıntıları Göster
    Tost Makinesi Arnica Tostit Maxi aldık.
    Blender seti olarak BİM'e gelen Fakir setinden aldık. Uygundu o sebeple. Ancak çok iyi olmadığı söyleniyor.
    Çaycı olarak Homend alacağız. Zira 40 derece,80 derece ve 100 derece seçenekleri var.
    Kahve mak. Bunadn 2-3 sene önce Vestel 80 liraya filtre kahve makinesi sattı. Öyle aldım duruyor. Ucuz olanı alın geçin derim. Türk kahvesinde hemen hemen hepsi güzel performans veriyor. Arçelik bu işte çok pahalı.

• andıran otu kullanıcısına yanıt
    selam,
    ürünü kullanan arkadaşlardan cevap gelir diye bekledim ama sanırım gözlerinden kaçtı ...
    maalesef döküm plakalar henüz istenilen kalite ve özende üretilmiyor, ilk aldığınızda plakaların durumu nasıldı ?..
    plakalar ıslakken üst kapak kapalı vaziyette makineyi uzun süre bıraktınız mı ?..
    yada
    plakaları çok sert fırçaladınız mı ?..

plakalar hafif sıcakken sıvı yağlı bir bez/sünger ile iyice ovun, sonra da kuru bez/kağıt havlu ile silin, bir farklılık olup olmadığına bakın ...
  • Mitrovic kullanıcısına yanıt
    Blender Philips hr1335
    Tost makinesi korkmaz a328 05 alacağız sanırım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • fasakasa kullanıcısına yanıt
    selam,
    korkmaz a-328-05 genel olarak iyi bir ürün olsa da şu iki hususu hatırlatmak isterim ...
    1- plakaları kalın olduğundan ve termostat sık devreye girdiğinden, tostu istediğiniz kadar kızarık yapmak biraz uzun sürebilir ...
    2- bu serinin kol bağlantı noktaları zamanla gevşemeye eğilimlidir, arasıra vidaları sıkmak gerekebilir ...
  • Bayberty kullanıcısına yanıt
    Peki fiyat olarak burayı aşmadan ne önerirsiniz?

öncelikle arzum ar-2023 ve homend 1314 modellerini inceleyin, bunlar daha şık modellerdir ...
    onları pahalı bulursanız fayrinoks dökümix veya arnica tostit maxi modellerini araştırın, bu ikisi f/p olarak en iyilerdir ...
    dökümix sabit döküm plakalıdır, biraz ağırdır, temizliği de biraz zahmetlidir ancak tost konusunda en iyisidir ...
    arnica ise son zamanların en çok satan ürünlerindendir, performansı da iyidir ...
    Teşekkürler

Arnica modelinde renge göre fiyat çok fark ediyor, tek fark renk mi gerçekten bunlar arasında

evet ... pek tercih edilmeyen renkler genelde ucuz olur ...
    Merhaba, ilginiz için teşekkür ederim öncelikle.. İlk aldigimda sanırım hafif birşeyler vardı ama tam emin değilim..
    Temizleme işlemini genelde bazen kuru bazen nemli bir sünger ile yapıyorum, yağ kalıntıları birikince de telliyorum ama daha çok alt tabakaya baskı uyguladigim halde orada öyle bir sorun yok.
    Zaten sicakken nemli süngerle silince hemen kuruyor sonra kapağı kapatıyorum tabii..

Ama tost makinesinin kendi ürün tanıtımında o telli fırça ile fırlayıp, cizilmeyecegi söylenirken bu nasıl olabilir ki bu durumda dokumix'te mi sağlıksız oluyor???🙄

Zaten attığım fotoğraf makinenin temizlenmiş ve yağsız halı..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pahallı olmayan, plakaları sökülüp yıkanılabilir ve ucuz yollu bir tost makinesi tavisyesi istiyorum.
  • Alsancak kullanıcısına yanıt
    bütçe ne kadar ?..
  • İyi akşamlar arkadaşlar bende Arnica tostit maxi aldım fakat bir ay içinde tablalar oturmamaya başladı amazona iade ettim şuan yeniden tost makinesi alıcam arnicadan memnunduk ama plakalar bizim aklımızı kurcalıyor tekrar aynı cihazdanmı alalım yoksa başka bir markayamı yönelim bütçe 500 tl önerisi olan varsa sevinirim.

• andıran otu kullanıcısına yanıt
    plakalar alüminyum olduğunda sağlık konusunda endişelenmek gerekir, ancak demir plakalar (belirgin bir paslanma olmadıkça) sağlıklı kabul edilir ...
    sizin makinenin plakaları özensiz üretimin örneklerinden sayılabilir, bahsettiğim gibi üretim henüz beklenen kalitede değil, belki daha üst düzey ürünler de üretilmeye başlanır tabii fiyatı da fazla olur ...
  • mumiii87 M kullanıcısına yanıt
    plaka sorunu yine çıkar mı bilemeyiz ama arnica f/p olarak en iyilerden sayılır ...
    diğer seçenekleri yazıyorum ... yine kargoya dikkat etmek gerekir, ne olur ne olmaz defolu ürün çıkabilir ...

Homend Grilliant 1314
    Arzum AR 2023 Grandia
    Homend Grilliant 1321
  • Blindfire kullanıcısına yanıt
    Demir bir şeyle zorla yerine yerleştirdim

• quote:

Orijinalden alıntı: Bayberty

plaka sorunu yine çıkar mı bilemeyiz ama arnica f/p olarak en iyilerden sayılır ...
    diğer seçenekleri yazıyorum ... yine kargoya dikkat etmek gerekir, ne olur ne olmaz defolu ürün çıkabilir ...

Homend Grilliant 1314
    Arzum AR 2023 Grandia
    Homend Grilliant 1321
    Teşekkür ederim önerilerin için dediğin gibi arnica tostit tam bir fiyat performanstı eminim uzun yıllar kullananda vardır biz sanırım biraz şansızdık o konuda.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bayberty

bütçe ne kadar ?..
    ne kadar ucuz ve kullanışlı olursa, haftada 2-3 gün çocuğa tost yapıyoruz sadece.
  • uzun süredir dökümix kullananlar acaba memnun mu?
    temizlik konusunda sıkıntı yaşıyor musunuz ve yağdanlığı olmaması gerçekten sorun yaratıyor mu?
  • Alsancak kullanıcısına yanıt
    ilk sayfada fiyat gruplarına göre liste mevcut ...
  • 
Sayfa: önceki 529530531532533
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.