Şimdi Ara

***TOST MAKİNESİ TAVSİYELERİ*** ... (487. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
12.569
Cevap
222
Favori
1.544.401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
64 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 485486487488489
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ar-2023 daha üst model, 100 lira farka değer ...
    hepsi yerli marka ancak hangisinin servis ve garanti konusunda daha iyi olduğunu öğrenmek için bu markaların ürünlerini kullanan tecrübeli arkadaşlardan görüş beklemek lazım ...
    dökümix gerçek dökümdür, kesinlikle onu tercih ederim ...
  • peki...
    sizin tecrübelerinize dayanarak, ar 2023, ar 2025 ve diğerlerini iptal ediyorum, dökümix sipariş edeceğim bugün...
    inşallah memnun kalırız..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bayess B kullanıcısına yanıt
    tost sonrası temizlik işini sorun yapmadıktan sonra en mantıklı seçim dökümix, şimdiden hayırlı olsun ...
  • umarım temizlik konusunda bir tepki görmeyiz içişleri bakanından :) inanın karar vermek zor, sipariş veremedim maalesef..
    temizlik ile ilgili yorumlar düşündürdü beni. ama eskiden zaten hep bu tipteydi tost makineleri, seçenek çok olunca karar zorlaşıyor.
    şunu anladım her özelliği iyi olan bir makine yok, birinin temizliği kolay, birinin ısıtması, birinin ergonomiklği, diğerinin malzeme kalitesi, birinin garantisi...

bence siz en iyisi ar-2023'e yönelin veto edilme riskine girmeyin, hem temizliği kolay, hem daha fonksiyonel hem de gayet şık görünür ...
  • Bayberty kullanıcısına yanıt
    :) tamam o zaman ar 2023 olsun , bekar olsam en kralı dökümix de gel de bayanlara anlat
  • Ben hala alamadım :)
    Arzum AR2023 Grandia almaya niyetlendim fakat bu teflonların çabuk çizilmesi gibi durumlardan dolayı acaba dökümix mi alsam diyorum, temizlemesi çok mu zor? İnternette 1-2 yorumda temizlemenin aşırı zor olduğunu ve zamanla plakalarının rengi griye döndüğünü söylemişler. ne yapmamı önerirsiniz?

@Bayberty
  • cocainer kullanıcısına yanıt
    her makine ile ilgili "ama, fakat, ancak, lakin" olacaktır, sonuçta birine karar vermek için "ama, fakat" ile başlayan ihtimallerden hangisi sizin için "daha az" önemliyse ona yönelmek en mantıklısı ...
    plakaların çizilmesi mi yoksa temizlik zorluğu mu ?.. ihtimallerden birini eleyince cevap ortaya çıkar ...
    örneğin;
    - döküm plakanın temizliği her tost sonrası düzenli yapılırsa dökümix iyi bir seçenek, ancak "şimdi yorgunum, vaktim yok, sonra yaparım" diyerek ihmal edilirse ...
    - çıkarılabilir plakaların yedekleri yetkili servislerde veya internette bulunabiliyor, ancak 2-3 yılda bir 100-150 lira para verme zamanı geldiğinde ...
    seçim sizin ...
    10 tane aileye aldık hanımlar memnun

• adres63 A kullanıcısına yanıt
    hangisinden aldınız??
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayess

hangisinden aldınız??
    Dökümix daha memnun olmayan yok

• Arkadaslar daha önce hepsiburada dan Arzum Ar-2025 almıştım tutma kolları zayıf vidaları gevşek diye iade etmiştim , dedim tefal toast expert alayım geçeyim oda bu gün geldi oda defolu plastik ayak çatlak oynuyor ve makinanın üstü göçük size tavsiyem gidin yerinde bakın alın teknoloji marketler mağazalar filan ,bilmiyorum benim başıma mı geldi anlamadım ucuz diye alıyoruz hepsiburadadan defolu ürün gönderiyorlar.

• utkan35 U kullanıcısına yanıt
    bu kadarı da olmaz internetten alış-veriş meçhule doğru gidiyor, iş iyice laçkalaştı, şimdilik iade hakkı var ama bir gün onu da kaldırırlarsa yandık ...
  • Walla öyle abi ya en güzeli yerinde bakıp almak

• utkan35 U kullanıcısına yanıt
    kargocu marifetine benziyor... kargocu eğitilmeden bu tarz ürün alınmaz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: adres63

10 tane aileye aldık hanımlar memnun
    5 tanede biz aldık. Dökümix firmasını ihya ettik.

• Limit 300tl.
    Izgaralar sökülebilir olmalı.
    İyi bir tost makinası arıyorum bu fiyata.
    Önerilerinizi bekliyorum.

Arzum ar2025'de yoğunlaştım. Bu makina nasıldır ya da bu fiyata daha iyisi var mıdır?
    342 tl.
    Acil dönüş yaparsanız çok yardımcı olmuş olursunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi petenka pokrovski -- 7 Nisan 2019; 20:25:48 >
  • cocainer kullanıcısına yanıt
    Lezzetli tost yemek istiyorsanız Dokumix ilk önceliğiniz olabilir.

Dün bir aile dostumuz geldi ve mutfakta tost makinesini gorunce biraz dalga gecti "bekarlıktan kalma galiba dedi gülerek" dizaynının düz olmasından ve plakalarının çıkarılabilir olmadığından dolayı -aslında kırmızı renkli olanı kullanıyorum ve ben dizaynını ergonomisini çok seviyorum- ve bende dedim ki sen tost makinesinden anlamıyorsun sana şimdi bir tost yapacağım ve göreceksin nasıl olduğunu dedim ve gülup geçti.
    Neyse tostumu yaptım ve güzelce kıpkırmızı kizardi ve kahvaltıda yemeye başladı ve sonra akşama kadar "o nasıl bir tost olmuştu yahu, bundan sonra tost yemeye hep size gelecem ve bende bu tost makinesinden alayım o zaman" deyip deyip durdu :)

Harbiden muhteşem bir alet kerata.

• petenka pokrovski P kullanıcısına yanıt
    Arnica Tostit Maxi Granit ... diğeriyle aynı makine fiyatı daha uygun ...
  • Bayberty kullanıcısına yanıt
    Hocam peki korkmaz a328 05, arzuma göre nasıl? Artıları, eksileri. Dün amazondan arzum sipariş geçtim. Duruma göre iptal edeceğim.

• 
Sayfa: önceki 485486487488489
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.