Şimdi Ara

***TOST MAKİNESİ TAVSİYELERİ*** ... (483. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.525
Cevap
222
Favori
1.543.712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
64 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 481482483484485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    selam
    Arnica GH26243 almayı düşünüyorum 250 liraya buldum limitim 250 lira bu fiyata önerebileceğiniz daha iyi dediğiniz model var mı ?. teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: dmribra

selam
    Arnica GH26243 almayı düşünüyorum 250 liraya buldum limitim 250 lira bu fiyata önerebileceğiniz daha iyi dediğiniz model var mı ?. teşekkürler
    selam,
    genelde ilk önerim Fayrinoks Dökümix olur, onu düşünmezseniz ikinci en iyi f/p seçenek Arnica ...
    not; dökümix 200 lira ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayberty -- 11 Mart 2019; 22:32:29 >
  • Dökümixin siparişini verdim ilginiz için teşekkürler :)
  • merhaba abicim
    bende böyle bir cihaz almak istiyorum, tost dışında, sebze balık ve et de pişirmek istiyorum. sorun yaşamadan kullanabileceğim makinalar nelerdir. ucuza kaçmak istemiyorum ama pahalıda olsun istemiyorum.
  • dmribra D kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun ...
  • işin içine ızgara girecekse şu dönemde en ideal seçenekler;
    -arnica tostit maxi granit
    -king k-462 grillmaster
    -goldmaster gm-7450 tostmix
    -arzum ar-2025 kantintost
    aslında bunlar aynı makine sadece markaları ve fiyatları farklı, fiyat veya marka odaklı olarak seçiminizi yapabilirsiniz ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: dark67

Sipariş geçtim.Teşekkürler.
    Kardeş nasıl buldun King tost makinesini? Memnun musun? ben de almayı düşünüyorum aynı yerden. Satıcı ile sıkıntı oldu mu?
  • sense21 S kullanıcısına yanıt
    Üründen çok memnun kaldım kalite hissi veriyor çabuk ısınıyor, temizlemesi pratik benim beklentilerimi karşıladı.Yukko konusunda da bu ikinci alışverişim daha önce profilo çamaşır makınası almıştım sorun yaşamadım ama tost makinası şuan stokta gözükmüyor ara ara kontrol edebilirsiniz fiyat konusunda çok avantajlıydı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bayberty

işin içine ızgara girecekse şu dönemde en ideal seçenekler;
    -arnica tostit maxi granit
    -king k-462 grillmaster
    -goldmaster gm-7450 tostmix
    -arzum ar-2025 kantintost
    aslında bunlar aynı makine sadece markaları ve fiyatları farklı, fiyat veya marka odaklı olarak seçiminizi yapabilirsiniz ...
    Hem tost hem ızgara yaptığım için ve plakaları çıkarılabildiği için burdaki tavsiyenizi dinleyip arnica tostit maxi granit aldım , eski küçük sinbo tost makinemden sonra öğrenci evime fazla kaliteli geldi :D Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim.
  • Temizlemek için plakaları çıkartayım dedim alt plaka tuşa bastığımda otomatik çıktı ama üst plaka bi türlü çıkmıyor , cihazda mı problem var yoksa ben mi beceremiyorum , ürünü gittigidiyordan aldım satıcıya mesaj attım dönüş yapmasını bekliyorum
  • Tsc4hm3T kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun ...
    üst plakayı iyice bastırıp yerine tam oturmasını sağlayın sonra tuşa basılı tutarak çıkarmayı deneyin belki işe yarar ...
  • Merhabalar. Burda verdiğiniz bilgilet için herkese çok teşekkürler. Bende Tefal Gourmet Minute ile Karaca ar 2023 Granida arasında kaldım. Hangisini daha çok önerirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nekula N kullanıcısına yanıt
    selam,
    tefal fena değil ancak f/p olarak benim tercihim; arzum ar-2023 grandia ...
  • Bayberty kullanıcısına yanıt
    merhaba fiyata bakmaksızın akınabilecek makinalardan örnek verebilir misiniz ?
  • extinct kullanıcısına yanıt
    selam,
    a. fayrinoks dökümix, arnica tostit maxi granit, king k-462 grillmaster ...
    b. arzum ar-2023 grandia, hotpoint ariston cg-200 ...
    c. delonghi cgh-1012d ...
  • Bütçe düşük. Tek kişi kullanacak daha çok. Linkteki gibi bir ürün önerir misiniz arkadaşlar..

https://urun.n11.com/tost-makinesi/sinbo-ssm-2530-dokum-plakali-tost-makinesi-P292985051

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mu5tafa kullanıcısına yanıt
    sinbo ssm-2530'un fiyatı uygun ... sabit plaka olması sizin için sorun değilse tavsiye ederim ...
    sabit plakalıda ondan daha iyi hatta f/p olarak en iyisi fayrinoks dökümix (200 lira) ...
    uygun fiyatlı diğer seçenekler (bunların tek avantajı çıkarılabilir plakalı olduklarından temizlikleri daha kolay);
    -https://urun.n11.com/tost-makinesi/aksu-tost-makinesi-t32-grossgrill-1800w-P82488872
    -https://urun.n11.com/tost-makinesi/sinbo-ssm-2538-tost-makinesi-pembe-P323684041

dilediğinizi seçin, tek kişi dikkatli kullandıktan sonra hepsi iş görür ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayberty -- 16 Mart 2019; 15:42:10 >

tekrar merhaba,

fayrinoks dökümix delonghi cgh-1012d bunları eledim.

Arzum AR2023 Grandia bunu beğendim ama sanırım hepsinin plakaları teflon kaplamamı hocam ben öyle gördüm açıklamalarda.

kaplamların sağlıksız olduğunu düşünüyorum döküm olan bir model var mı acaba ?
  • extinct kullanıcısına yanıt
    aralarında gerçek döküm olan sadece dökümix'tir, bildik markaların hiç birinde döküm yok hepsi alüminyum üzeri teflon kaplamadır, diğerleri de seramik-granit adı ne olursa olsun aslında teflondur sadece plaka rengi-deseni farkeder ... Arzum AR2023 Grandia iyidir tavsiye ederim ...
    Hocam son bir sorum daha var.
    bosch tfb4431v modelide hoşuma gitti çift taraflı ısı ayarı falanda var bunuda ilgilide fikrinizi paylaşabilir misiniz ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 481482483484485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.