Şimdi Ara

***TOST MAKİNESİ TAVSİYELERİ*** ... (481. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12.533
Cevap
222
Favori
1.543.979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
64 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 479480481482483
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    6. Maddeye kesinlikle katılıyorum çünkü aynı şeyi bende düşündüm özellikle alt plakayı temizlerken üst plaka elime düşer mi diye? ki ihtimali çok büyük ben de çözümü elime fırın eldiveni takip üst plakayı tutmakla buldum.

Temizlik konusunda şimdilik bir sıkıntı yaşamıyorum ekmekleri yağlamadan atıyorum yapışma olmadı daha. Genelde ekmekleri dilim dilim kesip yapıyoruz biz.

Bunun dışında yeni bir bulaşık süngerinin çeyreğini kestim bir cam şişenin içinde koydum tostlar bittikten sonra arap sabunu ile süngeri yıkayıp durulayip tost makisinesinin üstünde ki kırıntıları topluyorum aynı şeyi üst plaka içinde yapıyorum her yaptigimda siyahlık çıkıyor süngere acaba yağın yanmasından dolayı mı? Bilemedim..

Şimdilik benden de bu kadar et pişirme olayı yapmadik henüz.

Ama YouTube değişik tost yapanları gördüm kavurmali yumurtalı filan oradan bakabilirsiniz dökümix performansina..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi andıran otu iki -- 20 Şubat 2019; 0:39:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• andıran otu iki A kullanıcısına yanıt
    Dökümix te ızgara lezzetli oluyor ama kirleri fena yapışıyor. Bulaşık teli ile zor çıkardım. Birkaç kez yaptım. Artık hiç yapmıyorum. Bir de siz deneyin bakalım nasıl olacak. Afiyet olsun.

• omeraydin0678 O kullanıcısına yanıt
    Boş bir zaman da mutlaka deneyeceğim ama yapışmaması için o an yine plakaların yağlanması lazımdır belki?

Ya da eti de biraz yaglayip koysaniz plakaların üstüne ?

• Yeni aldığım tost makinesi hakkında araştırma ve sonuçlarını yazdığım bir yazı.

https://www.incelemeyorum.com/2019/02/en-iyi-tost-makinesi-uygun-fiyatl-dokum.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Flooo -- 26 Şubat 2019; 19:44:46 >
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayberty -- 22 Nisan 2019; 16:55:11 >
  • Hocam merhaba. Düğün yapacağım icin ev arac gereçlerini tamamlamaya başladım. Tv süpürge falan tamam
    Sirada tost makinesi var
    2 kişilik kullanışlı max butce 200 tl lik bi makine önerir misiniz? Temizlemesi kolay olan bizi en azından 3 sene idare edebilecek bi cihaz gerek.
    Teşekkürler

• selam,
    küçük tost makineleri arasında ilk seçenekler arzum ar-297 ve homend 1317, tasarımı standart makinelere benzer ancak plakalar sabit, temizliği kolay sayılmaz ...
    diğer seçenekler korkmaz a-309, homend 1309 ve arzum ar-2008 ... bunlar kompakt yapıda, plakalar çıkarılabiliyor, ilk ikisinde waffle plakası da var ...
    ek; bunların gövde plastik ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayberty -- 28 Şubat 2019; 12:44:24 >
  • Merhabalar. 300-350 tl bütçemiz var çift taraflı çıkarılabilir plakalı bir tost makinesi arıyoruz.
    Arzum AR2001
    Korkmaz A328-05
    Homend 1304

hangisini tavsiye edersiniz. ya da ekleyebileceğiniz model var mıdır ?
  • tayfur3294 kullanıcısına yanıt
    selam,
    homend 1304 iyi makineydi ancak üretimi bitti riske girmeye gerek yok ...
    arzum ar 2001 yerine arnica tostit maxi veya arzum ar-2025 daha isabetli olur ...
    korkmaz a-328 de fena değil ama ariston hakkında spekülasyon olmasaydı size daha iyi bir seçenek olan hotpoint cg-200 önerirdim ...
    sonuç; f/p olarak bence arnica tostit maxi ...
  • dark67 D kullanıcısına yanıt
    king k-462 grillmaster piyasada benzerleri olan bir model (arnica tostit maxi, arzum ar-2025, goldmaster gm-7450, schafer grill haus) ...
    200 lira fiyat iyi, bence alınır ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayberty -- 2 Mart 2019; 1:3:13 >
  • Bayberty kullanıcısına yanıt
    Sipariş geçtim.Teşekkürler.
  • dark67 D kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun ...
  • King k-462 grillmaster bende yukkodan sipariş verdim bakalım. Yukkodan ilk alışveriş kargoya bile verilmiş bakalım. İnşallah sıkıntız olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: clubberh

King k-462 grillmaster bende yukkodan sipariş verdim bakalım. Yukkodan ilk alışveriş kargoya bile verilmiş bakalım. İnşallah sıkıntız olur.
    son zamanlarda başka sitelerde teşhir/defolu ürün göndermeler çokça yaşandı, umarım sizlerde sıkıntı yaşanmaz ... şimdiden hayırlı olsun ...
  • Yaklaşık 25 yıldır İhlas marka alüminyum döküm tost makinesi kullanıyoruz. Artık kaplaması soyulmaya başladı ve sağı solu dağıldı. Yine böyle 25-30 sene götürecek bir makine arıyorum

Dökümix hem bizim tost makinesiyle aynı ölçüde hem de istediğim gibi döküm ve tam bir fiyat performans ürünü, almak üzereyim sipariş ekranı açık ama yine de buraya bir sormak istedim. 200 liraya daha uzun ömürlü olur dediğiniz bişey var mıdır?

• rawkid2 kullanıcısına yanıt
    karar verip tam alma aşamasındayken kafa karışıklığına gerek yok, f/p olarak dökümix en iyisidir ...
    alternatif olarak çıkarılabilir plakalılardan arnica tostit maxi veya yukarıda adı geçen king k-462 grillmaster fena değil, uygun fiyatlara bulunabilir ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bayberty

karar verip tam alma aşamasındayken kafa karışıklığına gerek yok, f/p olarak dökümix en iyisidir ...
    alternatif olarak çıkarılabilir plakalılardan arnica tostit maxi veya yukarıda adı geçen king k-462 grillmaster fena değil, uygun fiyatlara bulunabilir ...
    Dökümix siparişini geçtim hocam 5 dakika önce. Bakalım memnun kalacak mıyım. Teşekkürler yine de tavsiyeniz için. İlk kullanım için yazdığınız mesajlara dikkat edeceğim.

• rawkid2 kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun ...
  • Arkadaşlar çift tafatlı plakanın olayı nedir, hiç bilmiyorum.
    tek taraflıya göre artısı biri kısaca anlatabilir mi?
  • 
Sayfa: önceki 479480481482483
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.