Şimdi Ara

***TOST MAKİNESİ TAVSİYELERİ*** ... (484. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.532
Cevap
222
Favori
1.543.942
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
64 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
19. Sırada  bugün en iyi #5
Sayfa: önceki 482483484485486
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    mini tepsisi var, fonksiyonel ancak üst kapak hafif, ekmeği fazla bastırınca kapağın arka kısmı kalkar, tost için pek iyi sayılmaz, fiyatı da yüksek ...
    belki ekstra özelliği (mini fırın gibi kullanarak kek, pizza, poğaça, yemek, tavuk-balık, vs. yapmak) için tercih edilebilir tabii kutusundan tepsi çıkıyorsa ...
  • Bayberty kullanıcısına yanıt
    teşekkürler Arzumu alacağım.
  • arzum ar 2009 alıp kullanan var mı önerir miiniz? ya da 150 tl ye kadar varsa önerilerinize açığım:)
  • cklnc C kullanıcısına yanıt
    arzum sultane tavsiye edilecek bir model değil ...
    size önerebileceğim en ekonomik makineler; fayrinoks dökümix, arnica tostit maxi granit ve korkmaz a-310 formula ...
    yada arnica tostika 4000 alın, ekstradan waffle plakası var ...
  • @Bayberty Başlıkta son dönem verdiğiniz tavsiyeleri inceledim. Daha önce, 2009 da çok da araştırmadan fakir persa diye bir model almıştık, sabit plaka bir üründü, plaka da yavaş yavaş atmalar başlamıştı, geçen tost için bastırırken arka plakanın kola yakın kısmı kırıldı, hala kullanabiliyoruz ama bu vesileyle sağlıklı ızgara da yapacağımız, plakası temizlenebilen birşey bakalım dedik.

Mağazalarda da baktım, gördüğüm kadarıyla tost makinası olayı yıllar içinde çok da değişmemiş. Benim şöyle bir sıkıntım var, yine 10 sene önce alınan tefal blender seti de bozulduğu için, özellikle n11 den mümkünse aynı marka, renk bir tost makinası ve blender alıp, bugünkü kampanyada kupon kullanayım diyorum. Arzum tostcu alacaktım ama sonra sizin yorumları görünce kantintosta bakayım dedim, birkaç tane ön panelin yerinden kalktığına dair yorum okudum, belki de şanstır.

Son durumda Arzum, arçelik, tefal gibi markalardan alabileceğim sağlam ne önerirsiniz , 350 tl ye kadar?

Tabi varsa blender önerisi de alabilirim:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• eagle37 kullanıcısına yanıt
    selam,
    tost makineleri fazla değişmiyor, bir model tutulunca diğer markalar da taklitini ürettiriyor sanırım hepsi çin menşeli ...
    -arzum ar-2025 kantintost
    -arnica tostit maxi granit
    -king k-462 grillmaster

bunlar şu an f/p olarak en iyi seçenekler ve aslında üçü aynı makine, marka önceliğinize göre birini tercih edebilirsiniz ...
    bütçeyi biraz artırmak isterseniz arzum ar-2023 grandia düşünebilirsiniz ... arçelik k-2395-tg ve tefal gourmet minute modelleri de iyi ancak gereksiz pahalı ...

yıllar önce sinbo blender/mikser seti almıştım markanın yeni çıktığı zamanlardı, watt gücü zayıftı mutfak işlerine dayanamadı hepsi yandı gitti ...
    sonrasında profilo set aldım kaç yıl oldu unuttum halen kullanılıyor, profilo özel bir seçim değildi mağazalarda bütçeme uygun seçenekleri inceleyip teşhirdeki ürünleri bizzat denedikten sonra karar vermiştim siz de öyle yapabilirsiniz ... tost makinesine karar verdiğinizde aynı marka (arzum,arnica,king) blender alırsanız takım olur ...

Hocam 150 tl en fazla bütçem ama tek kişi kullanıcam bir de fp açısından en iyisi ne olur yardımcı olur musun sıkıntı olmazsa sana

• cklnc C kullanıcısına yanıt
    Sinbo SSM-2530
    Aksu T-32
    Vestel V-Brunch 1000 kırmızı
  • Merhaba,
    Aşağıdakilerden hangisini önerirsiniz ?
    Arzum AR2023 Grandia
    Arnica GH26243
    Dökümix

Çizilmeyen, uzun ömürlü bir makine istiyorum ama çıkarılabilir plaka olmasınıda istiyorum.. fakat bunların hepsini barındıran bi makine yok sanırım...
    Üstten basınca sağı solu oynamasın, malzemesi kaliteli olsun..
  • Homend 1321 tost makinesi alıp da memnun olan var mı burada?

• maicole kullanıcısına yanıt
    bazılarına defolu ürün gönderildi onlar iade etti, alıp kullananlardan da foruma dönüş olmadı ...
  • cocainer kullanıcısına yanıt
    selam,
    aslında cevapları da kendiniz vermişsiniz ...
    çıkarılabilir plakalı olsun dediğinizde dökümix direkt elenir ...
    arnica tostit maxi iyi bir seçenek ancak arzum grandia'nın işçilik/malzeme daha kaliteli ve daha şık, ayrıca kademe ayarı da var ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bayberty

bazılarına defolu ürün gönderildi onlar iade etti, alıp kullananlardan da foruma dönüş olmadı ...
    Ben bir yere kaldırmıştım, 3-4 aydır duruyordu orada. Geçenlerde paketledim yine servise yollayacağım bakalım ne olacak.

Benden başka defolu ürün gönderdikleri var diyorsunuz yani.

• maicole kullanıcısına yanıt
    homend bunu çok yapıyor, sanırım iflas furyasına kapıldı bahane arıyor ...
  • 200-300 TL arasında ızgara da yapabilen bir tost makinesi arıyoruz ve bir sürü seçenek var sizlerin önerebileceği ne var ?
  • Teruvirgo kullanıcısına yanıt
    -arnica tostit maxi granit
    -king k-462 grillmaster
    -goldmaster gm-7450 tostmix
    -arzum ar-2025 kantintost
    bunlar aynı makine sadece markaları farklı ...
    teşekkür ederim cevabınız için.
  • 10 senelik Kenwood HG400 sanırım emekliliğini istemek üzere. Demir döküm plakalı tercihen inox kasalı aşağıdaki makineleri bulabildim piyasada. Bunlar arasından öneriniz veya bildiğiniz farklı bir alternatif var mı?

İtimat 1063 Atom Çelik Tost Makinesi - İnox - 210TL
    https://urun.gittigidiyor.com/urun/aciklamasi/421541149

Dökümix 1800W - İnox - 210TL
    https://www.hepsiburada.com/dokumix-inox-dokum-organik-tost-makinesi-1800w-ev-tpi-p-HBV0000044KZG?magaza=bizdeneve

Tuğra Döküm Ev Tipi Tost Makinesi - 180TL
    https://www.amazon.com.tr/dp/B07MBHM116/ref=asc_df_B07MBHM11658748476/

Tac Life Nirvana - İnox - 226TL
    https://urun.n11.com/waffle-makinesi/tac-life-nirvana-dokum-tost-makinesi-P243374661

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• aygunal A kullanıcısına yanıt
    piyasada bilinen, kullanıcısı çok, memnuniyet oranı yüksek olduğundan bence dökümix ...
  • Peki bu deemirdöküm plakalı tost makinelerinde plakaları neden çıkarılabilir yapmıyorlar yıkanınca plakalarda bi sıkıntımı oluyor çünkü hem sağlıklı hemde temizliği kolay olunca çok satar bu makineler almayi düşünüyorum ama temizliği zor olurmu

• 
Sayfa: önceki 482483484485486
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.