Şimdi Ara

Bitti...Tosla bedava 10 TL dağıtıyor (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
141
Cevap
4
Favori
13.182
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Kralss

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşekküler hocam faydalandık.

• Bitti mi acaba bana gelen giden yok

• Hesabımda bir miktar bakiye var alışveriş yaptığım da ilk toshback parasını mı kullanır?

• quote:

Orijinalden alıntı: wheaver06

Bitti mi acaba bana gelen giden yok
    Bana da gelmedi hocam, kaçırdık sanırım.

• bitti

• bitmiş iki hesaptan baktım yok

• Dün yapmistim 4 kartin 3 üne. Konu 45 bin tiklama burada sicak fırsatcinin bir kisinin ailesi uzerinede karti olduğu için 10tl ile çarpınca ve Kampanya bildirim olarakta gelmisti yani enn az 100 bin tl para dağıttı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vip Üye -- 1 Mayıs 2022; 10:8:26 >
  • Genel bir kampanya olsa Tosla'nın internet sitesinde de yer alırdı. Ancak sitede hiçbir şey yok, bitmiş kampanyalarda da bir şey yok. Eskiden belli bir süre login olmayan kullanıcılara 10-20TL veriyordu. Aynı isimle herkese gelmiş bu kez, ben hala iddiamın arkasındayım %100 bug diyorum. Ayrıca 10TL ile pek bir şey yapılmıyor ancak Tosla'nın sahibi Akbank ve bankalar 1 kuruşun bile hesabını yapan kurumlar.

• Aynen katılıyorum. AKBANK durup dururken kimseye kuruşunu vermez. Hele ki sadece login olana, üstelik herkese.

10k kişi giriş yapsa ki yapar, 100.000₺ yapar birileri tazminatsız işinden olmuştur kesin ..

• Getir iadelerinde vereceği 5-10 TL'yi bile vermemek için kampanya şartlarını ikide bir zorlaştıran Tosla, uygulamaya girdiğimiz için 10 TL'yi niye verdi ben de şimdi işkillendim. Gerçekten bug olabilir...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kocaman kampanya banneri vardı. 31 Mayıs 'a kadar kullanın falan diyordu hâlâ lafügüzaflık peşindesiniz. Evet; tasarımcı yanlışlıkla banner yaptı, yanlışlıkla kampanya sayfası güncellendi. 😃😃

• Kampanyalar artik eskisi kadar son kullanim tarihini goremiyorlar. Belli bir kotada otomatik sonlaniyorlar. O yuzden ilgilendiginiz bisey varsa o an degerlendirmeniz gerekiyor. Son gunune daha 1 ay var 1 hafta var falan bekliyim demek yok artik.

• Burada komplo teorisi üreten arkadaşlara (nickleri unuttum biri Tonny gailba neyse) az önce Tosla uygulaması üzerinden mh ile görüşmenin ss ini ekliyorum bakın komplo teorileriniz nasıl yok oluyor 😂 👇 10 TL alan arkadaşlar içiniz rahat olsun sorun yok log in yapanlara gelen 10 TL mh dediği gibi kampanya 👍 Bitti...Tosla bedava 10 TL dağıtıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Can851 -- 1 Mayıs 2022; 12:30:21 >
  • bosa uye olduk nasıl sildiririz hesabı

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.