Şimdi Ara

Bitti...Tosla bedava 10 TL dağıtıyor (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
141
Cevap
4
Favori
13.182
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha oncede bikac kere login olanlara 10 tl vermişti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tonny Stark kullanıcısına yanıt
    yav kardeşim ne durup dururkeni adam on numara reklam yapmış işte. Şu anda tüm ölücüler bu uygulamayı yükledi, bildirimleri açtı yeni sempatiyi kazandı. Kişi başı 10₺ ile yapabileceği en iyi reklamı yaptı. Hatta daha da alta yaptı. Birçok kişi de denedi kampanya bitti ama olsun bi sonraki kampanya içim telefonunda uygulamayı tutacak. Neden bunu kimse yapmaz diye söylenip duruyorsunuz? Ticari reklam maliyeti bu kadar

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 10 lira ve 6 sayfa. bir gün de ülkemizin haline üzülecek konu çıkmasın . sözüm 10 lirayı alana değil, getirildiğimiz duruma.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fatihyellow F kullanıcısına yanıt

amaç reklam olsa önce bütün sosyal medya hesaplarından duyururlardı, hiç bir yerde yok bu olay. bana da hata gibi geldi o yüzden

• quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

amaç reklam olsa önce bütün sosyal medya hesaplarından duyururlardı, hiç bir yerde yok bu olay. bana da hata gibi geldi o yüzden

Ya hu tosla ya sordum ss attım az yukarıda mh bile "kampanya" diyor siz burada hata diyorsunuz şaka gibisiniz gerçekten 🤣

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Alamayanlar agliyo yine

• mh aktivitede gözükeni kopyala yapıştır yapmış sadece, zaten bir kampanya ödülü olarak geliyor. uzun süre giriş yapmayan kullanıcılar için olan kampanya herkese açılmış olabilir hata dediğim kısım bu. zaten 10-12 saat sonra bitti veya düzelttiler.

düşüncemizi belirtiyoruz sadece hata da olsa kampanya da olsa akbank'ın sakız parası 100k vs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 1 Mayıs 2022; 13:7:45 >
  • misraimeftunu kullanıcısına yanıt

Peki buna ne diyeceksiniz, işte dün aldığım ekran görüntüsü. Banner'da 31 Mayıs, açıklamada 10 Nisan yazıyor. Burada bile ikilem var. Ayrıca "Kampanya sana özeldir." diye net bir şekilde belirtilmiş. Madem bana özel neden herkese verilmiş? Ayrıca hediyeni Tosla Kart alarak kullanabilirsin demesi ve kampanya'nın isminin "Tosla'ya hoş geldin!" gibi sanki yeni toslalılara özel bir kampanya gibi lanse edilmesi de ilginç. Bana kalırsa yeni üye olanlara bir kampanya yapmaya çalıştılar ancak bunu yanlışlıkla herkese açtılar. İsteyen istediğini desin ben bug diyorum.

Bitti...Tosla bedava 10 TL dağıtıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-CB01A2BC7 -- 1 Mayıs 2022; 13:18:7 >

• b0Ni kullanıcısına yanıt

Aynen katılıyorum, sadece düşüncemi belirtiyorum ben de. Ancak Akbank ve Tosla'nın canlı müşteri destegi zaten sağlıklı değil. Orada görüneni söyler temsilci. Ki Tosla ve Akbank'ta zamanında nasıl sistemsel sorunlar yaşandığını hepimiz biliyoruz. Bu da bana bug izlemi yarattı.

• Bana gelmedi bitti 🙄

• gece 00.00 dan sonra baktım toslaya kampanyalar yenılendı mı dıye özellıkle şok market için, o zaman gördüm ve 4 hesabımdan da aldım, kampanya yazıyordu yanlışlık yok, belli sayıyı aşınca kapatmışlardır, alamayanlar kudurmasın, erkenden baksalardıBitti...Tosla bedava 10 TL dağıtıyor  başlık açana laf yok adam doğrusunu yazmış.

ayrıca tosla ana konusunda da belirtildi bu durum ben de bundan dolayı yenı baslık açma gereği duymadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tomcruise55555 -- 1 Mayıs 2022; 13:18:37 >
  • Zaten uygulamada kampanya bölümü yenilenmiş, farklı bir temaya geçmişler. İhtimal dahilinde ki bu yenilenme sürecinde yaptıkları bir hata ile sadece ilk kez Toslalı olanlara verilecek iadeyi herkese açmış olabilirler...

• Vay arkadaş, işte bu yüzden millet olarak bir şey olamıyoruz. Neden? Çünkü dinlemiyoruz, şaka gibi..

Yahu size kampanya değil diyen mi oldu? Müşteri hizmetlerine sormuşmuşlarmış da "evet, kampanya" demişler.

E ne diyecekler di, "hayır, kavun" mu diyeceklerdi?!

Bir alışveriş veya uygulamada sağlanan indirim, iade, fayda vs ye ne denir? Elbette KAMPANYA denir.

Bir kaç aklı selim arkadaşında söylediği gibi biri bu kampanyayı olması gerektiği gibi kurgulamamıştı ki apar topar da yok edildi zaten.

Bunu anlamak bu kadar mı zor arkadaş ...

Hele biri de çıkmış utanmadan "he biri de görseli yanlışlıkla hazırlamış" demiş ya la ...

kfkshflebpfmrşsfldjqlfırmskhmeğlftldlaksk

Edit: Bir tanesi de çıkmış reklam yapıyor filan demiş ya he he, reklamı gece 00:00 da yaptı, en az yüzbin yeni müşteri kazandı, ama birileri eski müşterilere kazandırınca sabah hüsran oldu reklam işi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tonny Stark -- 1 Mayıs 2022; 13:57:6 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Vay be..10 lira için savaş çıkmış resmen burda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bella Ciao -- 1 Mayıs 2022; 14:18:14 >
  • Bella Ciao kullanıcısına yanıt
    10 lira için değil bir şey bildiğini zannedip egosunu tatmin etmek için düşünme yetisini kaybediyorlar

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • glory34 kullanıcısına yanıt
    yav bu kaçıncı hata, ne kadar beceriksiz bu adamlar.bu sefer affetmedim çektim valla.

• Artık 10 TL'yi vermeyor gece sorun yoktu gunduz denedım gelmedı.

• Herkesin tezi haklı geliyor bana

Hata ise yazsınlar kaçacak değiliz ya geri atarız 10₺

• SYLAS S kullanıcısına yanıt

olmuşla ölmüşe çare yok, 10 tl verildi bitti :D, hata ise daha da vermesinlerBitti...Tosla bedava 10 TL dağıtıyor 

• bana vermedi kampanya bitti sanırım.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.