Şimdi Ara

Toroğlu'ndan hodri meydan! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
0
Favori
3.590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • erman suçlu mu suçsuz mu bilmiyorum ama bu gün maçta iyi küfredildi (bende baya saydırdım)
  • Ahmet Çakar ne diyor arkadaşlar izleyemedim.
  • Yuh erman yuh ümid karani ve şenol konusunu ne güzel savunuyor helal ya bu adam edep ahlak yok..
  • Ya böyle bir program yok abi ya. Arda'nın cinsel yaşamı, Kaleci Şenol'un annesi, Ümit Karan'ın cinsel yaşamı falan konuşuluyor. Geçen yıl bir ara İspanya ve matadorlar konuşuluyordu.
  • Erman toroğlunun " ben kendime bakmadım.İyi dinlenmedim.Özel hayatım düzenli değildi.Çok seks yaptım" demesinden sadece seks kısmını aklınızda tutup Ardayla ilişkilendirdiğiniz için bence sizin algınız bozuk.Bu kesinlikle artniyet ve önyargı...Biz de Ardayı seviyoruz biz de Erman toroğlunun önceki patavatsızlıklarını biliyoruz ama sadece olaya bakarsak Erman toroğlu suçsuz...
  • Adam ümit karan ve şenol konusunda kendisini haklı çıkardı aman Allah'ım karaktere geeell
  • quote:

Orijinalden alıntı: ß@TÚ
    Ahmet Çakar ne diyor arkadaşlar izleyemedim.

Bir doktor arkadaşıma sordum bir arkadaşım var durmadan konulari bel altından anlatıyor sorunu ne dedim doktorda çocukluğunda yada suanki cinsel hayatında sorun var demiş.. Ahmet çakarda ben bunu ermana ima etmiyorum ama millet öyle anlayabilir dedi ve o yüzden konuşmalarımiza dikkat edelim dedi;)
  • bu şahıs terbiyesizlik etmiş ve aeda dan cevabını amıştır. akıllı osun bundan sonra..
  • Lütfen bu duyarlılığınızı Servetin Rijkaardın kovulması için maç satmasına da gösterin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lightandwithlove
    Lütfen bu duyarlılığınızı Servetin Rijkaardın kovulması için maç satmasına da gösterin...

Servet için konu açmıştım zaten;)
  • Erman tek kozu Habertürk gazetesi konuyu oraya getirişi mükemmeldi."ıı şenolun annesi, ümit karan şaka yaptım habertürke bakın yaee"
  • quote:

Orijinalden alıntı: help21

quote:

Bir doktor arkadaşıma sordum bir arkadaşım var durmadan konulari bel altından anlatıyor sorunu ne dedim doktorda çocukluğunda yada suanki cinsel hayatında sorun var demiş.. Ahmet çakarda ben bunu ermana ima etmiyorum ama millet öyle anlayabilir dedi ve o yüzden konuşmalarımiza dikkat edelim dedi;)

offff

Ahmet çakar kısmının tamamını merak ettim yahu video ekleyebilecek yok mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: kuşburnu

quote:

Orijinalden alıntı: help21

quote:

offff

Ahmet çakar kısmının tamamını merak ettim yahu video ekleyebilecek yok mu?

Cepten yazıyorum ben ama kaydeden arkadaşlar varsa verebilir;) erman suçsuz diyenler lütfen izlesin o açıklamayı;)

• futbolu bıraktılar arda ve erman'ın cinsel yaşantısını konuşuyorlar
  • Herkes haklı arkadaslar, ama su pozisyonda hukuken haklı olan kisi Erman hocadir.hiç birşeyde diyemezler, bence ima yok.Ama ima olarakta alınabilir, Ahmet hocanın dediği gibi sabıkasından dolayi.Artık buna mahkemeler karar verecek.
  • Gökmen Özdenak da her zamanki gibi bi ara GSliler Arda'yı sevmiyor desteklemediler bile falan dedi
  • Toroğlu programa çok iyi hazırlanmış ne diyelim. Ama bir kere ağzından çıktı artık dönüşü zor zaten programın yapımcısı reyting için sürekli kavga edin, olay çıkarın diyordur.
  • Erman Toroğlu Aziz Yıldırım'ı kastederek askerlik yapmayana şerefsiz derim diyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ribonucleic Acid

Erman Toroğlu Aziz Yıldırım'ı kastederek askerlik yapmayana şerefsiz derim diyor

Aziz Yıldırım'ı kastettiğini nereden biliyorsun, isim mi verdi adam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johnny B. Goode

quote:

Orijinalden alıntı: Ribonucleic Acid

Erman Toroğlu Aziz Yıldırım'ı kastederek askerlik yapmayana şerefsiz derim diyor

Aziz Yıldırım'ı kastettiğini nereden biliyorsun, isim mi verdi adam?

Ben öyle algıladım
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.