Şimdi Ara

Torchlight II (2012) [ANA KONU] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.577
Cevap
17
Favori
78.337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Co-op eklenmesi çok iyi olmuş. Eğer diablo 3 den önce çıkarsa bir çok kişi oynayacaktır tahminim.
  • ilk oyun güzeldi, ama bir süre sonra hep aynı şeyler sıkıyordu çeşitlilik getirmek lazım oyuna.
  • güzel olmuş be :D
  • Ilk oyun güzeldi.diablo 3u beklerken idare etmiştik.3 çıkana kadar adamlar 2.yi çıkardı:) bu gidişle diablo 3ile torch3 aynı anda çıkacak:D
  • daha çok wow esintisi var gibi ;) multi olması güzel oynadık kastık bi yere kadar çünkü dış dünyaya açılmak lazım..

büyük ihtimal ile konsollara da gelecek bir oyun torchlight 2, diablo 3 den önce veya aynı zamanlarda çıkarıcaklar gibi bekleyelim bakalım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: xhellfirex

Ilk oyun güzeldi.diablo 3u beklerken idare etmiştik.3 çıkana kadar adamlar 2.yi çıkardı:) bu gidişle diablo 3ile torch3 aynı anda çıkacak:D

Bu bir kehanet mi
  • Çizimleri güzel+Yeni ve güzel maplar olursa diablo'yu geçebilir ve iyi bir hikaye olmalı.Herkesin dedigi gibi aynı yerler var bu kötü oluyor bir noktadan sonra...
    Co-Op iyi olmuş
  • Oha trailer çok sağlam. Çizimlerin kendine özgü bi havası var, atmosfer çok hoşuma gitti. Bekliyoruz hadi bakalım.
  • Harbiden Trailer çok sağlam olmuş oyunu beklemedeyim ilkini oynayıp bitirmiştim. 2. de multiplayer da olucak süper

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Katip1 -- 16 Mart 2011; 19:10:52 >
  • cıksın cıksın 1'i severek ve isteyerek oynadım bekliyorum
  • Son günlerde RPG oyunlarına ısınmaya başladım. İlk oyunu oynadığım zamanlar RPG ye ilgim olmadığından 2 saat oynayıp silmiştim. Şimdi yeniden kurucam.
  • bu yaz o kadar oynancak oyun varken ilk sırada torchlight 2 var benim için. 1. sini çok sevmiştim.
  • 1 güzel evet hala oynuyorum ama magaralar filan 1 yerden sonra tekrar etmese farklı yerler olsa cok güzel olurdu tabi ama 600mb oyuna göre cok iyi tabi
  • çıkış tarihi kesinleştimi?
  • Temmuz 2011 yazıyor ama tık yok hala
  • Oyundan hala haber yok sanırım, bu gidişle Diablo'dan sonra çıkacak
  • deli gibi ufak boyutlu güzel oyun arıyorum çıksa da oynasak artık ama kesin bi tarih yok hala
  • Eylül'den önce çıkmaz deniyor forumlarda.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.