Şimdi Ara

Toplu şekilde XBOX alımı | 21.11.09 Cumartesi Yazıcıoğlundayız. (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
181
Cevap
0
Favori
7.637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: biohard35

arcade pack 119 sterlin olması lazım ingilterede

119x2.5 = 297,50 TL Düşünün artık.
  • yunanistanda x360 satılıyormu orda satılıyorsa ordan alim ingiltere kadar ucuz olmasada ucuzdur burdan satılıyorsa satılıyormu?
  • Satılıyor, ben kendi Xbox 360'ımı bir Yunanistan seyahatim sırasında oradan almıştım. Türkiye'de 800-900 TL civarı fiyatlara giderken oradan € karşılığı olarak 450 TL gibi birşeye almıştım diye anımsıyorum.
  • quote:

yunanistanda x360 satılıyormu orda satılıyorsa ordan alim ingiltere kadar ucuz olmasada ucuzdur burdan satılıyorsa satılıyormu?

Console XBOX360 Arcade+Banjo Kazooie 200 €
    XBOX 360 Elite System 250€
    Console XBOX 360 Elite+Lego Batman +Disney’s Pure 250€
    Console XBOX 360 Elite & Halo 3 ODST & Halo 3 280€
    Console XBOX 360 Elite +Pro Evolution 2010 280€
    Console XBOX 360 Elite+Forza Motorsport 3 Super Elite Bundle 330€
  • hem ordan alınca 3k yiyince gidince tamirde olur hem oyunlarda ucuzdur direk dalıoz ozaman snayper o fiyatları nerden aldın acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oberyn -- 19 Kasım 2009; 16:19:15 >
  • ben almanyada elimdeki 60 gb pro pack'i 220€'ya getirtmiştüm şubatda

bizdeki fiyatlar hakkatten uçuk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12henry14 -- 19 Kasım 2009; 16:23:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SnypeR

quote:

yunanistanda x360 satılıyormu orda satılıyorsa ordan alim ingiltere kadar ucuz olmasada ucuzdur burdan satılıyorsa satılıyormu?

Console XBOX360 Arcade+Banjo Kazooie 200 €
    XBOX 360 Elite System 250€
    Console XBOX 360 Elite+Lego Batman +Disney’s Pure 250€
    Console XBOX 360 Elite & Halo 3 ODST & Halo 3 280€
    Console XBOX 360 Elite +Pro Evolution 2010 280€
    Console XBOX 360 Elite+Forza Motorsport 3 Super Elite Bundle 330€

fiyatları nerden aldın acaba bide nerden alcam gidince

• Yunanistan'daki teknosa tarzı bir marketten.
    Yunanistan'a gittiysen görmüşsündür sanırım, Kotsovolos
  • gittim ama gümülcine"ye gittim gümülcinede varmıdır yoksa selaniğe giderim orda varmıdır?
  • Sakız adasında satılıyor mu peki? ciddiyim.çeşmeden gidip alırım
  • http://www.kotsovolos.gr gir bak nerde şubeleriı oldunu bulabılırsen ben bugun arıcam akrabaları yakınmı diye ama oyunlar cok ucuz degıl
  • Gümülcine'de var, yanlış hatırlamıyorsam Platia'nın ordaydı. Ayrıca Masoutis'e gelmeden sağda bir tane DVD'ci var ki PS3 ve Wii satıyordu vitrininde görmüştüm, muhtemelen orda da vardır.
  • Ben Selanik'teki Media Markt'tan almıştım, oradan da faydanabilirsiniz o tarafa gidiyorsanız..
  • iyi ya alcak cok yer oldu MS garantisi var demi?
  • quote:

http://www.kotsovolos.gr gir bak nerde şubeleriı oldunu bulabılırsen ben bugun arıcam akrabaları yakınmı diye ama oyunlar cok ucuz degıl

Dışındaki köylerde oturmuyorlarsa ki, oturuyorlarsa bile illa ki bir işleri olur merkeze giderler, heryer birbirine yakın orda :)

Yani ben uğraşmiyim diye burdan alıyım diyodum ama arcade dışında orası daha avantajlı sanırım.
    Tabi ben fw yaptırırım diyorum onun da burda ekstra maliyeti var, ne kadar olduğunu bilmediğim..

• gumulcineye hergun gıdıyolar nerdeyse ms garantisi varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oberyn -- 19 Kasım 2009; 16:55:22 >
  • quote:

gumulcineye hergun gıdıyolar nerdeyse ms garantisi varmı?

O zaman sen siparişini belirle ve o zaman ara çünkü yakındır illa ki :)

• shopto uygunda gumrukde banko kalır
  • ereneren dünyada bi sen bide ben kalsam senden 5 liralık mal almam, gelip başlığı sabote ettin tamam ama bir insan ancak bu kadar antipatik olabilir , tebrikler.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.