Şimdi Ara

Toplu şekilde XBOX alımı | 21.11.09 Cumartesi Yazıcıoğlundayız. (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
182
Cevap
0
Favori
7.637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende alacağım fakat nasıl olacak bu iş ?
  • Ben münferit olarak 450 peşin'e aldım, 10 kişinin en azından 400 e alması gerekiyor eğer toplu indirim yapılacaksa.
  • Arkadaşlar yine söylüyorum;bu iş telefon açmakla veya tek kişi dükkana gidip konuşmakla olmaz.Kaç kişi biraraya gelecekseniz gelin ve hep beraber gidin dükkana.Önemli olan,adamın o kadar parayı birarada görmesi

Ama 10 kişi için,en fazla 5-10 TL indirim yaparlar bence.25-30 kişi olsanız çok daha iyi olur

Saygılar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluelabel

Arkadaşlar yine söylüyorum;bu iş telefon açmakla veya tek kişi dükkana gidip konuşmakla olmaz.Kaç kişi biraraya gelecekseniz gelin ve hep beraber gidin dükkana.Önemli olan,adamın o kadar parayı birarada görmesi

Ama 10 kişi için,en fazla 5-10 TL indirim yaparlar bence.25-30 kişi olsanız çok daha iyi olur

Saygılar..

25-30 kişi bir dükkanın içine girerse zaten satıcı sizin istediğiniz ücrete inmek zorunda kalır

• 350 olmali fiyat
  • quote:

Orijinalden alıntı: tanerq

quote:

Orijinalden alıntı: bluelabel

Arkadaşlar yine söylüyorum;bu iş telefon açmakla veya tek kişi dükkana gidip konuşmakla olmaz.Kaç kişi biraraya gelecekseniz gelin ve hep beraber gidin dükkana.Önemli olan,adamın o kadar parayı birarada görmesi

Saygılar..

25-30 kişi bir dükkanın içine girerse zaten satıcı sizin istediğiniz ücrete inmek zorunda kalır

• quote:

Orijinalden alıntı: [DMC]

350 olmali fiyat

Bu tarz postlara güzel bi cevabım var da. Uzaklaştırma almak istemiyorum

Düşünce çok güzel. Umarım amacınıza ulaşırsınız.
  • Yok yav neden uzaklaştırma alacakmışsın.
    Şu şekilde bir cevapla birşeycik olmaz.
    Alırsın
  • arkadaşlar ben bi yer biliyorum burdan iyi bi fiyat alabiliriz.
    bircom bilişim
    0216-347-94-94
    kadiköyde atik elektroniğin olduğu handa.zaten 420 demişlerdi arcade.10 kişi alıcaz deyince en aşşa 400 yaparlar diye tahmin ediyorum ve şimdi dikkatimi çekti de benimki fw li olucak onu da belirtirseniz iyi olur sonra zor durumda kalmayalım.korsan oyun uğruna live a giremicez ama olsun orjinale para yetmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: astronot94

arkadaşlar ben bi yer biliyorum burdan iyi bi fiyat alabiliriz.
    bircom bilişim
    0216-347-94-94
    kadiköyde atik elektroniğin olduğu handa.zaten 420 demişlerdi arcade.10 kişi alıcaz deyince en aşşa 400 yaparlar diye tahmin ediyorum ve şimdi dikkatimi çekti de benimki fw li olucak onu da belirtirseniz iyi olur sonra zor durumda kalmayalım.korsan oyun uğruna live a giremicez ama olsun orjinale para yetmez

Bilkons mu acaba dediğin yer?Yakup beyi mi diyorsun?Ben de ondan fiyat aldım zaten

• belki bilcom da olabilir.tam hatırlamıyorum pc ye kaydetmişim orayı önceden fiyat almıştım da ordan.ama ben müslüm beyler görüşmüştüm.farklı biyerde olabilir benim dediğim yer bi arayın isterseniz.peki size kaç dediler yani ben tek kişi alıcak gibi konuşmuştum 1 hafta önce fln 420 dediler.e 11 kişiyiz şimdi.en azından bi 400 yaparlar diye tahmin ediyodum
  • quote:

Orijinalden alıntı: astronot94

belki bilcom da olabilir.tam hatırlamıyorum pc ye kaydetmişim orayı önceden fiyat almıştım da ordan.ama ben müslüm beyler görüşmüştüm.farklı biyerde olabilir benim dediğim yer bi arayın isterseniz.peki size kaç dediler yani ben tek kişi alıcak gibi konuşmuştum 1 hafta önce fln 420 dediler.e 11 kişiyiz şimdi.en azından bi 400 yaparlar diye tahmin ediyodum

Evet yakup bey, ısrar ettim ama 425 diyor 11 tane için. Ben vermem 425 daha öncede söylediğim gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tanerq

Süperdi :) Gözünüzde canlandırsanıza 30 kişi aynı anda dükkan giriyor, baskın gibi :) Gece haberlerde falan görürüz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lomax. -- 20 Kasım 2009; 17:51:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fener1980

tahtakale deniz ticaret
    tel: 0212 512 08 55
    burdan daha ucuz bulamazssınız (toplu alım için)

Ellerinde Arcade yokmuş...
  • Sanırım en uygun fiyatı Atik verecek, yarın benimle birlikte Yazıcıoğlu'na gelecek arkadaşlar haber versinler. İstanbul'da oturanları muhakkak bekliyorum, saat konusunda uygun olduğunuz zamanı yazın, eğer tek gideceksem ben vazgeçecem çünkü. Daha pazarlık aşamasında yalnız kalırsam olay satın alma sürecinde zaten bitmiş demektir. Evet arkadaşlar, dediğim gibi yarın bir fedakarlık bekliyorum sizden.
  • ben yarın gelebilirm aslında.msn yi PM atmıştım size ekleyin isterseniz konuşalım
  • astronot94 ve Tukiri ve ben 3 kişi olduk, evet İstanbullu diğer arkadaşlar, sizleride bekliyorum. Yarın pazarlık yapmaya gideceğiz. gelmenizi rica ediyorum.

Bu arada MSN kullanmadığım için gtalk adresimi vereyim: vcelebi@gmail.com Diğer arkadaşlardan haber bekliyorum.
  • olumsuz yazılara bakınca sınır olmamak elde degıl. En azından denemekde fayda var. umarım dedıgınız rakamlarda jasper alırsınız.
  • bi an 30 kişiyi düşündümde tahtakaledeki atik ufacık bi yer 10 kişinin bile girebiliceğini düşünmüyorum
  • peki kaçta buluşcaz? yazıcıoğlunun önünde mi? ve en önemlisi kaçta.mesaj attım ama cevap gelmedi kaçta olduğuna dair.yoksa insanlar nasıl ayarlıcak kendilerini
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.