Şimdi Ara

Toplu şekilde XBOX alımı | 21.11.09 Cumartesi Yazıcıoğlundayız. (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
182
Cevap
0
Favori
7.635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 50 kişi olmasada biz toplanabildiğimiz kadar toplanalım. İllaki indirim yapacak karakteri düzgün esnaf buluruz. Bayramda ben İstanbul'dayım bayramdada elden gidip alırım toplanırsak yada havale ederim güvenilir birisinden alırsak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: reis_06

50 kişi olmasada biz toplanabildiğimiz kadar toplanalım. İllaki indirim yapacak karakteri düzgün esnaf buluruz. Bayramda ben İstanbul'dayım bayramdada elden gidip alırım toplanırsak yada havale ederim güvenilir birisinden alırsak.

Esnafların karakter düzgünlüğü yaptığı indirime oranlamı değerlendiriliyor. İndirim yapmayan bir esnaf karaktersiz yani oda ii be.

Edit: İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enclave -- 19 Kasım 2009; 10:32:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: enclave

quote:

Orijinalden alıntı: reis_06

50 kişi olmasada biz toplanabildiğimiz kadar toplanalım. İllaki indirim yapacak karakteri düzgün esnaf buluruz. Bayramda ben İstanbul'dayım bayramdada elden gidip alırım toplanırsak yada havale ederim güvenilir birisinden alırsak.

Esnafların karakter düzgünlüğü yaptığı indirime oranlamı değerlendiriliyor. İndirim yapmayan bir esnaf karaktersiz yani oda ii be.

Edit: İmla

aynısını bende ilk okuduğumda düşünmüştüm ama yazmak istemedim tartışma cıkabilir diye madem sen yazmışsın sana
    +1903

• konuyu baltalamayın saçma buluyorsanız kendinize saklayın
    sonuçta bir öneri mantığında bir başlık neden 30 TL. lik indirimi imkansız görüyorsunuz ki ?
    imkansız bulduğunuz sürece size o imkansızlığı bu işin ticaretini yapanlar tanıyacaktır.
  • Hocam iki kişide benden gelsin. Yaz bana 2 tane
  • tahtakale deniz ticaret
    tel: 0212 512 08 55
    burdan daha ucuz bulamazssınız (toplu alım için)
  • Merak ediyorum bu çok bilmiş arkadaşlar acaba bu ürünleri ne kadara alıyolarda 430 TL den aşşağı ya olmaz diyolar ne kadar kar ediyorlar acaba bulunur arkadaşlar araştırmaya devam takılmayın bu arkadaşların dediklerine koca memlekette tek xbox satan kendileri sanki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KarpuzcuTR

Hocam iki kişide benden gelsin. Yaz bana 2 tane

Hocam PM gerçek isim soyisim telefon ve şehir bilgilerini eklermisiniz. Böylece ihtiyaç olursa telefon açarız.
  • iyide arkadaşlar sizin balirli bir sayıdan sonra muhattabınız dükkan olmamalı,asıl hedefiniz toptancı olmalı,şu sizin almayı düşündüğünüz dükkanlara dağıtan toptancılar ona ulaşırsanız en uygun fiyattan alırsınız,bunu da düşünmeniz gerekirdi sonuçta o dükkanlara da gökten inmiyorbiraz daha kurcalarsanız bence o dediğim kişilere ulaşırsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: pudinkk

iyide arkadaşlar sizin balirli bir sayıdan sonra muhattabınız dükkan olmamalı,asıl hedefiniz toptancı olmalı,şu sizin almayı düşündüğünüz dükkanlara dağıtan toptancılar ona ulaşırsanız en uygun fiyattan alırsınız,bunu da düşünmeniz gerekirdi sonuçta o dükkanlara da gökten inmiyorbiraz daha kurcalarsanız bence o dediğim kişilere ulaşırsınız

Kimdir bu toptancılar acaba? Bilen var mı? Yada Aral'lamı konuşsak ne yapsak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beholder

quote:

iyide arkadaşlar sizin balirli bir sayıdan sonra muhattabınız dükkan olmamalı,asıl hedefiniz toptancı olmalı,şu sizin almayı düşündüğünüz dükkanlara dağıtan toptancılar ona ulaşırsanız en uygun fiyattan alırsınız,bunu da düşünmeniz gerekirdi sonuçta o dükkanlara da gökten inmiyorbiraz daha kurcalarsanız bence o dediğim kişilere ulaşırsınız

Yok yok gidin microsoft la konuşun daha ucuza alırsınız

• ben izmirden 500e bile bulsam alacagım fakat uygun yok en ucuz 525 TL bulabildim şimdilik. 950 TL yede media markt ta garantilisi var
  • quote:

Orijinalden alıntı: ereneren

quote:

Orijinalden alıntı: Beholder

quote:

Yok yok gidin microsoft la konuşun daha ucuza alırsınız

Senin amacın ne bilmiyorum ama can sıkıyorsun arkadaşım, git kalabalık yapma bence.

• beholder kulak asma devam et illaki ucuza bulunur
  • ya nasıl indirim yapılmaz ya.arkadaşlar azıcık mantıklı düşünün lütfen.50 taneye bile gerek yok.10 kişi gitsen adama nakit alıcam desen gör bakalım ne kadar indirim oluyo.bilgileride PM atıyorum
  • Cihazlar en ucuz ingiltereden geliyor tahminimce 100TL'den az kar etmiyor satanlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MAICO -- 19 Kasım 2009; 15:21:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FenerLand

ben izmirden 500e bile bulsam alacagım fakat uygun yok en ucuz 525 TL bulabildim şimdilik. 950 TL yede media markt ta garantilisi var

Dostun Ne Yaptın Öyle...
    Forumu Biraz Araştır İstersen...
    Ben Forumdan Bilkons un Numarasını Aldım Parayı Havale Yaptım Ertesi Gün Makinem Geldi...
    Toplam 469 Liraya Geldi (450 Jasper a, 15 Kargoya + 4 Havaleye Ödedim...)
    Şimdi Jasper ları 430 a Düşürmüşler...
    Artık Sen Hesabını Yap...

Bilkons : 0535 646 46 23
    Müslüm veya Yakup Beyi İstersin...
  • İngilterede ki fiyat nedir ki. Peki makina getirildiğinde gümrük falan olayı nedir. Hani derin konulara girmeyecemde. Hani fiyat çok iyimiş. Valla kendimi enayi gibi hissettim. Geçen sene tl olarak 20 GB lik pal bana 750 TL ye mal olmuştu da. Spot zaten kelime anlamı argoca keş para . ne garanti ne başka bişey söz konusu. Aldın makineyi çıktın dükkandan. evde taktın. Makine bozuk. Ozaman yazık oldu senin 430 TL ye. Valla şu olay olmazsa fiyat acayip güzel.
  • arcade pack 119 sterlin olması lazım ingilterede
  • Vay be. Abicim Bu ne ya. iyi para valla. Makine bozuldu tamire kadar git yenisini al.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.