Şimdi Ara

Toplu şekilde XBOX alımı | 21.11.09 Cumartesi Yazıcıoğlundayız. (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
181
Cevap
0
Favori
7.637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 50 tane xbox alacam deyin bakalım esnaf indirimin kralını yapar. hele bir nakit alışveriş olursa. bunların ticaret zekası sıfır.
  • Çok'lu alımlarda her zman indirim vardır arkadaşlar tabi 10-15 tane değil en az 40-50 adet olması lazım...ticaret'te hiç olmasa sürümden kazanma diye bir olay var...
  • 50 kişi imkansız bir rakam, 10 bile toplansa iyidir,araştıralım bakalım 430 altı normalde (1 adet için) veren yer var mı? Ona göre hareket ederiz.
  • Allah rızası için birisi yarın Atik'i arasın sorsun bakalım ne cevap verecekler :)

Sonra o cevabı delikanlı gibi buraya yazsın. Boş konuşmayalım icraat yapalım
  • Beholder hocam Atik'e direkt sorup tam cevap alma imkanınız var mı ? Olacak nedir ne değildir ona göre bizde girelim bu işe. Hele 380 gibi bir fiyat çıkarsa benimle beraber bi 5 kişi çıkar.
  • Evet beyler arayın Atiği 50 tane alacaz nakit vericez ne olur son diye bi sorun yukarda dragon nun yazdığı gibi verecekleri cevabıda yazın öğrenelim...Boş boş çoçukça hayallerin peşinden koşmayın

0212 526 73 00
    0216 418 74 55

buyrun verdim tellerinide yarın bi arayın sorun bakalım
  • quote:

ereneren

atikelektronik yada bildiğiniz başka xbox satan yerleri arayın bırakın 10 tane almayı 50 tane nakit alıcam diyin 430 tl den aşağı fiyat verirlerse ben size bedava vericem cihazı

Edit : Şimdi profilinize baktım da eğer doğruysa 33 yaşındasınız bu sözleri en son 14 yaşındakiler ve o civarlarda olanlardan duymuştum

50 tane xbox360 için 420 tl den anlaşırsak bedava verecekmisin xboxları? sözünün arkasında durup net bir cevap ver bakalım.
  • 50 kişi nereye toplanıyorsunuz yav çok abarttınız. Şurda 10 kişilk turnuva yapılıo katılacaklarna söz verip tunuvaya isimleri yazdırdıkları halde 8 kişi haber dahi vermeden kuş olup uçuyor. Siz 50 kişiden 400 küsür milyon vermelerini mi bekliyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: callofduty6

quote:

ereneren

atikelektronik yada bildiğiniz başka xbox satan yerleri arayın bırakın 10 tane almayı 50 tane nakit alıcam diyin 430 tl den aşağı fiyat verirlerse ben size bedava vericem cihazı

Edit : Şimdi profilinize baktım da eğer doğruysa 33 yaşındasınız bu sözleri en son 14 yaşındakiler ve o civarlarda olanlardan duymuştum

50 tane xbox360 için 420 tl den anlaşırsak bedava verecekmisin xboxları? sözünün arkasında durup net bir cevap ver bakalım.

Vericem...Ara sor şu an kapalıdırlar 0212 526 73 00 yarın açın telefonla sorun seside kaydedin gelip forumda yayınlayın

Eğer vermezlersede forumca birlişip bana bi Xbox 360 hediye edin....O kadar takılıyoruz burda bi makinem dahi yok

• quote:

Orijinalden alıntı: .:BBR:.

50 kişi nereye toplanıyorsunuz yav çok abarttınız. Şurda 10 kişilk turnuva yapılıo katılacaklarna söz verip tunuvaya isimleri yazdırdıkları halde 8 kişi haber dahi vermeden kuş olup uçuyor. Siz 50 kişiden 400 küsür milyon vermelerini mi bekliyorsunuz?

biraz kalabalık olursanız 400 e alabilirsiniz
  • @ereneren

tamam. sen zaten illaki atik olacak dememiştin "atikelektronik yada bildiğiniz başka xbox satan yerleri arayın" demişsin. o yüzden atik olması şart değil. ayrıca forum üyeleri sana xbox almazlar çünkü hiçbir üyenin böyle bir iddiası yok ama sen "ben bedava dağıtıcam" dediğin için senin iddian var
  • Konuyu açan arkadaşım ilk mesajına liste yaparmısın.

Ben uygun fiyatlı toplu alımda 1 adet alıcam.

Rahmi ATEŞ Tel: 544 597 68 95 ANKARA
  • Almayı verirsiniz 50 xbox 360 alacak adama indirim yapmayan yerden olur biter :)
    Arkadaşların dediği gibi ticaret zekasına sahip biri illa bulunur.
  • kaçırdık listeyi, ben daha akşam 5.30 gibi aldım keşke sizin guruba katılsaymıştım.elinizi çabuk tutun fiyatlar artacak gibime geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ereneren

Evet beyler arayın Atiği 50 tane alacaz nakit vericez ne olur son diye bi sorun yukarda dragon nun yazdığı gibi verecekleri cevabıda yazın öğrenelim...Boş boş çoçukça hayallerin peşinden koşmayın

0212 526 73 00
    0216 418 74 55

buyrun verdim tellerinide yarın bi arayın sorun bakalım

Ben hala iddia ediyorum,50 kişi alırsa yapacaklar indirim.Yalnız 50 kişi de elinde nakit parayla gidecek.O kadar para karşısında 5-10 TL olsa bile indirim yapmayacak esnafın aklından şüphe ederim benHiç indirim yapmazlar dediğiniz için 5-10 TL dedim,yoksa daha fazla da olabilir.

Saygılar..

• sürümden kazanır satacak olan
  • O kadar kişi toplanırsa, nakit para için bence de o an bile indirim yapar dükkanlar o kadar müşteriyi kaybetmemek için.. Tabi elindeki mal sınırlı ve çok rahat satıyorsa belki yapmaz ama yine de hazır müşteriyi potansiyel müşteriye değişirler mi bilemem...

Eğer böyle bir liste olursa bende katılmayı düşünüyorum.
  • zaten arkadaş 50 kişi toplanıp gidin alın demiyor. 50 tane xbox için birkaç yerden fiyat alın, 430 un altında bir fiyat alırsanız ben bedava vericem diyor. 50 tane xboxı 430 un altında fiyata verecek bir yer illaki bulunur. böyle bir yeri araştırın, bulun, koyun bu başlığa, arkadaşta bedava xboxları dağıtsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: koraykasap22

zaten arkadaş 50 kişi toplanıp gidin alın demiyor. 50 tane xbox için birkaç yerden fiyat alın, 430 un altında bir fiyat alırsanız ben bedava vericem diyor. 50 tane xboxı 430 un altında fiyata verecek bir yer illaki bulunur. böyle bir yeri araştırın, bulun, koyun bu başlığa, arkadaşta bedava xboxları dağıtsın.

O iş telefonla fiyat almakla olmaz dostum,ben de onu anlatmaya çalışıyorum.Bahsettiğin arkadaş cinlik yapmak çalışıyor.Ben satıcı olsam ve bana böyle bir telefon gelse değil 50,150 tane alıyoruz desinler fiyatım değişmez.Benim dediğim,50 kişinin NAKİT le atiğe gitmesiBakalım o zaman fiyat değişiyor mu???

Saygılar..

• Şu dönemde toplu alım hemde nakit.Kim indirim yapmayacak yada hangi esnaf biri söylesin bana gidip anlından öpeyim o esnafın. Vay be ne prensipli esnafmış diyeyim. Millet kan ağlıyor. allah allah diyor her fırsata. Bence toplu alım akıllı iş.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.