Şimdi Ara

Top Lane için Ap hero tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
989
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle herkese merhabalar. Mid oyuncusu ad bir şampiyon alınca tüm takım ad olmayalım diye oynayabilecegim takım savaşlarında etkili bir şampiyon tavsiyesi alabilir miyim? Aklımda Rumble var ama sizden de tavsiye almak istedim. Şimdiden teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ryze vlad ilk aklıma gelenler

• kesinlikle rumble.
  • Biraz bileğin iyi ise rumble öneririm.
  • kennen rumble. eğer ultini atamayacaksan rumble oynamanı tavsiye etmem. ryze da olabilir diyeceğim ama korkuyorum herkes yeni ryze ı oynayamıyor ( 40 küsür win rate i var) lulu olabilir ( support gibi oynarsın) vladimir olabilir diyeceğim o da riskli .
  • Kennen

• rumble-swain-kennen-karthus
  • Aslında oyuna başlayalı 2 ay kadar oldu yavaş yavaş öğreniyorum rumble ile birkaç maç attım baya iyi gibi. Malum IP sıkıntısından yavaş yavaş alicam diğerlerini de ama Kayle nasıldır sizce top lane için?

• halilkucuk H kullanıcısına yanıt
    kayle çok iyi
  • rumble ve biraz da kennen. yüksek elolarda bu ikisi iş yapıyor. gold plat eloda kayle deneyebilirsin
  • Kayle +1

• Altın kanat kayle al ve tokatlamaya başla
  • Vladimir iyidir.Rahat lane tutar adamıda dürte dürte bezdirirsiniz.Ganktanda kaçarsınız.6 olunca belki alabilirsiniz bile özellikle kule altı rahat girip çıkar adamı alarak
  • Kayle denemelerim şimdilik başarısız bazen ultimi kullanamadan ölüyorum buna bi tavsiyeniz olur mu? Rumbleda ise Q ile laneimi çok fazla itmiş oluyorum Q yu kullanmadan oynamakta biraz anlamsız geliyo ama kullanınca da baskına çok açık oluyorum buna da bi tavsiyeniz var mıdır simdiden teşekkür ederim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.