Şimdi Ara

Top Eleven Manager - Facebook (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.081
Cevap
59
Favori
812.665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de katılıyorum.Sabırlı davranırsanız 3 tokene çok kaliteli oyuncular alabilirsiniz. Ben 4. seviyedeyim az önce 18 yaşında 39 yani alabileceğim en yüksek kalitede oyuncuyu 3 token'a aldım. Ama 20 yaş altı oyunculara pek girmeyin derim. alması zor olur.
    İlk sezon 3 mağlubiyetle şampiyon
    2. sezon 26da 26 yaparak şampiyon
    3. sezon 26da 25 1 ber. ile şamp
    şuanda 21de 19 2 ber. ile liderim ama oyun çok eğlenceli zevkli oldugu gibi bi o kadar da mallıktan ibaret. Aynı ligde benim diğer hesabımla açtığım oyunda yer alıyor. yani ligimde 2 tane takımım var birine pek önem vermiyorum elbette. Ama cakma adreste tokenlar biriktiği için çok kaliteli kadrosu var. Mallık şurda: gecen sene iki takımım karşılaştıgında çakma adresin defansı açtım kaleciyi çıkardım bomboş heryer ama asıl adres gol atamadı maç 0-0 bitti :D bu akşam da o çakma adresle şamp ligi yarı finalinde eşleştik bakalım kim kime ne yapıyor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: erkayer62

quote:

Orijinalden alıntı: SchweinsBöhjizrich

Beyler birkaç sorum olacak cevaplarsanız sevinirim.

-Oyuna başladığımda anlaşma imzaladım ve hergün 1 token alacağım yazıyordu 2 gün oldu hâlâ token gelmedi. Acaba bir yere falan mı giriyoruz oyunda almak için?
    -Birde bu antremanları yaptığımızda kondisyonlar düşüyor. Sadece yedek oyunculara yapma gibi bir seçeneğimiz yok mu yoksa tüm oyunculara mı yapıyor antreman?
    -Oyuna tekrar başlama gibi bir şansımız var mı? Yani ilk başdaki gibi herhangi bir takıma tekrardan geçme?

1. 2 tane var bitanesi her oyuna geldiğin gün için 1 tane 4 tane ne ard arda gelirsen bi tanede ekstradan öteki ne olursa olsun sen oyuna girsende girmesende 1 tane eğer bunlardan birini imzalamışsan tokenların gelir oteki anlaşmalar ise maç kazanınca ve bi anda tün tokenları veriyor.

2.oyuncuların simlerinnin orda şiddet var simgesi telefonlardaki sinyal gücü gibi onu oynuyan oyuncularda rest yani tek çubuk yedeklerde 3 çubuk yapmalısın

3. oyuna tekrar başlama yok diye biliorum

Son olarak mesela 3 hüner gelişiyor oyuncumuz ama bu oyuncumuz defansın ortasında oynuyor. Mecbur defansif özelliklerine vereceğiz fakat +'ya bastığımızda defansif özelliklerden mesela reflekse veriyor +1 ama ben mesela kafaya vermesini istiyorum. Onu illa kendi kafasına göremi ayarlıyor yoksa bir yöntemi var mı?

• YOK ONU KAFASINA GÖRE VERİYOR
  • oyunun tek sorunu rezalet sayılabilecek bir Türkçe'ye çevirilmiş olması.. Adamlara ulaşabilsem adam akıllı Türkçe'ye çeviri için teklif sunacağım..

onun dışında oyun benim gibi futbol ile alakası olmayan bir adamı bile kendine bağlamayı başardı.. hatta FM 2012 alacağım yarın o derece sarmış durumdayım bu menajerlik işine
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkayer62

YOK ONU KAFASINA GÖRE VERİYOR

Teşekkürler

quote:

Orijinalden alıntı: TechZone

oyunun tek sorunu rezalet sayılabilecek bir Türkçe'ye çevirilmiş olması.. Adamlara ulaşabilsem adam akıllı Türkçe'ye çeviri için teklif sunacağım..

onun dışında oyun benim gibi futbol ile alakası olmayan bir adamı bile kendine bağlamayı başardı.. hatta FM 2012 alacağım yarın o derece sarmış durumdayım bu menajerlik işine

Hocam FM 12 alacaksan şu 1-2 haftaya Türkiye'de ilk defa %100 Türkçe yama çıkıyor konuyu takip etmeni tavsiye ederim.

http://www.fmgraphics.net/forum/fm-2012-turkcelestirme-calismalari/46486-fm-2012-turkcelestirme-calismasi-ana-konu.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SchweinsBöhjizrich -- 6 Mart 2012; 5:05:45 >

• Arkadaşlar Top Eleven Arkadaş Ekleme Sorunu var Bunu nasıl halledicez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tr01maxi

Arkadaşlar Top Eleven Arkadaş Ekleme Sorunu var Bunu nasıl halledicez.

o sorun değil yani şöyle oyun sizi farklı server lara atamışsa arkadaş olamıyosunuz
  • ee o zaman nasıl ekleme yapıcaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: tr01maxi

ee o zaman nasıl ekleme yapıcaz

ekliyemiyoruz :) en azından ben başaramadım :)
  • şu anda şam. ligi final maçım var sezon sonuda geldi arkadaşlar herkes durumunu yazarsa konu az canlanır :)
  • Bende oynuyorum bunu beyler. 3. seviyeyim. 5 dakika sonra şampiyonlar ligi grup maçım başlayacak. İlk iki sezonumu 1.'likle bitirdim. :)
  • bu sakatlıklar aşırı saçma.adam alıyorum ilk maçında sakatlanıyor gidiyo 6 gün bu gün lig maçında 1 tane şampiyonlar lig maçında 2 adamım sakatlandı(4-3-1-2 oynuorum ortasahanın 3ü de sakatlandı)bırakıcam böyle giderse
  •  Top Eleven Manager - Facebook

mükemmel geri dönüş :p

Top Eleven Manager - Facebook

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratonline -- 16 Mart 2012; 16:29:59 >

İnat ettim tam 60 TL para harcadım jeton aldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: umutavcisi67

İnat ettim tam 60 TL para harcadım jeton aldım.

O kadar token 4 yıldızlı oyuncuya harcanırmı hocam . 50 tokene 6 yıldızlı oyuncu alsan daha iyiymiş :)

• Sorma hocam damarıma bastılar yoksa bu kadar gaza gelmezdim iş işten geçti ama
  • 4 sezon üst üste şampiyon oldum. ama 5. sezona girdim neye uğradığımı şaşırdım :D 6 haftada 1 galibiyet zor aldım bu yıl zorlancaz. bu jeton işide beni delirtiyor. birsürü para var ama oyuncu alamıyoruz. dün birtane ortasaha oyuncusu aliyim dedim. yalansız tam 21 jeton gitti. adamlar pes etmiyor. 1 saniye kalan yapıştırıyorlar teklifi. jeton olayı iyice beni soğuttu oyundan. parası olan jeton alıyor binlerce. birsürü yıldızlı oyuncu alıp transfer yapıyor. bizlerse yılda 1 oyuncu zor alıyoruz :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: kazimcan

4 sezon üst üste şampiyon oldum. ama 5. sezona girdim neye uğradığımı şaşırdım :D 6 haftada 1 galibiyet zor aldım bu yıl zorlancaz. bu jeton işide beni delirtiyor. birsürü para var ama oyuncu alamıyoruz. dün birtane ortasaha oyuncusu aliyim dedim. yalansız tam 21 jeton gitti. adamlar pes etmiyor. 1 saniye kalan yapıştırıyorlar teklifi. jeton olayı iyice beni soğuttu oyundan. parası olan jeton alıyor binlerce. birsürü yıldızlı oyuncu alıp transfer yapıyor. bizlerse yılda 1 oyuncu zor alıyoruz :D

Eskiden jeton hilesi sayesinde 6 yıldzlı yapmıştım bütün takımı ama şimdi 5 yıldızı zor buluyoz :D
  • @muratonline her eleme turunda bir teklif basman yeterli, aynı eleme turuna birden fazla teklif vermen sadece fazladan tokenının gitmesini sağlar.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.