DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Top Eleven Manager - Facebook
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
10.032
Cevap
76
Favori
749.800
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 sonraki >>>
Giriş
      1633 Mesaj
      07 Ocak 2011 15:26:51

Top Eleven Manager

Online managerlik oyunu. Oyuna " Çırak " olarak 1. kademede başlıyoruz. 14 takımın olduğu bir ligdeyiz. İlk 7ye giren bir üst tura çıkıyor. İlk 4'e girenler ise bir üst tura ve Şampiyonlar Ligine çıkıyor. Hergün 1 maç oynuyoruz. Rakibimiz de bizim gibi online...

Managerlik oyunu tutkunlarının kaçırmamasını tavsiye ederim.

Facebok Adresi: http://www.facebook.com...aign=Top%2BEleven%2Bsite

Resmi Site: http://www.topelevengame.com

Oyun İçi Görüntüler

Bağımlılık yaratabilir :D

• Android Beta Kullanıcısı
      5956 Mesaj
      07 Ocak 2011 18:04:05
      Deniyorum. Farmvilleden iyidir :D

...
    • Binbaşı
      1633 Mesaj
      07 Ocak 2011 18:22:20
      Farmville'de kendi kendine gelişiyorsun. Burdaysa takımını geliştirip gerçek insanlara karşı maç yapıyorsun. Transfer yapmak, stadyum geliştirmek, oyuncu satmak, para kazanmakta cabası. Tabi bu dediklerim bu oyunda kolay değil :)

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      07 Ocak 2011 18:27:46
      takım oluşturdum Cimbom Old Boys" yarın maçım var

"Aile içinde teşekkür olmaz" dedi Oktay hocam, Gsbasket ailesi olarakta diyoruz ki Aile içinde elveda olmaz birlikteliğimize ara verdik, biz yine beraber olacağız ama bizi ayıranlar burda olmayacak.
    • Binbaşı
      1633 Mesaj
      08 Ocak 2011 21:10:52

quote:

Orijinalden alıntı: Luke.Skywalker

takım oluşturdum Cimbom Old Boys" yarın maçım var

Ben bugün maç yaptım 6-1 yendim deplasmanda :) Şimdi Şampiyonlar Ligi rövanş maçım var. İlk maçım 1-1 bitmişti, deplasmana gidiyorum. İnşallah yenip çıkıcam Yarı Finale :)

• Yarbay
      2867 Mesaj
      08 Ocak 2011 21:23:27
      Severim menejer oyunlarını, hemen kuruyorum

09 Ocak 2011 13:03:14

quote:

Orijinalden alıntı: ra hmetli

Alıntıları Göster

Ben bugün maç yaptım 6-1 yendim deplasmanda :) Şimdi Şampiyonlar Ligi rövanş maçım var. İlk maçım 1-1 bitmişti, deplasmana gidiyorum. İnşallah yenip çıkıcam Yarı Finale :)

Sen iyi takıma konuşlanmışsın. Benim konuşlandığım takım ligde 4. hiç bir avrupa kupasında yok. para 100k vardı 200 de taraftar vardı. Şu anda ligde 2. 357 k para 224'de taraftarım ama stadın kapasitesi 200 kişi. Stadın kapasitesini 1000'e(15 gün kaldı) yükselttim, Bilet fiyatlarını 2 tl'den 10 tl'e getirdim, Kazanma primini 250 lira yaptım. Bakalım hayırlısıyla

"Aile içinde teşekkür olmaz" dedi Oktay hocam, Gsbasket ailesi olarakta diyoruz ki Aile içinde elveda olmaz birlikteliğimize ara verdik, biz yine beraber olacağız ama bizi ayıranlar burda olmayacak.
    • Yarbay
      2711 Mesaj
      09 Ocak 2011 13:40:17
      5.likte olan bi takımı verdiler bana

Şampiyon Karşıyaka'm Ne İstersen İste Benden...
      09 Ocak 2011 14:05:35

quote:

Orijinalden alıntı: |_ÖmeR_|

5.likte olan bi takımı verdiler bana

sponsorluk anlaşmaları felan yap, reklam panolarını doldur. maç kazanma primini 250 yap şimdilik, devamı gelir. Benim 6 maç kaldı minimum 4 maç kazansam şampiyon olurum herhalde

• Yarbay
      2867 Mesaj
      09 Ocak 2011 14:12:25
      Frontmen 1. ligdeyim bende iyi mi

• Yarbay
      2711 Mesaj
      09 Ocak 2011 14:28:21

quote:

Alıntıları Göster

sponsorluk anlaşmaları felan yap, reklam panolarını doldur. maç kazanma primini 250 yap şimdilik, devamı gelir. Benim 6 maç kaldı minimum 4 maç kazansam şampiyon olurum herhalde

Hepsini yaptım, bitek maç kazanma primi yapmadım, daha doğrusu göremedim

Bugün 3. ile yapıyoruz. Takımda bi tane DL var o da sakat. Onun için DML koydum bakalım.

09 Ocak 2011 14:36:03

quote:

Alıntıları Göster

Hepsini yaptım, bitek maç kazanma primi yapmadım, daha doğrusu göremedim

Bugün 3. ile yapıyoruz. Takımda bi tane DL var o da sakat. Onun için DML koydum bakalım.

Biletler & Bonuslar> Maç kazanma bonusu

• Binbaşı
      1633 Mesaj
      09 Ocak 2011 15:18:45

quote:

Alıntıları Göster

Sen iyi takıma konuşlanmışsın. Benim konuşlandığım takım ligde 4. hiç bir avrupa kupasında yok. para 100k vardı 200 de taraftar vardı. Şu anda ligde 2. 357 k para 224'de taraftarım ama stadın kapasitesi 200 kişi. Stadın kapasitesini 1000'e(15 gün kaldı) yükselttim, Bilet fiyatlarını 2 tl'den 10 tl'e getirdim, Kazanma primini 250 lira yaptım. Bakalım hayırlısıyla

Ben başlayalı 1.5 ay oldu sanırım. Takımı ilk aldığımda en iyi oyuncum 4 yıldızlıydı ve 17 kalitesi vardı Bir de ben lige başladığım zaman 3. maçlar oynanıyordu ligde 2. oldum ve bir üst lige çıktım, bir üst lige çıkınca oyuncuların kalitesi aynı kalıyor fakat; yıldızları düşüyor :)

İlk 4'e girdiğim için Şampiyonlar ligine çıktım. Grupları lider tamamlayıp 2. tura geldim orada da rakibimi eledim. Dün de çeyrek final 2. maçımı 2-1 galibiyetle kapatarak yarı finale yükseldim. Buradaki rakibim güçsüz büyük ihtimal eleyeceğim fakat final zorlu geçecek

• Binbaşı
      1633 Mesaj
      09 Ocak 2011 15:29:24
      Bir iki püf noktası vereyim. Daha iyi para kazanmak için " Transfers > Bedel:Bedava ve Tecrübe:Geleceğin Starı (Sol Taraftaki Menü)" yapıp aratın. Karşınıza 2-3 tane futbolcu çıkar. Bu oyuncuları transfer ederken piyasa değerine bakın. Genelde 500K'nın üstünde olurlar. Ben bu şekilde bedavaya transfer yapıp 750K'ya 1M'ye 3-4 tane oyuncu sattım.

Not: Aldığınız oyuncunun yıldızı önemlidir. 12 yıldızlı gelecek vaadeden bir oyuncu pek cazip değildir ve elinizde patlayabilir.

Ek olarak. Eğer facebookta bir arkadaşınız da bu oyunu oynuyorsa ve aynı server'ı seçmişseniz aynı lige düşebilirsiniz. Benim ev arkadaşlarımın 3'ü aynı ligde ve birbirleriyle oynadıkları maçlar baya zevkli oluyor :)

• Yarbay
      2711 Mesaj
      09 Ocak 2011 19:51:12
      Ben bedava yapınca hiç oyuncu çıkmıyor listede?

• Binbaşı
      1633 Mesaj
      09 Ocak 2011 19:54:26

quote:

Ben bedava yapınca hiç oyuncu çıkmıyor listede?

O anda bedava oyuncu yok demektir listede. Bazen 3 tane çıkıyor bazen 6 tane. Bana hiç oyuncu çıkmadığı olmamıştı daha önce. Hangi server'da oynuyorsun ? Servar'ının kalabalığına da bağlı. Ben İstanbul servar'ındayım.

• Binbaşı
      1198 Mesaj
      09 Ocak 2011 19:56:18
      Ben bir ara managerzone'ye sarmıştım birde bunu deneyelim bakalım.

• Yarbay
      2711 Mesaj
      09 Ocak 2011 20:03:15

quote:

Orijinalden alıntı: ra hmetli

Alıntıları Göster

O anda bedava oyuncu yok demektir listede. Bazen 3 tane çıkıyor bazen 6 tane. Bana hiç oyuncu çıkmadığı olmamıştı daha önce. Hangi server'da oynuyorsun ? Servar'ının kalabalığına da bağlı. Ben İstanbul servar'ındayım.

Bulamadım serveri

Bide transfer listesinde bende ayarları değiştirince hiç birşey çıkmıyor.Örneğin 3 yıldız ara dedim bulamadı.

• Android Beta Kullanıcısı
      5956 Mesaj
      09 Ocak 2011 20:14:45
      Tokens olayı delirtti beni

...
      09 Ocak 2011 20:17:52

quote:

Orijinalden alıntı: radyasyo_N

Frontmen 1. ligdeyim bende iyi mi

hocam lig isimlerini daha çözemedim. Ben bulunduğum ligde en çok Ukranya'lılar var. Kavurucam onları

Reklamlar
-x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.