Şimdi Ara

Top Eleven Manager - Facebook (498. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.081
Cevap
59
Favori
812.665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 496497498499500
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ahcan

+1

O Hata herkezde var sizlik bi durum değil.
    quote:

Orijinalden alıntı: ahcan

+1

O Hata herkezde var sizlik bi durum değil.
  • oyuna yeni başladım arkdaşa dedim sende başla diye bana verdi 2 yıldızlı oyuncu ona verdi 3 yıldızlı 4 yıldızlı oyuncu neen böyle oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rigor Mortis

oyuna yeni başladım arkdaşa dedim sende başla diye bana verdi 2 yıldızlı oyuncu ona verdi 3 yıldızlı 4 yıldızlı oyuncu neen böyle oldu

Şans banada Ful 1 yıldızlı vermişti mesala :D
  • Arkadaşlar oyunu fazla sallamasamda bırakmadım yine devam ettim . 1-2 sezon lig çıkmada problem yaşadım .

38ci seviyedeyim şuan .

Tahminimce oyun 40cı seviyeden sonra bitiyor . Yada 40cı seviyede oyuncu falan kalmadığı için diğer arkadaşlar bıraktı .

Malum bi sürü kişiyle arkadaş oluyoruz oyunda . Benden 3-4 level yüksek olan oyuncuların hiçbiri oyunda gözükmüyo artık .

Hatta geçen sezon bu arkadaşların profiline baktım , takımın puan durumu gözükmüyodu. Sonrasında 40 ve üzeri seviyedeki arkadaşların hiçbiri kalmadı oyunda .

Herkese iyi oyunlar tekrar .
  • bune token yok sonra oyna nasıl oynıyacak 3 tane maç yaptırdı bana 1 günde adamlar 5 sakat 2tane kırmızı kartlı orta sahada kaleci var artık adam yok oyuna yeni başladım başlaıdgım gibi bırakcam :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: RoyalSmoker

Arkadaşlar oyunu fazla sallamasamda bırakmadım yine devam ettim . 1-2 sezon lig çıkmada problem yaşadım .

38ci seviyedeyim şuan .

Tahminimce oyun 40cı seviyeden sonra bitiyor . Yada 40cı seviyede oyuncu falan kalmadığı için diğer arkadaşlar bıraktı .

Malum bi sürü kişiyle arkadaş oluyoruz oyunda . Benden 3-4 level yüksek olan oyuncuların hiçbiri oyunda gözükmüyo artık .

Hatta geçen sezon bu arkadaşların profiline baktım , takımın puan durumu gözükmüyodu. Sonrasında 40 ve üzeri seviyedeki arkadaşların hiçbiri kalmadı oyunda .

Eğer öyleyse çok kötü.. oyun yönetiminin biran önce çözüm bulması lazım buna.
    quote:

Orijinalden alıntı: RoyalSmoker

Arkadaşlar oyunu fazla sallamasamda bırakmadım yine devam ettim . 1-2 sezon lig çıkmada problem yaşadım .

38ci seviyedeyim şuan .

Eğer öyleyse çok kötü.. oyun yönetiminin biran önce çözüm bulması lazım buna.

• ben oyunu bıraktığım için hesabı satıyorum. token sayısı fazla değil ama takım kalitesi çok iyi. forma logolar zaten ortada.

para deseniz 10 sezon para kasmanıza gerek yok. atladıgı her sezon kupayı aldı 2 kez 3 lü taç aldımş

sadece 15 tl ye satıyorum. maksat oyunu seven oynasın bende sembolikte olsa emeğimin karşılığını alayım.
     Top Eleven Manager - Facebook Top Eleven Manager - Facebook

• Takım iyi para var. Token yok transfer yapamıyorum. :(
  • ahcan A kullanıcısına yanıt
    Oyunu açıp yandaki videoya tıklayınca üstde çıkan gri bölümün üzerinde sağ klik yaparsan "öğeyi denetle" diye bişey çıkması lazım. İnternet sitesinin ayarları diye bir bölüm çıkıyor.. o bölümdehttp://service.matomy.com/videowidget.mat diye başlayan ve devamı olan bir link bulman lazım.. onu bulursan oyunu açmadan sadece o linkle videoları izleyebilir token kazanabilirsin.. ben 4-5 ayda 2000 token yaptım.. o derece.
  • ahcan A kullanıcısına yanıt
    Bunu ben paylaşmıştım.. Daha sonra Microsoft Office yükledim... çalıştı. bir paralellik var mıdır bilmiyorum.. Şu an sorun çözüldü
  • Arkadaşlar son bir haftadır takımın kötü gitti. seviye 9 ve 2.sıradaydım bugün son gün ve 5.sıraya geriledim.Benim sormak istediğim DOSTLUK MACI alıyorum günde 1 defa rakiplerim kendi seviyemde ve güçlüler dostluk maçlarını kazanıyorum genelikle ama liğ maçlarında takımım 3 maç arka arkaya yenildi taktik aynı taktik oyuncularım aynı sizce nedeni ne olabilir?
  • oynamayacaksan bize video işini anlat
  • senle alakalı bir durum değil sistemin adiliği
  • Arkadaşlar ben bu oyunu ilk apple şifremle indirdiğim için yeni şifremle oyun içerisinde token alımı yapamıyorum neyapabilirim uygulamayı telefonumdan silip tekrar indirsem düzelirmi acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi E7rman -- 11 Ocak 2015; 10:19:57 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • vay arkdaş ona başldım 4. sezondayım günde 2 maç olurda saatleri böylemi olur 11.45te maç 13te birdaha maç adamlar sakatlanır tabii
  • Arkdslar tapjoy dan 2 gibdur token gelmiyor ayni sorunu yasayan oldumu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyuna hep baslayip biraktim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mrba 31 level top manager ım var satıyorum iki tane hesabım olduğu için buna zaman ayıramıyorum stat park falan hepsi ful level oyuncuların durumu biraz kötü ama bi sezonda düzeltilebilir ilgilenen olursa zkrydmrhn@hotmail.com a mail gönderebilir.
     Top Eleven Manager - Facebook Top Eleven Manager - Facebook

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zkrydmrhn3417 -- 29 Ocak 2015; 21:09:45 >

• arkadaşlar telefon için eski sürümü nerden bulabilirim acaba???
  • Arkadaşlar top eleven hesabımı satıyorum.
    LEVEL 7
    TOKEN 1289
    Para 42 milyon civarı
    Kadroda fena değil 8 tane gözlemci
    seviyesinde oyuncum var.Ayrıca 3-4 tane premium logo ve ispanya milli takım logo/
    forması bulunuyor.İSTEDİĞİM FİYAT 145 LİRA ilgilenen
    arkadaşlar mesaj atabilirler.
    NOT: FACEBOOK VE E-MAİL HESABIM İLE BİRLİKTE VERECEĞİM.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 496497498499500
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.