Şimdi Ara

Top Eleven Manager - Facebook (496. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.082
Cevap
59
Favori
812.649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 494495496497498
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    para kazandıgım bir şeyin sırrını niye açıklim kardeşim. burda açıklasam 2 güne açıgı kapatacaklar sizin aldıgınızda 3-5 token olacak deymez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: forevermurat

25 falan epey zorlu 26 seviye takımalarıyla karşılaşıyoruz saçmalığa bak

Server olayı oyunun içine etti.Benim serverda sınırlı oyuncular var ve hep ayını ligde kalmaktan elemanlarla level atlayamıyorum.Benim seviye 23 adamın seviye 27,28,25,24 olanlar var.Ne yaparsam yapayım yenemiyorum.Yensemde ligde kalamıyorum.Hep aynı adamlar.Zannedersem benim serverda 23 ve ustu oyuncular hep aynı ligde oynuyorlar.Mal olduk arada:)Benim takım 3 sezondur full gözlemci ve 7 yıldız ama 3 sezondur düşüyorum.Adamlar kopyala yapıştır ya.Gerçekten çok komik.Ne lanet server.Token var huzur yok arkadaş.En sonunda tokenle butun oyuncuları 9 yıldız yapıp bırakacam yenmek için:)
  • Şampiyonlar ligine zaten gidemiyorum gitsemde aynı şey yüksek levelliler gelip yeniyor.Kupada 28 level adamla oynadım dağıttı.Halbuki ben sadece 23 levelim:) Yani tokenin çok olması da hikaye.ya ne saçmalık.oyunu bırakmanın arefesine geldim.20 levele gelene kadar kupa şampiyonlar ligi ve lige ambargo koyan ben 3 sezondur tepe taklak olduk.Vietnamlılar kök söktürdü be:):)
  • arkadaşlar transfer sisteminde değişiklik mi var ben mi yanılıyorum. liste sürekli güncelleniyor sayfa açık olduğunda. hep son 2 dakikalık transferler geliyor ekrana . sizde de aynı durum var mı ?
  • dreamcather D kullanıcısına yanıt
    hocam yüksek ihtimal bi ara takımın acayip iyiydi (seviyene göre çok iyi bir takım kurdun) sonra seni attı üst lige verdi yüksek kaliteli rakipler sende onun cezasını çekmiş gibi oldun.

sezon sonunda 3 yıldızlı oyuncular alıp kalitemi düşürüyorum ben bu sayede daha güzel rakipler daha mantıklı şeyler oluyor
  • bende aynısını yapıyorum rakipler para değerine göre geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blatzicowski

Atakanua isimli üyeden satın aldm. zaten oyuna para veren birisiyim bende dedim alayım bu hesabı token derdi yok para derdi yok miss. token kasamıyorum kendim oyuncu falanda alamıyordum çok sinir oluyodum şşimde dert tasa kalmadı :D:D

Sevgili arkadaşımız bizim lige düşmüş. 5 arkadaş eğlenmek için oyuna başladık ilk sezonda aynı ligdeydık çekişmeliydi inanılmaz zevk aldık maçlarda son maca kadar şampiyon kim belli değildi. 2. sezonda gene aynı lige düştük beraber ama bu arkadaşımızda bizim ligimizde . Hayır sınırsız hesapla oynayarak nasıl bi ego tatmini yapıyorsun gerçekten anlam veremiyorum. Parayla hileli hesap satın alıp şampiyonluğa sevinen bir tip . İnanılmaz gereksiz bir insansın

• quote:

Orijinalden alıntı: aTaKaNuA

hocam yüksek ihtimal bi ara takımın acayip iyiydi (seviyene göre çok iyi bir takım kurdun) sonra seni attı üst lige verdi yüksek kaliteli rakipler sende onun cezasını çekmiş gibi oldun.

sezon sonunda 3 yıldızlı oyuncular alıp kalitemi düşürüyorum ben bu sayede daha güzel rakipler daha mantıklı şeyler oluyor

iyi taktikmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qxpeace -- 22 Ekim 2014; 11:41:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rebelboy026

arkadaşlar transfer sisteminde değişiklik mi var ben mi yanılıyorum. liste sürekli güncelleniyor sayfa açık olduğunda. hep son 2 dakikalık transferler geliyor ekrana . sizde de aynı durum var mı ?

bendede aynısı
  • ???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sugg -- 20 Kasım 2014; 13:16:29 >
  • Ben de oynuyordum bırakmıştım şimdi tekrar başlayacağım canım sıkılıyordu. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Datalux

quote:

Orijinalden alıntı: Blatzicowski

Atakanua isimli üyeden satın aldm. zaten oyuna para veren birisiyim bende dedim alayım bu hesabı token derdi yok para derdi yok miss. token kasamıyorum kendim oyuncu falanda alamıyordum çok sinir oluyodum şşimde dert tasa kalmadı :D:D

Sevgili arkadaşımız bizim lige düşmüş. 5 arkadaş eğlenmek için oyuna başladık ilk sezonda aynı ligdeydık çekişmeliydi inanılmaz zevk aldık maçlarda son maca kadar şampiyon kim belli değildi. 2. sezonda gene aynı lige düştük beraber ama bu arkadaşımızda bizim ligimizde . Hayır sınırsız hesapla oynayarak nasıl bi ego tatmini yapıyorsun gerçekten anlam veremiyorum. Parayla hileli hesap satın alıp şampiyonluğa sevinen bir tip . İnanılmaz gereksiz bir insansın

Böyle hileli oyunlar yerine rockingsoccer oyununu tavsiye ederim Token derdiyle uğraşmazsınız sadece oyununuzu oynarsınız :)

• Arkadaşlar,bulunduğum serverda en üst ligde yer alan,bol bol resmi ve normal logo ve formaya sahip,geçmişi kupalarla dolu,7500 den fazla tokeni olan,500-1000 arası moral,kondisyon ve iyileştirme puanı olan,4 yıllık takımımı mecburiyetten satıyorum.Fiyat hesaptaki tokenlar,formalar ve logolara göre hesaplanacak ve bunun dışında ücret talep edilmeyecektir.İlgilenen arkadaşlar bana ulaşsınlar.
  • MERHABALAR,

Top Eleven'ın kendi sitesinden token kazanmak için video izliyordum Ekteki fotoda olduğu gibi ekran çıkıyor..

normalde tam ekran çıkması lazımdı ama çıkması gereken ekranı bir bölümü çıkıyor (Kırmızı yuvarlakla belirttiğim bölüm)

Çözümünü bilen var mı?
  • açık attırmadan kazandığım oyuncu kadroma eklenmiyor olaya bak tam bir saçmalık olmuş oyun
  • biraz oku araştır. kadrodaki oyuncu sayın fazladır yoksa eklenmeme gibi bir şey olamaz.
  • sorun kadro fazlası değil server hatasıydı sanırım.Her defasında girip çıkmamda transfer yaptıktan sonraki pencere açılıyor oyuncu kadroya dahil olmuyordu.Bir süre sonra eklendiğini gördüm
    bu arada VPN ile video izleme olayıda güzelmiş tokene sıkışınca iş görüyor
  • kansavkaplan kullanıcısına yanıt
    hocam hani gerçekten sağlam açık bulursun basarsın tokeni anlarımda iş basit.VPN kuruyorsundaha sonra reklam videolarını izliyorsun.Anket falan doldurup token kasıyorsun.Ha virüs tehlikesine karşılık ya sanal makina kurun yada linux dağıtım üzerinden gerçekleştirin
    Video olaynı abartmayın yoksa ban basıyorlar
  • kansavkaplan kullanıcısına yanıt
    dediğinden hiçbir şey anlamadım. nerde kimi dolandırmışım ? senin gibiler ortaya laf atar mide bulandırır. ben burda birini mi dolandırmışım parasını almışım ? ben kendi buldugum bir açıktan bahsettim kimsenin face hesabını falanda istemedim isteyene para karşılıgı token bin ya da iki bin token kasacağımı söyledim.

blatzicowski adlı kullanıcıyı burda tanımadım facebook grubunda tanıştık ona hesabı sattım ve donanım haberde referans saglanması için oraya üye ol satın aldığını söyle dedim.

burda dolandırıcılık nerde ? senin gibi insancıkları görünce insanın siniri bozuluyor bir şey bilmeden yatgılar çamur atar...
  • dostum senin dediğin basti herkesin yaptığı bir iş ve kazanacağın token sayısı sınırlı.

benim dediğim şey video ile günde 1000 token kazanmak. birazdan buraya takımımı atacağım
  • 
Sayfa: önceki 494495496497498
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.