Yüzbaşı
30 Haziran 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 32 (Bu ay: 0)
Gönderileri
merhaba arkadaşlar

mıs x370 slı plus anakart
240mm sıvı soğutma

3,7 1.2v ile 3.9 u 3.5v ile yakaladım ama 4.0 ne yapsam çıkamadım devamlı resetliyor ve kapanırken veya resetlerken tam güç kesip yapıyor bunu yardımcı olurmusunuz
arkadaşlar merhaba r7 1700 işlemcim var 3,2de çalışıyor anlamadan bilmem oc 3.7 yapmak istediğimde çok ısındı 90derece geldi kutu üstünde 3,0/3,7 yazıyor ama işlemci normal halinde 3,2 biryerde birşeymi açmam lazım yada yüklemem yardımcı olurmsunuz
Merhaba arkadaşlar
açma tuşuna bastıktan yakşalık 45sn sonra bios a giriş yeri ve 5sn windows logosu geliyor sorun ne olabilir sizce

Kasa pc
oyuna yeni başladım astrid çantasını bulup tıklıyorum inceliyor sonra resimdeki gibi kalıyor esc basınca çıkış yaptıryor ama devam edemiyorum oyuna böyle sorun yaşayan varmı yardımcı olurmsunuz

not: sürücüler güncel

merhaba arkadaşlar uzun süreli bir sistem toplamak istiyorum en kötü ihtimalle 3 yıl sonra ekran kartını değiştirmeyi planlıyorum sizce sistemin eksiği fazlası varmı

İşlemci : AMD Ryzen 5 1600XAMD Ryzen 5 1600X
Anakart : MSI B350 PC MATE
Ekran kartı: MSI GTX1070 GAMING X 8GB
Ram: CORSAIR 16GB (2x8GB) Vengeance Kırmızı DDR4 3000MHz CL15 Dual Kit
Ssd: TOSHIBA OCZ TL100 240GB SATA3 2.5" SSD
Hd: Seagate 3.5" 2TB Barracuda Sata 3.0 7200Rpm 64MB
Kasa: CORSAIR Carbide Serisi SPEC-ALPHA Siyah/Kırmızı MidT ATX Gaming Kasa
Psu: Corsair CX750M 750W 80+
Sogutucu: Corsair Hydro H80i V2 120m
arkdaşlar bilgisayardaki player sorunsuz olarak mms://....... açıyor ancak samssung tv açmaya çalışınca ekranı 1 kere gösterip sonra siyah ekrana kalıyor bunun bir yolu varmı değiştirmenin yada çalışması için çözüm
Arkadaşlar merhaba motorsiklet almayı düşüyorum arkadaşın motoru 1 2 kullandım fren ve debriyaj kolu mesafe fazla geliyor rahat edemedim bunun bir ayarı varmı biraz daha yakın yapabilirmiyiz ardaşımın bilgisi yok belki kolun egimi daha fazla olan vardır dedi sadece umarım demek istedigiöi anlatabilmişimdir
Operatör nerden biliyor benim hangi marka model telefonu kullandığımı hatta hatımın 4gli olup olmadıgı
Arkadaşlar ehliyet alsam diyorum scooter dışında bana uymaz gibi geliyor şehir içinde daha dogrusu tarafikte 2 ayagın yere basması lazım bence istedigim tarz sanırım naked diye geçiyor ktm duke ler ne tabiri caizse paketçi motoru degil nede arazi motoru degil arasında kalan vitesli bir motor super tür motorlar ilk etapta doğru olmaz gibi geliyor sizin öneriniz ne olur tecrübelerinze dayanarak söylerseniz sevinirim

not: b ehliyetim var 10yılır tarafikteyim
Arkadaşlar bayram biliyorsunuz 9 gün oldu(toplamda) acaba 8 temmuzda açık olurmu? bilgisi olan varsa palaşırsa sevinierim
Hakkında
Forum İmzası:
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Hakkımda:
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
İşlemci
AMD
Anakart
MSI
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.625
İkinci El Bölümü Mesajları: 28
Konularının görüntülenme sayısı: 134.695 (Bu ay: 706)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 91 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.