Şimdi Ara

Tomtom Runner 2 Cardio+Music GPS Saati 261 TL-HepsiBurada'dan bile ucuz (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
3
Favori
10.306
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: AshtonKutcher

quote:

Orijinalden alıntı: _OkNisT_

beden muhabbeti nedir yardımcı olabilecek var mı ?

Altta ürün açıklamalarında L ve S beden uzunlukları karşılaştırmasını görebilirsin..İncecik bir kolunuz yoksa S almanız mantıklı değil.Bence mantıksal olarak S alınması bile hata.

Amazonda buldum hocam beden ölçülerini sağol yinede
  • Survivalist kullanıcısına yanıt
    Konu dışı olacak ama hocam havale nasıl bir tedbir sağlıyor acaba?
  • Tomtom araba aksesuarları üretmiyormuydu ? yad bu o Tomtom'mu ?
  • Aldigi bir guncelleme ile telefona baglanip bildirimleri arayani vs gosteriyor mu bilgisi olan var mi? Boyle bir saate bu ozelligin eklenecegini pek zannetmesem de belki guncelleme ile yapmislardir diye dusundum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sakin olun almayın fiyatlar daha geri gelebilir gibi görünüyor 199a alınır

• quote:

Orijinalden alıntı: rudolfo3639

Sakin olun almayın fiyatlar daha geri gelebilir gibi görünüyor 199a alınır

Zor hocam Hepsiburada ki daha pahalı satılan tomtomlar bile 3 4 saat içinde tükendi.Daha fazla ürün olsaydı emin olun Hepsiburada satardi.

• Şu an pek tükenecek gibi durmuyor, konu açıldığında 40 saat satılmıştı, şu an 41. Pek kapış kapış olayı yok gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: agtr

Şu an pek tükenecek gibi durmuyor, konu açıldığında 40 saat satılmıştı, şu an 41. Pek kapış kapış olayı yok gibi

Yanlış biliyorsunuz...Konuyu açtığımda 31 Large beden (31.ci saati ben aldim) ve 4 adet Small beden satılmıştı.

• O zaman ben sabah ilk baktığımda diyelim

• İçinden kukaklık çıkıyor mu?

• McJoe kullanıcısına yanıt
    @Legend_84 Tomtom navigasyon cihazlariyla unlu olan hocam.

Kutu acilis videosu izledim,icerisinden usb kablosu ile saat cikiyor sadece.aciklamasinda da kulaklik cikiyor yazmamis

• EmuRu kullanıcısına yanıt
    Gittigidiyor 899 tl lik ilanda içinde kukaklık da var diyor. Aynı model o yüzden sordum.

• Tomtom ürün kalitesini bildiğim için aldık 1 tane bakalım... Anladığım kadarıyla kordonlar değişebiliyor farklı renklerle kullanmak mümkün. Bildirim konusunda bazı sitelerde var yazıyor bazılarında yok diyor. Olmadı saat olarak kullanılır 😀

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • agritux kullanıcısına yanıt
    Hocam urunu o an alip almama kararsizliginda kalinca havale ile siparis geciyoruz. Sonra 2-3 gunumuz oluyor havale icin. Hepsiburada firsatlarinda cok yapiliyor böyle

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Survivalist kullanıcısına yanıt
    anladım teşekkür ederim.
  • Kargolarda sorun mu çıktı acaba?Satıcıya kargo konusunda mesaj atan oldu mu?
    Sıfır Risk Sistemi' ne göre : 27/02/2018 23:59:59 tarihine kadar, satıcının, ürünü kargolama süresi bulunmaktadır.
  • Hepsiburada da 299 tl ye düşmüş

http://www.hepsiburada.com/tomtom-runner-2-cardiomusic-small-blkant-p-TELALK063692607636?magaza=Hepsiburada

• quote:

Orijinalden alıntı: McJoe

Hepsiburada da 299 tl ye düşmüş

http://www.hepsiburada.com/tomtom-runner-2-cardiomusic-small-blkant-p-TELALK063692607636?magaza=Hepsiburada

Aynen ama small kordon + gitti gidiyorda 150/30 kuponlar ile kombo yapılabiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmuRu

Aldigi bir guncelleme ile telefona baglanip bildirimleri arayani vs gosteriyor mu bilgisi olan var mi? Boyle bir saate bu ozelligin eklenecegini pek zannetmesem de belki guncelleme ile yapmislardir diye dusundum

Bu saatin güncellenmiş bir versiyonu var. Spark adıyla piyasaya sürülmüş. Onda telefon bildirimlerini saatte gösterme özelliği var. Bunda daa yazılım güncellemesiyle gelmiş olabilir pek zannetmiyorum ama.

• AshtonKutcher kullanıcısına yanıt
    Benimki kargoya verilmiş mesaj geldi telefonuma.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.