Şimdi Ara

Tomtom Runner 2 Cardio+Music GPS Saati 261 TL-HepsiBurada'dan bile ucuz (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
3
Favori
10.306
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: AshtonKutcher

quote:

Orijinalden alıntı: McJoe

Versiyonu 1.7.64 yapabilen var mı? Bluetooth bağlantı için güncelleme yaptı adamlar ama versiyon yükleyemedim.

Yeni versiyon geldiğini bile bilmiyordum ben.Bluetooth bağlantı çok kötü ,saati sadece koşu için almamış olsam iade ederdim.Belki benim telefonumla alakası vardır diyeceğim ama zor...
    +Peki sizde nabız ölçme ilgili şöyle bir problem var mı: Heartrate on yapıyorum,saat kumandasından sola tıklayıp nabız ölçeri açıyorum ama nabız ölçmüyor.Koşu erkanını açınca nabzımı gösteriyor...

Şimdi tekrar denedim. Telefonda blutooth açık. Saatten alt tuşa basıp phone ayarına girer girmez connecting deyip saniyesinde bağlanıyor. Sonrasında da senkronizasyon yapıyor. 10 sn felan sürüyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Cihazın nabız ölçme özelliği nasıl? Gps düzgün çalışıyor mu? Saati strava uygulaması ile eşleştirip doğru veri elde etmek mümkün mü? Kullanan arkadaşların yorumlarını bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: toggle

quote:

Orijinalden alıntı: AshtonKutcher

quote:

Versiyonu 1.7.64 yapabilen var mı? Bluetooth bağlantı için güncelleme yaptı adamlar ama versiyon yükleyemedim.

Yeni versiyon geldiğini bile bilmiyordum ben.Bluetooth bağlantı çok kötü ,saati sadece koşu için almamış olsam iade ederdim.Belki benim telefonumla alakası vardır diyeceğim ama zor...
    +Peki sizde nabız ölçme ilgili şöyle bir problem var mı: Heartrate on yapıyorum,saat kumandasından sola tıklayıp nabız ölçeri açıyorum ama nabız ölçmüyor.Koşu erkanını açınca nabzımı gösteriyor...

Şimdi tekrar denedim. Telefonda blutooth açık. Saatten alt tuşa basıp phone ayarına girer girmez connecting deyip saniyesinde bağlanıyor. Sonrasında da senkronizasyon yapıyor. 10 sn felan sürüyor

Anladım.Telefonumun yazılımını güncelledim şuan için sağlıklı bir şekilde telefonuma bağlandı saat.Bakalım akşam koşarken başarılı bir şekilde bağlanacak mı...
    Peki sizde de heart sensor ile ilgili bir sorun var mi?Saat kumandasında sola tıkladığım zaman ölçüm yapmıyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AshtonKutcher -- 10 Mart 2018; 17:59:46 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• AshtonKutcher kullanıcısına yanıt
    hocam sizin saat 1.7.64 versiyonuna güncellendi mi? ben ne yaptıysam güncelleme gelmiyor. Bir de heart sensor o şekilde anlık çalışmıyor. koşu vs yaparken görebilirsiniz.

• 1.7.64 güncellemesini yaptım. Sadece bazı telefonlarla eşleşme sorunu giderilmiş. Bende bir sıkıntı yoktu zaten.

#AshtonKutcher sola tıklandığında göstermeiiyor zaten nabız değerini. Telefonda veya bilgisayrda gösteriyor veya öyle bir özellik varsa ben bilmiyorum.

• McJoe kullanıcısına yanıt
    Bilgisayara bağlayıp tomtomsports proramını çalıştırınca yeni güncelleme bulundu yükselteyimmi diye sordu ve güncelledi.

Tomtom Runner 2 Cardio+Music GPS Saati 261 TL-HepsiBurada'dan bile ucuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi toggle -- 10 Mart 2018; 16:22:8 >
  • quote:

hocam sizin saat 1.7.64 versiyonuna güncellendi mi? ben ne yaptıysam güncelleme gelmiyor. Bir de heart sensor o şekilde anlık çalışmıyor. koşu vs yaparken görebilirsiniz.

Benim saatin versiyonu şuan 1.7.62.Herhalde güncelleme yapamıcaz.:DSaati ilk kullandığım zaman nabzımı böyle ölçüyordum.Güncellemeyle felan mı düzelttiler ki acaba...

• toggle kullanıcısına yanıt
    sizin saat ne güzel güncellenmiş ben ne denediysem olmadı. 5-6 kez fabrika ayarı programı sildim yükledim hesabı sildim tekrar açtım yok yok güncelleme gelmiyor...

Edit: öğrendiğim kadarıyla güncelleme herkese hemen verilmiyormuş. Ondan bana henüz gelmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi McJoe -- 11 Mart 2018; 3:10:26 >
  • Hiç çıkarmadan yoğun kullanım sonucunda bugün itibariyle saatin kordonu sizlere ömür.

Tr de bulamadım. Aliexpressden sipariş verdim 7 dolara.

Tomtom Runner 2 Cardio+Music GPS Saati 261 TL-HepsiBurada'dan bile ucuz

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.