Şimdi Ara

Tomtom Runner 2 Cardio+Music GPS Saati 261 TL-HepsiBurada'dan bile ucuz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
3
Favori
10.306
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Koşu tutkunları arkadaşlar sizin için açıyorum bu konuyu.Bu ürün hepsiburada'da 400 tl ye satıldı.Kapış kapış gitti.Millet 199tl ye bu saatin sade versiyonunu aldı.Ama şuan gittigidiyor'da full versiyonu 261 tl.Bu fiyata nabız ölçen ,gpsli koşu saati bulamazsınız.
    Piyasanın lideri Garmin,Polar,Suunto saatlerin en düşük versiyonlu ürünleri bile 700tl.
    Decathlon'un sadece gps'li özelliksiz saati bile 250 tl.
    Ürünü daha yakından görmek ve incelemek için video:https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=Wy8HXwoX3PM
    Koşmak artık çok kolay;evden koşu saatimizi ve bluetooth kulaklığımızı alıyoruz ve koşmaya başlıyoruz.Bu yaz, sizin yazınız olacak Kolaylıkla koşu istatiklerinizi stravaya aktarıp,koşu gruplarında sosyalleşeceksiniz.Telefonunuzun gps'inin çekmediği alanlarda bile kolaylıkla istatistiklerinizi görebileceksiniz,koşabileceksiniz.
    Tomtom Runner 2 Cardio+Music GPS Saati ***Siyah L Beden***https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/tomtom-runner-2-cardio-music-gps-saati-siyah-l-beden-330112199

Tomtom Runner 2 Cardio+Music GPS Saati ***Siyah S Beden***https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/tomtom-runner-2-cardio-music-gps-saati-siyah-s-beden-330115988

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AshtonKutcher -- 27 Şubat 2018; 0:14:10 >

• Havale aradı gözüm :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Survivalist

Havale aradı gözüm :(

aynen içimde bir kuşku var
  • quote:

Sorun çıkacağını zannetmiyorum.Tomtom ,runner 2 modelli ürününü 2,3 aydır düşük fiyatlarda piyasaya sürüyor.HB de 199 tl ye özelliksiz versiyonu satıldı.299 tl ye music,350 tl ye full versiyonu.

Kullandığım polar m400 1 ay önce perte çıktığı için bu ürünü almak zorunda kaldım.31.ürünü alan benim.İnşallah sorunsuz gelir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Fussy

quote:

aynen içimde bir kuşku var

Satıcı güvenilir gözüküyor
    cepekspress (10361) Yaptığı 10361 alışverişten %99 olumlu puan aldı.
    +2 türlü üründende 30 üzeri satış yapılmış.
  • beden muhabbeti nedir yardımcı olabilecek var mı ?
  • Belli ki bu ürünü satanda sensin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Müzikli falan derken nasıl yani?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ssmasher

Belli ki bu ürünü satanda sensin.

Ahahahaha 10362 satış yapıcam ve burada senin gibi ölücülere dil dökücem ha?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AshtonKutcher -- 27 Şubat 2018; 1:58:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johny Constantine

Müzikli falan derken nasıl yani?

Hocam saat bluetooth kulaklık ile eşleşiyor,bu sayede saat ile müzik dinleyebiliyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: _OkNisT_

beden muhabbeti nedir yardımcı olabilecek var mı ?

Altta ürün açıklamalarında L ve S beden uzunlukları karşılaştırmasını görebilirsin..İncecik bir kolunuz yoksa S almanız mantıklı değil.Bence mantıksal olarak S alınması bile hata.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ssmasher

Belli ki bu ürünü satanda sensin.

ağzı olan konuşuyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AshtonKutcher

quote:

Orijinalden alıntı: Johny Constantine

Müzikli falan derken nasıl yani?

Hocam saat bluetooth kulaklık ile eşleşiyor,bu sayede saat ile müzik dinleyebiliyorsunuz.

3 GB belleği azmış müzik için ya :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

şu saatle bi farkı var mı

https://m.tr.aliexpress.com/item/32846047241.html?src=google&albch=shopping&acnt=494-037-6276&isdl=y&albcp=995074765&albag=57722629148&slnk=&trgt=304655778945&plac=&crea=tr32846047241&netw=g&device=m&mtctp=&gclid=CjwKCAiA_c7UBRAjEiwApCZi8X8hLEud6SNxEOuUdfhCW9WyKzRXP99B8TvR1xdvEQDJkv3bQJzYuRoC_B4QAvD_BwE

Var tabi ki.Tomtom tr garantili.+benim işime yaramayacak ama müzik dinleme özelliği var.Amazfit biraz şık duruyor gibi

+ forum.kosugazetesi'nde kolaylıkla bozulan tomtom runner 2 saatlerini değiştiren insanlar var.

• Pili gunluk kullanimda nasil gidiyor acaba?

Edit videoda bahsetmis normal saat olarak 6 gun,gps nabiz acik 11 saat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EmuRu -- 27 Şubat 2018; 2:2:29 >
  • Haber veren arkadaşa teşekkürler. Aldım bir adet.

• Fiyat iyi gibi ama almiyacagim:)

• Su aliyomu bunlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefon bildirimleri yok, ekran dokunmatik değil, detaylı uyku incelemesi yok, üretimi durdurulmuş bir cihaz. Bunun yerine Amazfit pace ya da şarjı 45 gün giden Amazfit bip alın daha iyi. TomTom’un yazılımı ve nabız ölçümü belki daha iyidir, kullanmadığım için bilemiyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.