Şimdi Ara

Tomtom Runner 2 Cardio+Music GPS Saati 261 TL-HepsiBurada'dan bile ucuz (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
3
Favori
10.306
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: toggle

Benimki kargoya verilmiş mesaj geldi telefonuma.

Benim üründe ses seda yok...İlk ben aldım forumdan ama benimki kargoya verilmedi.Komedi.Bana stok mu kalmadı ki acaba
  • EmuRu kullanıcısına yanıt
    12 eylül 2017 de yayımlanan bir yazılım güncellemesi ile telefon uyarılarını saatte gösterme özelliği eklenmiş.

https://uk.support.tomtom.com/app/release_notes/type/watch2015

Gözümüz aydın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • toggle kullanıcısına yanıt
    Yabancı sitelerde araştırdığımda bende bazılarında var bazılarında yok şeklinde görmüştüm. Bildirim olması güzel oldu .
  • Ürünü gelen var mı? Bi inceleme koysanız.

• musamusamusa1 kullanıcısına yanıt
    Çok bişey beklememek lazım. Yalnızca sms mesajı ve cevapsız çağrıyı gösteriyormuş flash olarak. Hepsi bu. Mesajlaşma programları sosyal medya bildirimleri vs yok.

Yok demesinler diye koymuşlar özelliği.

Bu arada yurtiçi benim saati yanlış şubeye göndermiş. Yarın elimde olacak inşallah.

• Benimki de farklı şubeye gönderilmiş.
    Garip geldi şimdi..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Ben de sipariş geçtim bakalım. Yarın gelince bakarız. Parmakla ekrana dokunarak lap alma özelliği güzel gibi polar marka saatlerdeki gibi

• McJoe kullanıcısına yanıt
    Reviewler gayet iyi. Alet başarılı ancak fiyatı boşuna düşmemiş. Tomtom giyilebilir teknoloji pazarından çıkmış. Sonrası yok. Destek de olmayacak yani. Aldığımız gibi kullanacağız gittiği yere kadar.

Yaptıkları resmi açıklamada satmaya ve desteğe devam edeceklerini yazmışlar. Yeni üretimi ve geliştirmeyi durdurabilirler belki.
    http://corporate.tomtom.com/releasedetail.cfm?ReleaseID=1042115
  • Benim saat elime ulaştı.Saatin üzerine 299tl etiketi yapıştırılmıştı.Demek ki ithalatçı firma genel bir indirim yapmış.
    Türkçe kurulum için link:https://tr.support.tomtom.com/app/answers/detail/a_id/23757
  • AshtonKutcher kullanıcısına yanıt
    2 adet aldım ikisinde de etiket yoktu :)

• Benim saat de bugün geldi. Saat bence çok şık. Kullanımı çok basit. Kullandıkça daha ayrıntılı bir inceleme yaparım.

Tomtom Runner 2 Cardio+Music GPS Saati 261 TL-HepsiBurada'dan bile ucuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi toggle -- 2 Mart 2018; 0:25:17 >

• Alan arkadaşların ürünün orjinalliği konusunda şüpheleri yoksa kaçırılmaması gereken bir fırsat.Zira diğer sitelerdeki fiyatları arasında uçurum var.
  • quote:

Çok bişey beklememek lazım. Yalnızca sms mesajı ve cevapsız çağrıyı gösteriyormuş flash olarak. Hepsi bu. Mesajlaşma programları sosyal medya bildirimleri vs yok.

Bu arada yurtiçi benim saati yanlış şubeye göndermiş. Yarın elimde olacak inşallah.

Telefonu bugün bütün gün kullandım.

Geln sms ve çağrıları gösteriyor ve titreşim ile uyarıyor. Ama anlık. sonrasında ekrandan kayboluyor. Piin şu andaki durumu%65.

• quote:

quote:

Telefonu bugün bütün gün kullandım.

Geln sms ve çağrıları gösteriyor ve titreşim ile uyarıyor. Ama anlık. sonrasında ekrandan kayboluyor. Piin şu andaki durumu%65.

Hocam ben bir olayı çözemedim.Koşarken koşu saatinin ölçtüğü bilgiler anlık olarak telefona gitmiyor.Yada ben bilmiyorum bu konuyu.İstatistikleri strava,endomondo gibi programlara koymak için eve gelir gelmez,saati bilgisayara bağlıyorum.Sonuçları bu şekilde bu programlara aktarıyorum.Çok saçma bir şey.Canlı olarak sonuçları telefondan herhangi bir programa atabiliyor muyuz?Bu konuda bilginiz var mi?

Merhaba

öncelikle saatteki ayarlarda phone altındaki syncing on olacak.

Telefon ile saat eşleşmiş olacak

Telefondaki programdan verikerin export edikeceği programı veya programları seçeceksiniz.

Bu anlattıkların anlık aktarım için

Başka uygulamalara aktarım için Telefondaki programdan

Sağ altta manage, connected apps, morw online sonrada istesiğiniz programı ekleyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi toggle -- 2 Mart 2018; 22:35:23 >

• Valla bana gereksiz geldi.bu fiyata başka bir ihtiyacını görürsün

• quote:

Merhaba

öncelikle saatteki ayarlarda phone altındaki syncing on olacak.

Telefon ile saat eşleşmiş olacak

Telefondaki programdan verikerin export edikeceği programı veya programları seçeceksiniz.

Bu anlattıkların anlık aktarım için

Başka uygulamalara aktarım için Telefondaki programdan

Sağ altta manage, connected apps, morw online sonrada istesiğiniz programı ekleyin.

Hocam ben telefonu saate bağlıyamadım.Tomtom Sports android programından,manage>add a new device>watch(bu arada bluetooth açık)>telefondan phone bluetooth açık yapıyorum>telefon tomtomg saati görüyor ,üzerine tıklıyorum ,sonra saatin üzerinde 761023 pin rakamı çıkıyor ama bu pin rakamını nereye yazacagımı bılmıyorum.>Daha sonra telefon connecting your watch diyor öyle kalıyor.10dk boyunca telefon saate bağlanamadı.Pin konusunda bir sorunum var herhalde.

• quote:

Orijinalden alıntı: me_kar

Valla bana gereksiz geldi.bu fiyata başka bir ihtiyacını görürsün

Spor yapıyorsanız almayınız zaten, ne gerek var gps ile nabız ölçen saate...

Hocam bluetooth bağlantı biraz zor bir kaç kere deneyin. Özellikle bluetooth wireless ve konum da açık olsun.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.