Şimdi Ara

Tombow Leader 0.7 Uç Tekli 0.67tl (ücretsiz kargo) Min:3adet (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
5.427
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Merhaba arkadaşlar , son olay başıma gelene kadar ben de amazoncuydum fakat, amazon üzerinden hesabım ele geçirilip, kocaeliye ssd , kitap vb 800 tl ürün siparişi geçirilene kadar, neden kocaeli çünkü gün içi teslimat var, neden amazon derseniz; 3d doğrulama yok!.

Daha sonra olayı fark edip, amazon ve iyzico yu aradım. İyzico hikaye anlatıyor, yok kredi kartım kopyalanmış vs. ama hesap ele geçirildi, 3d doğrulama yok şak diye alışveriş yapılıyor diyorum, bizim kredi kartı bilgilerini tutma prosedürümüz yok amazona asorun diyor. Amazon a dönüyorum .... Aaa bizim hırsızların yaptığı hiçbirşey sisteme değil, hepsi silinmiş :) Size döneceğiz..... 3 gün geçti ne arayan ne soran . Bu arada şikayetvar girin bakın sayfalarca aynı şekilde hırsızlık... Bu işe önlem almayıp, ödeme adımlarını güvenli tutmayan amazon çanak tutuyor, söyleyince bçok güvenli

Aman dikkat....

• quote:

Orijinalden alıntı: akira toriyama

Hocam forumda amazonu çok övüyolar tuvalet kagidi aldim kullandim begenmedim iade aldılar falan sizin bu durum daha ciddi hem aldiginiz ürün eksik hemde hasarlı geliyor amazonun dönüş yapmaması çok saçma olmuş.

üç kuruş için dikkatli olun derim, hesaplarımı hacklediler amazonda....

• kozmikdalga K kullanıcısına yanıt

hesabımı hacklediler, amazon dönmedi, bunun için hayatta dönmez, haberiniz olsun, 2. sayfada yazdım başıma gelenleri

• geçenlerde sepet tutarı dolsun diye 1 tane ekmedim 3 göndermişlerheralde 3 lü satıyolar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • moguz M kullanıcısına yanıt

tehlikeli bir durum. o zaman kartı her seferinde ekleyip silmek lazım. siz sanal kart yerine asıl kart ı mı eklediniz amazona ?

Kart bilgilerimi sildim ne olur ne olmaz

Benimde 3 tane netflix hesabı hacklenmişti

Başıma gelmez diyordum geldi :)

Teşekkürler bilgilendirme için umarım sorununuz çözülür :/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: moguz

üç kuruş için dikkatli olun derim, hesaplarımı hacklediler amazonda....

Alıntıları Göster

Benim hesabada bundan 2 hafta kadar önce giriş yapılmaya çalışıldı. Kart bilgilerimi silmiştim hemen

bu arada şu uç daha mantıklı. 60 tane var içinde fiyat 2.72

Scrikss SL-60 Min HB 0,7 mm https://www.amazon.com.tr/dp/B07FY4QBJB/ref=cm_sw_r_cp_api_fabc_dlC_0CPSFbSD9JECT

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark Territory -- 16 Kasım 2020; 18:17:28 >
  • Dark Territory kullanıcısına yanıt

Teşekkürler ekledim Tombow Leader 0.7 Uç Tekli  0.67tl (ücretsiz kargo) Min:3adet 

İki adımlı doğrulamayı etkinleştirmiş miydiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Pi

Tombo değil miydi bu yav? Bunla ilgili tek anım güzel yazıyordu ama o kadar siyah yazıyordu ki karşı tarafa geçiyordu yazılar. Karmakarışık oluyordu sayfa

ben de merak içindeyim, tombo ne ara tombow oldu, bu farklı bi marka mı, biri aydınlatabilir mi bizi.

• amazona cep telefonu şifresiyle girilmiyomu hesabını nasıl açabilmişler

• Scrikss ile tombow aynı kategori değil, tombow bir kaç gömlek üstündür. Bunun üstü de uç olarak pentel.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • erka1907 kullanıcısına yanıt
    Bizden başka yadirgayan yok hocam. İsim değişikliğine mi gittiler sonradan ne

Ayarlardan OTP'yi aktif edin. Farklı bir bilgisayardan giriş yapıldığında telefonunuza SMS gelsin. Sanal kart kullanmaya gayret edin. Sanal kart kullanmıyorsanız ve kayıtlı kart bırakıyorsanız eğer internetten alışveriş yetkilerini kapatın işiniz bittikten sonra. İnternet şubesinden veya mobil şubeden de harcama itirazı iletin bankanıza.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Pi kullanıcısına yanıt
    erka1907 kullanıcısına yanıt
    Bence bir tek ikiniz ismini yanlış biliyorsunuz. :)
    Eskiden de Tombow du ismi. Logosuna bakın sağda W var ama belli olmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fatih

Bence bir tek ikiniz ismini yanlış biliyorsunuz. :)
    Eskiden de Tombow du ismi. Logosuna bakın sağda W var ama belli olmuyor.

Görsellere baktım. Baktım. Bir daha baktım. Gene göremedimTombow Leader 0.7 Uç Tekli  0.67tl (ücretsiz kargo) Min:3adet  Hiç bir kişiden de duymadım tombow diye. Doğrudur. Bir yaşıma daha girdim hocamTombow Leader 0.7 Uç Tekli  0.67tl (ücretsiz kargo) Min:3adet 

• quote:

Orijinalden alıntı: Pi

Görsellere baktım. Baktım. Bir daha baktım. Gene göremedim  Hiç bir kişiden de duymadım tombow diye. Doğrudur. Bir yaşıma daha girdim hocam 

Alıntıları Göster
    Tombow Leader 0.7 Uç Tekli  0.67tl (ücretsiz kargo) Min:3adet

Sağdaki kırmızı W hocam. :) Çok belli olmadığı için değiştirdi sanırım ama bu logoyu.

• Fatih kullanıcısına yanıt
    Hah şimdi oldu. Muhabbeti olursa yanlış biliyorsunuz tombow o aslında derim artık

• Fatih kullanıcısına yanıt

ben de bu logo ile yeterince aydınlandım.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.