Şimdi Ara

Tomb Raider I-III Remastered [PS5 / PS4 ANA KONU] - TÜRKÇE (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
5
Favori
3.960
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

85 TL ye dürüm bile yok hocam, ama genel olarak haklısın 25 senelik oyuna remastered yapılmaz, üçgen vücudu düzeltmişler sadece.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel oynarız,eski oyuncular için nimet bu oyun

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Pc'de fan yapımı bir Tomb Raider 2 vardı. Kısa bir demo yapmışlardı. Bayağı kaliteliydi. Keşke o gelse idi; ama bunlar da oynanır, hayır demeyiz eski oyuncular olarak. :)

• byvolcan kullanıcısına yanıt

Keşke remake olarak çıksalar hocam dediğiniz gibi, Shadow of the Tomb Raider mekanikleriyle grafikleriyle müthiş olurdu.

Tomb Raider I-III Remastered [PS5 / PS4 ANA KONU] - TÜRKÇE

Şu stilde görsellik hiç fena olmamış ben beğendim açıkçası. Tomb Raider I-III Remastered [PS5 / PS4 ANA KONU] - TÜRKÇE 

• nier kullanıcısına yanıt

Yanlışınız var hocam, oyunun PS4 sürümü mevcut eğer PS4’den bakarsanız görürsünüz. Bazı oyunların eğer PS5 sürümü varsa tarayıcı ya da uygulama üstünden PS4 sürümü gözükmüyor, sanırım insanları PS5’e yönlendirmek için kasıtlı bir göz yanıltması var.

• Szeth-son-son-Vallano kullanıcısına yanıt

PS4 sürümü var zaten. Fragmanda bile yazıyor Tomb Raider I-III Remastered [PS5 / PS4 ANA KONU] - TÜRKÇE 

-

• Serinin (yeni oyunlar dahil) gelmiş geçmiş en iyisi olan 4. Oyunun olmaması çok kötü olmuş. 4.oyunun diğer oyunların aksine çok büyük bir haritası var. Bazı yerlerde çok geriye dönüş olduğu için yeni nesil oyuncuları zorlar düşüncesiyle bu pakete dahil etmediklerini söylüyorlar ki gerçektende eksik bir objenşz varsa ta yarım saatlik bir yolu geri dönmek zorunda kalıp oyunda kaybolabilirsiniz

Şimdi ki gibi harita vs de yoktu oyunda.

Baya Bi baktım ama kontroller hakkında bir bilgiye rastlamadım orijinal olarak mı kalacak yoksa anniversy deki gibi elden geçirilerek daha rahat mı olacak..

Çünkü orijinal kontroller olacaksa çok kütük oynamak imkansız gibi bundan 2-3 sene önce niyetlenmiştim 4.oyun için ama zamanında 10 dk da geçtiğim yerleri yarım saatte cebelleşip geçemeyince bırakmıştım.

Kontroller hakkında bilgi sahibi olan varsa yazsın lütfen.

• Sonic.Storm kullanıcısına yanıt

Ağlattın

• ereneren E kullanıcısına yanıt

Hocam kütük kontroller gözünüzde büyüttüğünüz kadar degil.Yarım saatlik bir alışma süresi var.Ben 6600 çıktığı zaman bu telefonda ortasında küçücük bir çubuğu vardı bu cubuk ve tuşlarla tomb raider 1 i bitirmiştim.Yeni oyunlara alışmış nesili zorlanabilir ama çabuk alisilir bence

• nier kullanıcısına yanıt

Üçgen vücut Tomb Raider I-III Remastered [PS5 / PS4 ANA KONU] - TÜRKÇE 

• Son üçlemeyi severek oynamıştım.. Bunu da boş bir vakitte satın alıp oynarım. Merak etmiyorum değil açıkçası Tomb Raider I-III Remastered [PS5 / PS4 ANA KONU] - TÜRKÇE 

• Oynanmaz diyemem ama kontroller nasil olucak acaba kutuk gibi gelebilir cok gelisme yoksa ama remake olsa efsane olurdu

eski oyunlarin hikayesi ve ruhu gercekten var mesela ben syphon filter psp versiyonlarini oynamamistim ama daha yeni oynadim gercekten eski oyunlarin baska tadi var ama kontroller cok kotu geliyor

• Ocarina of Time'ı bitirmiştim switchte. O kontroller başta zulüm gibi gelse de zamanla alışmıştım. Bunda da aynı olay olacak muhtemelen. Sıkıntı yaşarım diyen arkadaşlar varsa başta zor gelir sonra alışınca zaten beyin otomatikman uyum sağlıyor.

• ereneren E kullanıcısına yanıt

eski oyunlarin en guzel yaniydi aslinda ama yeni nesil oyunculara zor geliyor iste ama musir temali tomb raider remake yapilsa cok ilgi cekerdi

• turkopol kullanıcısına yanıt

Eski oyunların başka tadı vermesi deki faktörlerlerden birininde kontroller olduğunu düşünüyorum

• PS de 200 TL ye kadar olsaydı alacaktım. Fakat 539 TL resmen b..kunu çıkarmışlar. Pek çok günümüz oyunlarından daha iyi bu oyunlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sadece dijital olarak mı çıkacak, kutulu versiyonu da olur mu acaba?

• Bu fiyata gördüğüm gibi aldım. Özellikle 2 ve 3 benim için efsanelerdir(Ps1 zamanında basklısı anlayan anladı). Heleki 3de something spooky is in that jungle ilk kaplan sahnesinin müziğini hala dinlerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ignatius -- 22 Eylül 2023; 3:50:56 >
  • Tomb Raider I-III Remastered, 200'ün üzerinde trophy ile geliyor. Bu güzel haber. Umarım 4, 5, 6. oyunlar için de aynı Remastered paketini çıkarırlar. Seri yarım kalmasın, rahat rahat oynayalım. The Last Revelation, Chronicles, The Angel of Darkness da çok iyi oyunlar.

-

Tomb Raider I-III Remastered [PS5 / PS4 ANA KONU] - TÜRKÇEPlayStation LifeStyle (@PSLifeStyle) on Xtwitter
    Tomb Raider I-III Remastered Comes With Over 200 Trophies https://t.co/vKaui5RGp2
    https://twitter.com/PSLifeStyle/status/1747607280751870112
  • NES çakması ateride Soccer, Mario oynarken evinde PC olan arkadaşım TR 1, 2'yi falan oynar, onu izlerken benim içim giderdi. Hey gibi hey..neredeyse 30 yıl sonra oynamak bana da nasip olacak.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.