Şimdi Ara

Tomb Raider I-III Remastered [PS5 / PS4 ANA KONU] - TÜRKÇE (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
5
Favori
3.959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

O dönemde birde ilk mumya filmi çıkmıştı, piramitler mısır mitolojisi ne günlerdi ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İdrak İstimlak kullanıcısına yanıt

Tomb raider chronicles dediğiniz gibi bağımsız bölümlerden oluşuyor du zaten

• Kontroller aynı orijinal oyunlardaki gibi mi olacak, yoksa serbest olarak her yöne analog stick ile hareket edebilecek miyiz, bunu da merak ediyorum? 14 Şubat gelmez artık...

• dante06 kullanıcısına yanıt

Zaten 4. oyunu oynayanlar oyunun sonunu bilirler, buradan spoiler vermeye gerek yok. Hikaye bütünlüğü içinde bakınca bu paketin içinde kesinlikle 4. oyun da olmalıydı...

• İdrak İstimlak kullanıcısına yanıt

Bence analog stick eklenir ama iyimi okur kötümü olur bilmiyorum

• Yalnız, hatırladığım kadari ile, 4. Oyun çok uzun bir oyundu. Belki ondan eklememişlerdir. Ayrıca, bu pakette neden birinci oyun da var anlamadim. Anniversary adında ilk oyun remake edilmisti diye hatirliyorum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • OldGamers86 kullanıcısına yanıt

Evet en uzun en bulmacali ve en zor olanıdır.Ama uzunluğu için eklemediklerini sanmıyorum.Neticede kaç yıllık eski bir oyun remastered yapmak zor olmamalı

• OldGamers86 kullanıcısına yanıt

Ben o Anniversary'yi pek sevmemiştim. Bütün grafikleri ve mekanikleri değiştirince başka bir oyun gibi olmuştu. Bence ilk oyunun orijinalini koymaları çok iyi olmuş. Hatta keşke Lara'nın tipini değiştirmeden oyunların birebir hallerini de ayrıca koysalarmış. İsteyen istediği haliyle oynardı. Menüden seçmeli şekilde. Eski hali mi, yoksa remastered hali mi "On-Off" şeklinde ayar seçeneği. Neyse buna da şükür. Hayranlar çok istiyordu, ama çıkaracaklarına inanmıyordum. Güzel oldu.

Bundan bağımsız PS1'deki Resident Evil 1-2-3'ü de keşke bu şekilde sabit 60 FPS haliyle çıkarsalardı diyeceğim ama Remake'ler çıktığı için orijinallerinin çıkma ihtimali kalmadı. Yapacakları şey basitti, Resident Evil Orijinal Trilogy Remastered. 60 FPS. Bu kadar Tomb Raider I-III Remastered [PS5 / PS4 ANA KONU] - TÜRKÇE 

• Tank kontrollü Lara'nın üçgen kısımları nerflenmemiş, şaşırdım doğrusu.
    Nostalji sevenler, ön sipariş geçmişlerdir bile.

• Venomstr kullanıcısına yanıt

Eski yeni hali seçeneği bencede çok iyi olur du.İlk halo oyununda böyle bir şey yapmışlardı yanlış hatırlamıyorsam.Oyun içinde tek tuşla geçiş yapabiliyordun

Tercih meselesi tabi. Biz eski oyuncular icin bulunmaz nimet; fakat eski kontrollerle yeni oyuncular zorlanır kanımca. Save sistemini ne ettiler acaba, 1 ve 3'te kristaller vardı yanlış hatırlamıyorsam.

• Bunu oynamamız için üzerine para verilmesi gerekirken ciddi ciddi bizden para istiyorlar. Vay be. Nostalji severlerden ne koparsak kardır kafasında olmuş biraz.

• Ben Xbox için aldım, ürüne sahipsiniz diyor ama kredi kartından para çekmedi.

Tomb Raider I-III Remastered [PS5 / PS4 ANA KONU] - TÜRKÇE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ucel -- 16 Eylül 2023; 14:39:14 >
  • ucel kullanıcısına yanıt

Xbox'ta, oyun çıkmadan 10 gün önce çekiyor. Ön sipariş bu. Şubat'ta çekecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 16 Eylül 2023; 14:44:45 >

Sanal kartı vermiştim umarım o zaman a kadar açık olurda çeker yada çekemezse uyarı verirse başka kart numarası veririrm.

• Xbox fiyatıda artar öyle kalmaz

• Ps de 500 TL ye alan bir babayiğit var mı burada acaba

Ayrıca oyunun ps4 versiyonu yok başlığa ps5/ps4 yazılmış.

• Xbox mağazasında 85 lira güzel fiyat. Acaba oynanışa da biraz el atmışlar mıdır merak ediyorum, 5. oyuna kadar (5 dahil olabilir) sadece klavye ile kontrol edilebilen oyunlardı diye hatırlıyorum.

• Katze kullanıcısına yanıt

bu üçleme için 85 lira bile pahalı hocam. onanış aynı kalmıştır 25 yıllık oyuna remastered yapılmaz remake yapmaları lazımdıki fark olsun

• Keşke yeni Tomb Raider oyunlarının da ana teması bu olsaydı.

Tomb Raider I-III Remastered [PS5 / PS4 ANA KONU] - TÜRKÇETomb Raider Collectoryoutube
    Main Theme from the first Tomb Raider game (1996). Composed by Nathan McCree Tomb Raider 1 Enemies & Bosses: https://youtu.be/MYVjM1z1ViQ Copyright by Eidos, Core Design, Nathan Mccree Tomb Raider © and TM 1996 Core Design Limited © 1996 Eidos Interactive Limited.
    https://www.youtube.com/watch?v=YaBvHqMWyxI

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.