Şimdi Ara

★ TOM CLANCY'S THE DIVISION 2 |PS4 ANA KONU| ★ (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.328
Cevap
31
Favori
55.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bazen bir görev bölgesine giderken yoğun bir sis oluyor ve önümü görmemi engelliyor. Aynı zamanda kaplamaların geç yüklenmesi de düşmanları zamanında görmeme engel oluyor bir anlamda. Silah sesleri yakından gelse de veya vurulsam da kaplamalar tam yüklemeden ya da düşman yerini açık olarak belli etmeden düşmanı saptamak zor oluyor.
  • Görevle alınan Chatterbox smg alan oldumu arkadaşlar benim gear score 485 bu silahın görevini yaptım. Craftda bana 340 score ile düşük verdi bu neden böyle düşük verdi bu silahı yükseltmenin yolu varmı?
  • Craft masasını upgrade edersen sorunun çözülür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kylo Ren

Craft masasını upgrade edersen sorunun çözülür.
    Silahi craft masasinda yaptimda nasil update yapicagimi bulamadim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vendorda upgrade blueprinti satiliyordur onu satın alın başka bir exotic silahı kırıp elde edeceğiniz parça ile de craft masasında score 500 yapabilirsiniz

• Craft bench açınca altta ufak yazılarla işlemler var.
    Kare ile benchi geliştiriyorsunuz.
    bunun için de materyaller lazım.
    WT5 olunca son seviyeye kadar yükseltmelisiniz.
  • 477 gear score yaptım.
    ancak buildi bozdum.
    490-500 gear score aralığına kadar build yapmanın pek mantıklı olmayacağını gördüm.
    çünkü 470 gs civarında build yaparsak 500 gs'ye ulaşamıyoruz.
    wt5 olunca end-game 500 gear score oluyor.
    bilginize arkadaşlar.
  • BoRriZ kullanıcısına yanıt
    Benim de şu an aynı gear scoreum en yüksek ne çıkarsa onu takıyorum şimdilik artışta. 500 yapan arkadaşlar build dizerse gereksiz 500 itemleri atarlarsa daha çabun 500 olunabilir tabi 😌

• 500 e kadar build yapmayın, en yükseği takın ki daha yüksek item düşsün. 500 den sonra farm ile build dizmeye başlayabilirsiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Gear skoru sadece item drop yaparak yükseltmekten ziyade recalibrate masasında başka bir parçanın özelliğini vererekte yükseltebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kylo Ren

Gear skoru sadece item drop yaparak yükseltmekten ziyade recalibrate masasında başka bir parçanın özelliğini vererekte yükseltebilirsiniz.
    Onu denedimde yukselmiyor. Arkadaşların dedigi gibi masayi update edip deneyim tskler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Easy Ice

Onu denedimde yukselmiyor. Arkadaşların dedigi gibi masayi update edip deneyim tskler.

Alıntıları Göster
    Craft masası neye göre ve neyle yükseliyor şuan benim 400 küsürde daha yükseltemedim 🤔

• quote:

Orijinalden alıntı: brooklyn666

Craft masası neye göre ve neyle yükseliyor şuan benim 400 küsürde daha yükseltemedim 🤔

Alıntıları Göster
    WT5 e geçerseniz craft masasını 450- 490 score aralığına yükseltebilirsiniz. Mevcut haliylede daha fazla yükselmiyor zaten.

Gearları re kalibre ederken sağ yukarıda hangi gear score aralığında yükseltilebileceği görülüyor. 450 skorlu bir gearı en fazla 465 yapabiliyorsunuz keza 500 scorelu gearlarda en fazla 515 skora ulaşabiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blawer_s

WT5 e geçerseniz craft masasını 450- 490 score aralığına yükseltebilirsiniz. Mevcut haliylede daha fazla yükselmiyor zaten.

Gearları re kalibre ederken sağ yukarıda hangi gear score aralığında yükseltilebileceği görülüyor. 450 skorlu bir gearı en fazla 465 yapabiliyorsunuz keza 500 scorelu gearlarda en fazla 515 skora ulaşabiliyor.

Alıntıları Göster
    Suan benim chatterbox exotic smg 340 scorede bnm gesr score 493 bu silahi masayi upgrade yaptigimda 500 scorebyapma imkanim varmi

• quote:

Orijinalden alıntı: Easy Ice

Suan benim chatterbox exotic smg 340 scorede bnm gesr score 493 bu silahi masayi upgrade yaptigimda 500 scorebyapma imkanim varmi

Alıntıları Göster
    Senin craft masana git bak bakalım chatterbox upgrade blueprinti var mı ? yoksa vendora git muhtemelen en altta blueprintini satıyor olacaktır. Varsa WT5 e geçtiğin için craft masasını upgrade et upgrade blueprint skoru 500 olacaktır. Ozaman 500 gear skorlu chatterbox sahibi olabilirsin ancak bir parçaya daha ihtiyacın var oda egzotik silahları kırınca düşen parça yani bir tane egzotik silah kırıp düşen parçayı da upgrade de kullanacaksın.

• blawer_s B kullanıcısına yanıt
    Şimdi şöyle tier 5 teyim zaten ama vendorda exotic blueprinti bende çıkmıyor bunun sebebi nedir onu çözmeye çalışıyorum açıkcası🤔🤔

• brooklyn666 kullanıcısına yanıt
    Hangi silahı arıyorsunuz siz vendorda silahı upgrade etme blueprint i satılıyor siz silahı ilk defa craftlamadiysaniz yada bosslardan düşeni elde etmediyseniz göremeyebilirsiniz hangi silahı arıyorsanız YouTube'dan videosuna bakın

• quote:

Orijinalden alıntı: brooklyn666

Şimdi şöyle tier 5 teyim zaten ama vendorda exotic blueprinti bende çıkmıyor bunun sebebi nedir onu çözmeye çalışıyorum açıkcası🤔🤔
    Chatterbox gorevleri var youtubede bakip yapabilirsin baya ugrasyiriyor yanliz

• Merhaba arkadaşlar level 5 im. Online oynayıp ilerlemek isteyen arkadaslar varsa beni eklerse birlikte oynayabiliriz. PSN : CaryWilWilliams

• heat2797 kullanıcısına yanıt
    Hocam selam, ben de 5 levelim. Yalniz bolum aralarinda cok saga sola takiliyorum :) atmosfer nefis. Ekliyorum sizi, ana gorevlere, sidelara 2 kisi girmek keyifli olabilir. Oynama tarzimiz uyusursa takiliriz.

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.