Şimdi Ara

★ TOM CLANCY'S THE DIVISION 2 |PS4 ANA KONU| ★ (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.328
Cevap
31
Favori
55.865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    dostum dün akşam vaktim olmadı. eğer halen görevi geçemediysen bu akşam denk gelirsek yardımcı olmaya çalışırım ;)
  • karikaturizma kullanıcısına yanıt
    aman abi naptın ya :) Hard seviyede bile pug ile bitirmek kolay olmayabiliyor. Challenging seviyede işkence çekmesin arkadaşlar :)
    ayrıca düşmanlar sağlam vuruyor. normal seviyeye alışanlar için çok zor gelir :)
    ama 500 gs olduktan sonra artık "hard" ve "challenging" zorluğa alışmanız lazım tabii..
  • BoRriZ kullanıcısına yanıt
    Valla ben o görevlerin hepsini challenging yaptığımda gear seviyem 450 lerdeydi. Biraz zorlasa da taktiksel oynayınca geçiliyor 😌

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Hard da sıkıntı olmaz. Challange zorlar..

Tamamdır. Akşam yapalım :)

• Beyler selamlar,

Size bir sorum olacak bilen arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim ben şimdi chatterbox silahını craftladim ve elde ettim 490 score mevcut şimdi bu silahın eklenti kısımları kilitli oraları nasıl açabilirim ve score nasıl yukseltebilirim?

• exotic silahların hepsi bu şekildedir; kullanılan parçalar değiştirilemiyor. 500 score a update etmek için de farklı bir exotic silah bulup parçalamalısın.
  • Bir yardım arkadaşlar. Oyunun en iyi silahlarından biri olarak youtubede Custom P416 g3 silahı bana 487 mor olarak düştü. Alttaki videoda score 318 oldugu halde sarı hıgh end bu silahı mordan yükseltmenin yolu varmı? yoksa oyunda hem mor hem sarısımı mevcut.

Crafting masasında gerekli silahı buldugumda 502 kadar yükselicekte gene mormu kalır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Easy Ice -- 13 Nisan 2019; 19:1:41 >
  • Kylo Ren kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam 500 score craftladim teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ATATURKTC -- 13 Nisan 2019; 22:19:9 >
  • Merhaba arkadaşlar. Bu exotic silahlar için gerekli olan parçalardan hangilerini topladığımızı oyun içerisinde bi yerden görebiliyor muyuz acaba.

• quote:

Orijinalden alıntı: emre00

Merhaba arkadaşlar. Bu exotic silahlar için gerekli olan parçalardan hangilerini topladığımızı oyun içerisinde bi yerden görebiliyor muyuz acaba.
    İnventory bölümünde görebilirsin.
    ★ TOM CLANCY'S THE DIVISION 2 |PS4 ANA KONU| ★

• quote:

Orijinalden alıntı: Easy Ice

İnventory bölümünde görebilirsin.

Alıntıları Göster
    Teşekkürler abi. Sağ olasın.

• yeni oyunda crafting sistemini anlamadım. Bende hep mavi item craft edilebilir görünüyor. Gear score 450 modları da bir kere craftladım devamına izin vermiyor tam olarak anlamadım. Craft masasını mı upgrade etmek gerekiyor veya o nasıl oluyor?

Aktif oynayan Clan'a ihtiyacım var. 4 günde 30 lvl'dan 450 gearscore'a ulaştım, aktif oyuncuyum =)
  • Bir de specialization puanlarımı resetleyebiliyor muyum. Demolution başladım 20 puan orda var bi ara sharpshooter denedim 14 puan da orda, tüm bunları resetleyip tek birinde kullanabiliyor muyum?
  • sidechain S kullanıcısına yanıt
    Masada kareye basılı tutarak craft seviyesini yukseltebilirsin gerekli metaryeller varsa tabi. Blueprint leri yan görevler, project ler ve T3 kontrol noktaları bitirerek alabilirsin. Masanın seviyesi neyse ekipman da o seviyede craftlanır. Clan için MTGU diye arat wp grupta var. Specialization puanları hangisinde oynarsan ona birikir. Sıfırladığında o özel silahtakiler sıfırlanır hepsini sıfırlayıp bir silaha toplayamıyorsun puanları. Sıfırlayıp istediğin gibi tekrar verirsin yine kare ile sıfırlanıyor du sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Not Today! -- 14 Nisan 2019; 22:15:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Not Today!

Masada kareye basılı tutarak craft seviyesini yukseltebilirsin gerekli metaryeller varsa tabi. Blueprint leri yan görevler, project ler ve T3 kontrol noktaları bitirerek alabilirsin. Masanın seviyesi neyse ekipman da o seviyede craftlanır. Clan için MTGU diye arat wp grupta var. Specialization puanları hangisinde oynarsan ona birikir. Sıfırladığında o özel silahtakiler sıfırlanır hepsini sıfırlayıp bir silaha toplayamıyorsun puanları. Sıfırlayıp istediğin gibi tekrar verirsin yine kare ile sıfırlanıyor du sanırım.
    World tier 5 oynuyorum crafting bench upgrade icin istedigi itemden elimde 11 tane var ama upgrade bench secenegi cikmiyor. Biraz arastirdim benim gibi bu sorunu yasayan cok kisi varmis, 200 gear scorelu blue itemlerde kaldim elimde olan blueprintleri de gormuyor. Ubisoft henuz bunun icin bi fix yayinlamamis bir dunya insan var bu sorunu yasayan :(

• Arkadaşlar,

yeni başlayan ajanlar için faydalı olabileceğini düşündüğüm ve kendi kullandığım DIVISION 2 ile ilgili mobil uygulamaları sizinle paylaşmak istedim. Uygulamalar Android içindir fakat IOS sürümleri de mevcuttur.

1- The Division 2: DPS Calculator
    Link burada

2- THE DIVISION 2 STATS
    Linki burada

3- MapGenie: Division 2 Map
    Linki burada

4- The Division 2 Companion App (Game Weekly Vendor)
    Linki burada

5- Division 2 Companion App
    Linki Burada

6- Reddit - Division 2
    Link burada

7- The Division 2 - Gear Attribute Sheet
    Linki burada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AC4376FA6 -- 15 Nisan 2019; 11:36:18 >

• merhaba Division Ajanları;
    yaklaşık 100 saatlik oyun deneyimlerimden kısaca bahsetmek istiyorum.
    özellikle NPC'lerin ne kadar güçlü olduğunu vurgulamak istiyorum.
    bu konu Reddit'te de çok konuşuluyordu.

NPC'ler hakkında;
    - El bombalarını o kadar uzaktan o kadar net atıyorlarki 12'den isabet
    - Hüseyin Bolt gibi mermiden hızlı koşuyorlar,
    - adamın elinde tam otomatik minigun var ve her yere zıplayıp koşuyor
    - çılgın gibi rush yapıyorlar
    - adamların omuz(melee) atakları bizim 200k armoru bile delerken bizim melee atack 10k vuruyor
    - aynı anda 2 tane bombalı drone saldırısı
    - adamlar Cover'da beklerken ben sniper ile zoom yapsam bile kafayı kaldırmıyorlar, ancak başka yöne dönünce hemen kaçıyorlar
    - armorları bizimkinin 3-5 katı galiba, ölmüyorlar (hard) seviye ve üzerinde.
    - shotgun ile sniper gibi tam isabet vuruyorlar.

hatta bazı reddit yorumlarında "keşke NPC olarak oynayabilsem" diyorlardı.
    bunun çözülmesi lazım bence. çünkü hiçbir oyunda Boss'lar hariç normal düşman NPC'ler bu kadar güçlü olmaz.
    oyuncuların karakterleri bu kadar ezik olmamalı.
    not: yukarıdaki yorumlarım Hard zorluk ve üzeri için daha çok geçerlidir.
    500 gearscore olup normal oynarsak kolay tabii :)

düzenleme-1: ekleme yapıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoRriZ -- 15 Nisan 2019; 10:39:19 >

• Gelecek hafta yayınlanacak olan 2.1 güncellemesi detayları ortaya çıktı.

Patch notes are as follows:

Crafting Bench

We have a fix for the bench not upgrading to World Tier 5 in the works.
    This will also fix the issue for players that have their crafting bench stuck in different World Tiers.
    Characters getting stuck

We are trying to reproduce this internally. If you have more information on the topic, please share it with us (e.g. if you’re experiencing high latency).
    We have one fix for players getting stuck in the revive animation.
    Revive Hive

Made first improvements with TU2.
    Another fix incoming to reduce more occurrences in 2.1.
    We’ll apply more fixes in the future as needed.
    True Patriot

Fix coming to address the two piece gear set bonus of True Patriot not working.

Kaynak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AC4376FA6 -- 15 Nisan 2019; 11:12:59 >

• En az sekilde combat'a girerek 30-40 dakika suren ve sonunda;
    14 key
    61 gear
    31 silah ve
    4 faction kutusuyla birlikte bin tane materyal toplayabileceginiz bir solo farm videosu paylasmis vatandasin biri, bi goz atin derim WT5 arkadaslar.
    https://www.reddit.com/r/thedivision/comments/bdjdtp/division_2_solo_farming_3040_min_minimal_combat/
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.