Şimdi Ara

Tom Clancy's The Division 2 (2019) [ANA KONU] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.078
Cevap
49
Favori
135.429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    The Division 2 yi ilk duyurulduğu günden beri takip ediyorum.Oyunu duyurduklarında ilk oyun çıktıktan sonra yeni oyunu geliştirmeye başladıklarını belirtip ilk oyundaki hatalardan ders çıkardıkları söylemişlerdi fakat oyunun çıkışına yaklaşık bir aylık süre kalmış halen sesleri düzgün çalışmayan bir oyunu beta olarak sunuyorlar.Ayrıca canlı yayınlarda bile oyunun birkaç kez donduğunu yani crash verdiğini gözlemledim bu hatalar teknik açıdan oyunun henüz hazır olmadığını gösteriyor.Bundan iki ay önce oynadığım sürümünde yine aynı sorunlar vardı hatta ilk oyundada seslerde sorun oluşuyordu ve hiç düzeltilmedi ilk oyunun sorunları halen devam ediyor.Ayrıca yeni oyun nedense daha çok Ghost Recon Wildlandsı anımsattı.Karakter animasyonları,çatışmalar,oyun temposu ve genel görünüm Wildlands geriye kalanlarda ilk oyundan alınarak Division 2 adı altında toplanmış gibi görünüyor.Bu nedenlerden dolayı oyunu almayı düşünmüyorum.Beta sonrası tekrar görüşlerimi paylaşacağım fakat oyunun mevcut gelişimi doğrultusunda oyun hakkındaki fikirlerim bunlardan oluşuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terminator T-800 -- 6 Şubat 2019; 20:1:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Terminator T-800 kullanıcısına yanıt
    Anladım o zaman sizin beta görüşünüze göre alıp almama kararımı veririm. Ciddi anlamda ilk oyuna göre bu tarz daha kötüye giden bir değişim ve sıkıntılar var ise benim içinde almak gereksiz bir masraf olur.
  • yarın açılacak hocam ama saat bilgisini unuttum
  • Uplay üzerinden indirmeye limit koymaya çalışıyorum ama belirlediğim limitte indirmiyor, sizde durum nedir limit koyabiliyor musunuz?
  • Selamlar,

Elinde fazladan davet olan varsa yararlanmak isterim. Nick : TooL666TR

Herkese iyi oyunlar
  • Saurone kullanıcısına yanıt
    Yarın 12.00 de açılacak arkadaşlar.
  • https://tomclancy-thedivision.ubisoft.com/game/en-gb/beta linkinde 3 arkadaşınızı davet edebileceğiniz yer çıkıyor arkadaşlar. Key isteyenlere gönderebilirsiniz.
  • * Davet edeceğim arkadaş pasif görünüyor, sorun pasif görünmesinden ziyade kullanıcı adının yanında Already Invited uyarısı veriyor, sanırım bu arkadaşlar davetiye almış, edilmiş gibi.

Çözen varsa yardımcı olsun lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 6 Şubat 2019; 21:34:54 >
  • baturcildamA id im davetiye alabilir miyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MontrealR

baturcildamA id im davetiye alabilir miyim
    Kabul et hocam, gönderiyorum.

edit: gönderildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 6 Şubat 2019; 21:48:27 >
  • Arkadaşlar elimde fazladan ps4 private beta key'i var. PS4'de deneyecek olan var mı?Birde arkadaş davet ederken bu hatayı alıyorum:

Tom Clancy's The Division 2 (2019) [ANA KONU]
    Bu sorununun çözümü var mı yoksa cidden daha sonra denesem olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rebidem -- 6 Şubat 2019; 21:53:46 >
  • rebidem R kullanıcısına yanıt
    Hocam teknik bir sorun olsa gerek, bende davetiye sayfası görünmüyor şuan, düzelir sanırım.
  • Tom Clancy's The Division 2 (2019) [ANA KONU]

• Saurone kullanıcısına yanıt
    Hiçbirşey yapmadım ''Saurone'' hocam gönderdiği davet yarım saat içinde Uplay hesabımda GAMES sekmesinde belirdi. Bilgi vermek istedim.
  • Key isteyen arkadaşlar ekleyebilir. Uplay: Gustavo44.
  • tavukum kullanıcısına yanıt
    Ekliyorum hocam sizi.
  • Fazladan davetiyesi olup da yollamak isteyen olursa çok sevinirim oyunu denemeden almak istemiyorum.
  • omer.f kullanıcısına yanıt
    Hocam bywiztr98'e davet yolladım az önce. Size de yollayacaktım lakin sizin hesabınız already invited gözüküyor. Şu anda elimde 2 tane davet kaldı. 7-11 şubat arası sürecek.
  • Bende bir davet alabilirim mümkünse.

evo35tr uplay ismim.
  • Kütüphanemde Beta direk var indirsem oynayabilirim demi ?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.